Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 18:59

Natalciu bedzie dobrze na pewno zdasz :ico_pocieszyciel:
i najwieksze asy drog podchodzily kilkakrotnie do egzaminu :ico_oczko:

A faktycznie musze sie wpisac na konkurs :-) kurcze ciezko troche na tej dietce wytrzymac no ale sie zawzielam ( i na dodatek @ dostalam) akurat koniec planuje na dzien wyjazdu do pl
zobaczymy , te dwa kilo mnie az porazily :ico_haha_01:

Wlasnie jestem po kolacji 1 pomidor i garsc gotowanego szpinaku mniamm jeszcze banan na mnie czeka poki co nie jestem glodna :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 gru 2007, 19:39

ja dziś rano mialam niespodzianke @ nie dosc ze mnie zoladek bolal ze stresu to jeszcze brzuch jak na zlosc :ico_noniewiem:

jakos juz sie nie przejmuje az tak ze nie zdalam, bede zdawac az do skutku, ale mimo to mialam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem, tym bardziej ze szlo tak dobrze :ico_haha_01:

ja tez wemze udzialw konkursie ale w sumie cos w ziazku z tym zaczne robic dopiero od stycznia, na razie nie bedzie sie czym pochawlic...
choc te 7 kg co zrzucialm od maja nie wrocilo-wiec to i tak mega sukces jak dla mnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 20:48

No wlasnie ,najwazniejsze jest by kilogramy nie wrocily ,mysle ze jak bede caly czas biegac to mam szanse na utrzymanie wagi he he az jestem ciekawa ile pokaze waga po tych 13 dniach

a tak z innej beczki ... kiecki na sylwestra nie mam :ico_noniewiem: moze widzialyscie cos fajnego gdzies :ico_oczko:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

13 gru 2007, 21:45

hej kochane no no widzę ze wszystkie dostałyśmy @;) a już się śmiałam z J. ze będziemy mieli bliźniaczki...;)
muszę Wam coś powiedzieć rano J. pojechał na południe w interesach na parę dni, wczoraj spędzilismy we 3 dzionek Kornel go uwielbia... a dzisiaj jak właczyłam telefon po pracy to przeczytałam smsa od J. Kocham Cię Kochanie moje:) no i co ja mam o tym myśleć? czy dorosły facet w miesiąc znajomosci moze się tak zakochać trochę mi to niepasuje kurcze nieufna jestem on też nie jest mi obojętny w sumie chciałabym z nim być ale... do powiedzenia komuś kocham cię to wydaje mi się ż etrzeba coś razem przeżyć, poznać się bo takie szybkie to chyba nieszczere co?
kurcze ja sylwka spędzę w domciu z Kornelkiem i mamą więc sukienki nie wkładam... ale mam taką jedną super czerwoną:) zyć że szok!!!

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 gru 2007, 23:10

heheh lemo wiesz roznie moze byc z ta szczeroscia/...w sumie co ci szkodzi uwierzyc choc na 50%?a kiecke naloz na sylwka chocby w domu zeby sobie zrobic przyjemnosc:)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 gru 2007, 08:37

Aga ja kiecki zadnej upatrzonej nie mam jeszcze, bo nawet nier wiem co na sylwka robie, dowiem sie jak T wroci, czyli dopiero przed swietami :ico_noniewiem: ...
czekam na rezultaty po kopenhaskiej, daj znac ile spadlo :-D

Lemo ja uwazam tak jak El , ze co ci szkodzi uwierzyc chco troche... w koncu jestescie dorosli i kazdy jest inny, a moze tak J zakrecilas w glowie ze marzy tylko o tobie..
czasami trzeba sie zapomniec i cieszyc sie chwila obecna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 gru 2007, 11:27

Witajcie dziewuszki :ico_kawa:

Lemo , pisalas ze wujcio jest sporo starszy od Ciebie , mysle ze facet "doswiadczony zyciowo"wypowiadajac, badz piszac takie rzeczy wie co robi , z reszta co sie dziwic jestes swietna dziewczyna :ico_oczko:

Ja sie dzielnie trzymam dzis 5 dzien i poki co jestem po "szalonym" sniadaniu - tarta marchewka z cytryna :-) no i 3 kilo mniej ( licze na 6-kilowy spadek masy i jestem dobrej mysli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 gru 2007, 15:25

no Aguś waga ci na serio leci jak szalona super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my własnie jemy morelki suszone z Oskim na ładna cere hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

15 gru 2007, 10:50

kurcze dołujecie mnie tymi dietami normalnie od dzisiaj nie jem słodyczy i chipsów no i kolacji poza oczywiście dniami kiedy pracuję do 2,3 w nocy wtedy jem;) no i jak tylko jakiś czas będzie to poćwczę moze z tym bieganiem problem będzie bo cholera zimno tu jak nie wiem .. a te święta to dziwne będą nawet choinki nie mamy jeszcze ani światełek nic cholera zero sniegu co to za swięta w szklarskiej to zima zawsze 6 mies trwa i czujecie święta już w październiku;) no nic zobaczymy...
J. cś tam gadał przez telefon ze chce pogadać w poniedziałek jak wróci, w sumie to nie wiem trochę mnie wkurza bo jednak nie wierzę w takie wyznania po tak ktrótkim casie..
Kornelek rozrabia na całęgo... kurcze dzisiaj o 6 pobódka... weekend mam wolny trzeba by coś porobić ale któcho z pieniażkami w tym mies jakaś mała ta wypla była a święta za pasem..
jejku ale nas znowu mało.... :ico_placzek: co się stało z Mamcią i Julie? a Aineczka gdzie?

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 gru 2007, 11:22

Lemo ty sobie daj spokuj z dietami bo chudziutka jestes :-)

Dziewczyny :ico_kawa: ( no jeszcze moge marchew zaproponowac hi hi)
Kurcze ja mam ogromna nadzieje ze w swieta jednak bedzie snieg

Wiecie odkrylam ostatnio portal Nasza-klasa nie wiarygodne ile ludzi jest z "moich czasow" i odezwala sie do mnie kolezanka z ktora siedzialam 8 lat w lawce podstawowki i 3 lata w lo :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość