Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 gru 2007, 12:53

podobało mi się Maziu z tym nocnikiem na głowie, zrób zdjęcie i przyślij :ico_brawa_01:

usnął, mam nadzieję, że karetka nie przejedzie....
zazdroszczę dzieciaków które tak twardo śpią, mój od urodzenia spał jak ptak na gałęzi, i tak mu zostało...
dlatego też cięzko mi coś zrobić jak śpi bo muszę wszystko cicho....

ale ponuro, chodzę i ciągle kawę piję, na spacer nie chce mi się wychodzić, i smutno mi dziś jakoś, eh te dni zimowe....jeszcze jak jest śnieg to całkiem inaczej a tak jak dziś to szkoda gadać....

[ Dodano: 2007-12-12, 11:55 ]
Asiu, muszę mu zmierzyć stópkę, ostatnio bardzo mu urosła, musimy własnie nowe kapcie kupić... Wiki duża urosła to i stópkę może mieć większą...
A pamiętacie jak to było w szkole, często dziewczyny były większe od chłopaków - kurdupelków, a potem nagle chłopaki wystrzelali wgórę i stawali się wieżowcami a dziewczynki w dole :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 gru 2007, 13:05

Wiesz co asiu moja ma kapcie 12.5 ale jeszcze w nich nie chodzi bo ma za duże a traperki ma 21 to też gdzieś taki numer 12 ale są za duże troche.a w sukience 86 też chodzi ale widać że długo w niej pochodzi bo taka szeroka. moja matylda jest drobna, drobniejsza niż martyna w jej wieku, i ma takie wszystko duże chodzi naprzykład terazw spodniach co maka dostała na pierwszą wigilie czyli miała 3.4 miesiące. no ale martyna o całe kg większa się urodziła no i z początku września a matyldzia z końca pazdziernika. :-D

[ Dodano: 2007-12-12, 12:06 ]
Elu no właśnie nigdy nie zdąże jej zrobić zdjęcia bo ona tylko nakłada i z całej siły rzuca na podłoge ja tylko czekam aż pęknie :-D Dobrze że jeszcze do niego nie robi bo to by było fuj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 13:30

Ja nieiem po kim ona ma dużą stópkę, może potem nie będzie tak rosnąć, ja mam 36, mąż chyba 42. Z ciuchów też nie wyrasta już w takim tępie jak kiedyś

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 gru 2007, 13:51

oj ta moja matylda już któryś dzień z kolei nie chce jeść taka dobra pomidorowa a ona 2 łyżeczki i koniec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 gru 2007, 14:11

hej, nie mam jak przeczytać :-/

chciałam się przywitać, buziaki przesłać wszystkim :-)

Maciuś kończy dziś 13 miesięcy :-D a moja Rózeńka miesiąc :-D :ico_brawa_01: już ubranka 48/50 są za małe, czyli dziecię rośnie, zjada po 80-90 ml i jest słodka... dziękuję za rady co do kolek, espumisan dałam dwa razy i pomaga... no i herbatkę koperkową od czasu do czasu...

Lilunia jest przegrzeczna, ale ma fazy... ostatnio budzi się co noc na 1-1,5 godziny i dopóki jej nie weźmiemy na nocną zabawę to płacze...

Róża śpi w łóżeczku od dwóch nocy i podoba jej się to - nam też :-)

mamy wesoło, mało śpimy, ja mniej ;-) ale jesteśmy szczęśliwi :-D Święta będą niesamowite!!! a te za rok - aż tupię z radości :-D --> mam nadzieję ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 14:21

Ja to czekam aż pryjdzie pora świąt, oby były lepsze niż zeszłe :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 gru 2007, 15:07

ja też czekam na te święta i nawet do roboty się wzięłam, już mam wszystkie meble umyte tylko jeszcze kuchnia, okna w 2pokojach ni i łazienka ale się wziełamhahahaha :-D W tamtym roku to chyba miałam jaką depresje bo nie przypominam sobie żebym tak szalała, wiem że dużo sobie zostawiłam na ostatni tydz. a wtedy matyldzia zachorowała i poszłam z nią do szpitala i dopiero mnie wypuścili w igilie o 16 to był koszmar.Ale teraz mam nadzieje no i mocno w to wieże że będzie wszystko oki. i skończe sprzątanie :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 gru 2007, 17:21

dziś mam lenia totalnego... nawet z Lilą nie chce mi sie bawić
siedzi i czyta książeczkę
moooja i Luczija mi daje polenić się :-D

eehhh...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 gru 2007, 18:18

no to fajnie że sama się zabawi bo ja dziś nie włączyłam jeszcze tv i chyba im się nudzi. :-D ale jak coś robie czyli sprzątam to lubie przy muzyce a teraz jeszcze te świąteczne to od razu mam chęc do sprzątania. a one niech też odetchną troche a nie ciągle te bajki i bajki :-D

[ Dodano: 2007-12-12, 17:22 ]
hej dziewczyny czy pieczecie jakieś pierniczki na święta ?????????jak macie jakiś wypróbowany przepis to dawajcie, bo ja zawsze pieke takie kruche proste potem tylko ozdabiam i są mniam. :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 gru 2007, 21:00

może Lilcia jednak troszkę zazdrosna o siostrzyczkę i stąd te nocne pobudki?

ja na święta na szczęście jadę ma gotowe do mamy i teściowej :)

Jaś dziś już padł, a my z mężem jak zwykle siedzimy i czytamy.
Daniel jutro i pojutrze ma urlopik, ale się cieszę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-12, 20:02 ]
o ciekawe czemu zniknęło mi z dołu zdjęcie Jasia? :ico_szoking:
muszę wreszcie zmolestować męża niech mi wstawi aktualne, tu i na naszej klasie ;) bo ja jak zwykle nie wiem jak i nie chce mi się rozkminiać. :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości