Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 gru 2007, 23:25

Caro, superowy Mikołajek. Ja tez chcę takiego :ico_placzek: I kartki tez fajne! czego to ludzie nie wymyślą :ico_brawa_01:
Katrin, Jak Ty piekłaś te wszystkie ciasta to ja tez miałam nie byle jakie wyrzuty sumienia :-D Ale OK. Już siedzę na d... i chwilowo się nie poruszam :-D Może ktoś mi w końcu zrobi jakąś fotkę to się pochwalę... Bo mój mąż aparat do ręki bierze na mój wyraźny rozkaz, głównie to ja go obsługuję i dlatego nie mam zdjęć. Chyba, że zrobię na wieszaku, ale to kiedyś, bo tak dokładnie sprzątałam, że sprzątnęłam również aparat i nie mogę sobie uzmysłowić gdzie on jest :ico_wstydzioch: :ico_puknij:
delicja, Papa :-D :-D

[ Dodano: 2007-12-12 ]
Chciałam sobie poklikać, ale nikogo nie ma, to idę spać :(
Dobranoc.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 gru 2007, 00:46

No tak jak moj maz ma dyzur i moge z Wami spokojnie noca poklikac bez wyrzutow sumienia,ze zaniedbuje meza to nikogo nie ma :ico_placzek: :ico_placzek:
Kolka-ja tylko ciasteczka pieke-tak dla tradycji niemieckiej,bo w koncu jakby nie bylo jakas kropla niemieckiej krwi w moim Antosiu plynie wiec musze to uszanowac.Kurka,mam nadzieje,ze ta kropla krwi wystarczy i bedzie kochal porzadek,bo inaczej jak jeszcze do tych dwoch mega balaganiarzy (ja +maz)dojdzie nam Antos to :ico_olaboga: No i dla spokojnosci sumienia wysprzatalam spizarnie-znajomi sie smieja,ze jak bedzie trzecia wojna swiatowa to jak do nas przyleca to przezyja mamy takie mega zapasy(glownie rzeczy z Polski,bo te lubimy najbardziej) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-12-12, 23:51 ]
No to sie jeszcze pochwale tym,ze mega debilka jestem, wlasnie chcialam udekorowac moje ciasteczka polewa czekoladowa i zeby bylo szybciej :ico_zly: wykorzystac chcialam gotowa,ktora mozna roztopic albo w goracej kapieli albo w mikroweli no i wybralam drugi wariant :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: No i wyszly ze mnie te blond pasemka,smrod w calym mieszkaniu,opakowanie czekolady peklo w srodku,czekolada sie spalila a ja na dodatek wyciagnelam ten szklany talerz,na ktory sie kladzie rzeczy do mikroweli bo byl caly uwalony ta spalona czekolada no i z wierzchu byl zimny a ja go chwycilam od spodu i tam juz zimny nie byl :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: efekt-oprocz spalonej polewy mam jeszcze wlasne trzy palce lewej reki sparzone :ico_zly: :ico_zly: Mnie trzeba trzymac z daleka od nowoczesnych sprzetow kuchennych

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 gru 2007, 10:50

Hej :569: śpicie jeszcze? Ja już od 7 na nogach, bo mały nie dał dłużej pospać niestety, a w dodatku w nocy budził się kilka razy, smok mu wypada i marudzi przez sen, i chyba wstałam do niego z 10 razy :ico_placzek: . Muszę z powrotem, nauczyć go spac w łóżeczku, bo strasznie się wierci na łóżku i boję się że spadnie mi w nocy jak mocniej zasnę. Tak pozatem to pisałam wczoraj posta późnym wieczorem, ale strona mi wygasła i go wcięło :ico_zly: Teraz mały zasnął sobie, a ja spokojnie zasiadłam przed TV i kompem z kawką :ico_kawa: . Właśnie słucham pogody, będzie zimno u mnie nawet -10 stopni :ico_szoking: łał chyba zima nadchodzi :ico_olaboga:
MORDKA - mam prośbę, napisz mi coś więcej o tym jeździku co kupiłaś dla Kacpiego, tzn. czy jest solidny, wytrzymały i czy jest wart tej ceny? Zastanawiam się czy nie zgapić od Ciebie i kupić go małemu pod choinkę :ico_sorki:
KOLKA - fajnie, że mężuś o Ciebie dba :ico_brawa_01: , koniecznie pochwal się kiecką i sweterkiem. Mój mi wczoraj oświadczył, że niestety do 20 grudnia musi zarejestrować (myślał że uniknie tego) i opłacić taki samochód, który kupił na tzw. handel i że całkowicie wypłukamy się z kasy i święta będą w tym roku oszczędne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nie mam słów i nie skomentowałam tego, te jego głupie interesy :ico_puknij:
KATRIN - oj kurcze musiało cię boleć poparzenie, bardzo współczuję. Mam nadzieję, że z ręką jest juz dzisiaj lepiej.
katrin pisze:jak Pan Bog zamyka drzwi to otwiera okno
- bardzo piękne słowa :ico_buziaczki_big:
CARO - ale fajnie stoi ten Twój Mikołajek :ico_brawa_01: , a kartki świetne gdzie je zamawiałaś? Pochwal się może i my zamówimy jakieś naszym dzieciakom. A Tak wogóle to odebrałam te albumy z Rossmana i są świetne, bardzo się wszystkim podobają.
Coś miałam jeszcze napisać, a znalazlam na necie takie stroje Mikołajowe i chyba kupie dzieciakom co myślicie?
http://www.allegro.pl/item282420652_str ... _122_.html
Wiecie co zmykam na razie muszę skończyć tą cholerną pracę, ile ja wam ujęczę o tej pracy, aż mi głupio :ico_wstydzioch: zaglądnę potem.
Buziaki

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 gru 2007, 10:54

Witam z kawusią! Jak nocka Wam minęła?

Katrin :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Rany kogucie... Ty uważaj kobieto na siebie! Ale nie potępiam i nie śmieję się z Ciebie, bo jak sobie przypomnę jak kiedyś ja się wykazałam znajomością kuchenki mikrofalowej... :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D Wstyd opowiadać w ogóle :-D
I pamiętaj, że kuchnia polska jest najlepsza na świecie :-)

A ja muszę iść do sklepu i nie mam co z Julką zrobić... narazie jest grzeczna... mamy nie chcę prosić, bo jak przewidywałam nie odzywa się do mnie :ico_zly: A ubierać jej na 5 minut nie ma sensu... Posiedzicie z nią chwilę? :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 gru 2007, 11:58

Kolka, leć ja Julka sie zajme :-D Przypomnialo mi sie cos na ten temat..tzn na temat pilnowania dzieci przez neta.. mam w anglii przyjaciela ...moje dzieci go uwielbiaja ...i jak byl w polsce jeszcze czasem z nimi siedzial... wyjechal wiec stracilam nianie ale nie do konca :-D jak musialam gdzies wyjsc a Piotrek byl w domu ..wlaczalam skypa łaczylam sie z nim a on on line siedzial z moimi dzieciakami(oczywiscie Kacpiego jeszcze nie bylo) Kiedy wracalam do domu dzieci siedzialy rzedem tak jak ich zostawilam wpatrzeni w kam wujka Piotrka i zasluchani jak im opowiadal bajki:-D Gdyby ktores cos zaczelo broic od razu mial dzwonic do mnie a ja do sasiadki ktora miala interweniowac .... takim sposobem moge powiedziec ze przez neta wszystko mozna i zyc bez niego sie nie da :-D
kari24, z jezdzidelka jestem bardzo zadowolona... Kacpi jeszcze sam nie umialby na takim siedziec gdyby nie bylo pasow i dodatkowym jak dla mnie duzym plusem sa podlokietniki czyli to zabezpieczenie naokolo... pozatym mysle ze poslozy mu spokojnie do 4 a nawet 5 lat ... blizniaki mojej siostry maja 6,5 a jezxdzily na nim i sie fajnie bawily...ma duzo funkcji bujak...jezdzidelko ktore moze popychac mama...samochodzik ktorym Kacpi sam moze jezdzic... polecam ..fakt troche drogi jest na podlug innych ale mysle ze warto bo duzo bezpieczniejszy :ico_brawa_01: zrobie kacpiemu fotki to powklejam

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 gru 2007, 12:00

witajcie kochanienkie :-D ja z bąkiem na kolanach

kolka daj Julcię do mnie, chętnie ją popilnuję
kari swietne te stroje


mąż w pracy teście na zakupach
, obiadu nie muszę robić, bo mam z wczoraj, życ nie umierać :-D
a teść znów chory :ico_zly: a ja musze iść do apteki wykupić niuni mleko, dostaliśmy talony jupii teściowa zamieniła mi częsc na kasę więc będzie na mleczko :ico_brawa_01: ale mnóstwo kasy wydam w aptece :ico_olaboga: wszytko się kończy mleko balsam , płyn do kąpieli najgorzej jak wszytsko na raz , na dodatek mnie kończą się kosmet yki :ico_olaboga: a tu taki ziąb, wiatr niesmaowity, nie wiem jak my przejedziemy, najgorzej pod blokiem, tu piździ cały rok. no nie mogę pisać, bo mi łobuz coś przestawia

katrin
ze mnie to taka noga w kuchni, normalnie ubolewam :ico_placzek:
ale co ja poradzę :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 gru 2007, 12:06

caro, te kartki super :ico_brawa_01:
Maya z mikolajem boskaaaaa :ico_brawa_01:
Kolkapochwal sie zakupem :ico_oczko: jak maz nie zrobi zdjecia sama w lustrze sobie zrob :-D katrin, :ico_szoking: jak paluszki? :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

13 gru 2007, 12:21

katrin to ci wspolczuje kochana tego oparzenia ja nie cierpie tego szczypanai kurde , a ja wczoraj gotowałam zupe i poparzyłam sobie jezyk ale tak to bywa jak sie nie moze czlowiek doczekać , kurna i mnie boli
ja wczoraj z mezem ruszyłam na sklepy i poprostu wydalismy kase a efektow nie widac :ico_szoking: , kupiłam sobie spodnie na swieta i mezowi .No i tak jak u was wygladaja prezenty zakupione macie?? ja co roku sobie obiecuje ze ostatni raz odkladam na ostatnia chwile ale nic kurede z tego nie wychodzi tylko obietnica.
no i kupilam mezowi prezent spelnilam jego marzenie dobrej=drogiej firmy koszule a niech ma chlopak , do tych garniturow :) najgozej ze nie mam n nic dla tesciow i pomyslow tez brak

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 gru 2007, 12:57

Ojjj dzięki dziewczyny, że nią posiedziałyście :-D Grzeczna była? :-D

A mi komp strasznie nawala, chyba wszystko pada, łącznie z karta graficzną, nie mam waszych i w ogóle swoich fotek. W ogóle net mi pada, do TT nie chciało mnie zalogować, tylko gg jakoś się sprawuje, więc muszę się streszczać.
Mordko fajny pomysł z taką opieką przez skype'a :ico_brawa_01: :-D

Kiedyś może tam się pochwalę nowa kreacją, ale tez nie jest to taka rewelacja, nie ma co się podniecać :-D Przy okazji. Kurdę jestem zła, bo R robi dziś prawdopodobnie do 18, mała ma zły humor, a na dodatek... boi sie odkurzacza :ico_szoking: :ico_szoking: No i stoję w miejscu do 18. :ico_zly: Obiad będę gotować sama na górze, bo z mamusią stan wojenny, a warunki tu na gotowanie mam takie, że lepiej nie mówić :ico_olaboga:

I wkurzyłam się na swojego leniwego męża. Do tego chodzika nie dosłali jednej śrubki montującej te zabezpieczenie i było nieco chwiejne. 2 dni go prosiłam, żeby przyniósł z garażu jakąś i to w końcu przykręcił. I ciągle tylko zaraz, zaraz... No i zostawiłam w tym chodziku małą bez opieki na tyle, żeby złapać łyka kawy. Ledwo się obróciłam i słyszę: BUM! Patrzę, a mała leży na boku razem z całym sprzętem! :ico_zly: :ico_zly: Nic jej się nie stało na szczęście :ico_sorki: :ico_sorki: Tylko strachu się najadłyśmy, ale do R z 5 sms'ów wysłałam, żeby wyrazić swoją złość :ico_zly:

Normalnie ostatnio mam wszystko pod górę :ico_zly: Chyba w święta jednego dnia R będzie pełnił dyżur przy małej a ja będę chlupać, bo muszę zresetować :ico_zly:
I jeszcze net z kompem mi sie pierdzielą, żebym nie mogła się tu wam wyżalić jak wszystko mam do d... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 gru 2007, 13:43

Kolka, Julka byla grzeczna bo moja synowa ZAWSZE grzeczna jest!! :-D :-D
z tym chodzikiem nieciekawie ale jak wyslalas 5 smsow to dzis napewno dokreci ta srubke :ico_oczko: kamelek1, ja tesciowej kupilam kalendarz ze zdjeciami moich dzieciakow ..a niech ma chociaz nie nalezy jej sie bo moje dzieci jak zwykle od niej nic nie dostana a jeszcze w dodatku nie wiem czy w ogole na Chrzest Kacpra przyjedzie bo juz dzwonila i zalila sie ze z kasa krucho i nie wie jak to bedzie :ico_puknij: ale mam to gdzies :ico_zly:
Mamie tez kupilam taki sam kalendarz i S.tez od dzieci dostanie bo odemnie nic :ico_zly: Sobie tez kupilam a co :-D Dzieciaki juz tez maja prezenty chociaz to S im kupywal a nie ja ..ale ze kupil bardzo drogie to ja juz sie nie wysilam :-D jeszcze musze cos kupic chrzesniakom i tacie ...a i braciszkowi temu ktory ze mna mieszka wczoraj kupilam sweterek :-D

[ Dodano: 2007-12-13, 12:56 ]
chcialam pokazac fotki Kacpra ale fotosik mi nie dziala :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości