basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

13 gru 2007, 00:57

Wpadłam zgasić światło.

Ale śliczności te maleństwa, wierzyc sie nie chce ze niedawno w brzuchach siedziały. :ico_szoking:

U nas dni lecą, Jaś szaleje, ślini się okropnie...Pojutrze szczepimy na rotawirusy.

Ciężko nadrabiać bo net mi muli i w każdej chwili mnie moze wyrzucić :ico_noniewiem: Ale pamiętam o Was, buziaki.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 gru 2007, 10:20

Hejka z rana maluch ma drzemke wiec moge sobie z wami tu poklikać :-D
a nas wczoraj natchneło i robilismy sobie przemeblowanie w pokoiku i przypominało to troszkę układanie takich puzzli w których jest tylko jedno miejsce wolne, bo u nas tyle mebli w pokoiku ze ledwo sie to udawało poprzestawiać :-D ale jakos sie udało i teraz mam łózeczko obok Pawełka wiec już sie lepeij śpi, bo maluch śpi usiebie a jak się przebudzi w nocy to go pogłaskam i zasypia dalej :-D

Kurcze to już się mała firma szykuje, tyle chętnych a ja się bałam ze jak założe firme to będę musiała sama pracowac a tu już tyle chetnych, wiec ja, Kinga i sosim będziemy produkowac wysyłać do Joasiu i Agi a one będzie sprzedawać, a Basia będzie to wszystko nam organizować i biznes murowany, a już mysłałm ze nie bede milionerką :-D

Sosim wiec teraz sie nie martw biznesie na pewno wypali z takim zapleczem :-D

Agus dobre to z tymi jaskiniowcami, ale coś w tym jest bo mój też woli jak mam dłuższe włosy

Basiu brawa :ico_brawa_01: dla Tadzia za odwagę, a z tym adapterem to super pomysł, ja to mam pełno starych płyt ale niestety adapter padł,
no ja tęz byłam w weekend w H&M i tam to są naprawde śliczniaste sukienusie :-D

A z tymi konkursami to tez nieżle będzie mogły śpiewająco reklamowac nasza forumową firme :-D

Moniw no z tymi chłopkami to tak już jest ze jak się na łyso nie zetniesz, albo z czarnego na blond nie zafarbujesz to niezauważa :-D

Basik dzieki za pamiec i że mimo takich kłopotów tu do nas zagladasz, mój maluch tez się strasznie ślini bez śliniaka nie przejdzie

A włąsnie dostałam e-meila od Ani z Francji, ze w własne jutro przylatuje do polski i ma do mnie zadzwonić jak bedzie na miejscu i moze w weeknd nam sie uda spotakć, wiec jak ktos ma ochote na wycieczke do katowic, to ani na pewno sie ucieszy :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 gru 2007, 10:28

witajcie :)

Ula
to pozdrów Anię od nas...ciekawa jestem co u niej, jak się chowa Amalia....?
Super, że się będziecie mogły spotkać... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam nadzieję, że Ania wpadnie i do nas tutaj na chwilkę...

u nas nocka ok, Milena wstała o 9,00 zaraz lecę dać jej cycusia :-D , bo my juz po sniadanku a Milena jeszcze nie... :-D

Ula
ja bardzo lubię robić przemeblowania i jeżdzić meblami po pokoju :-D
często zmieniam ustawienie... :ico_oczko:

a co do Biznesu to ja tez się piszę...może mogłabym księgowość prowadzić? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 gru 2007, 10:48

no to Violu jestes juz zatrudniona, bo ja niby finanse i banowkośc studiowałam ale jakos sie w tym nie widze wole sie miec jakaś własną firme zajmująca sie np, organizacja wesel :-D albo robić jakieś ozdoby :-D

jak mi sie tylko uda z anią spotkac to oczywiscie zdam wam relacje co i jak :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 gru 2007, 11:15

witajcie

ula ja też uwielbiam ślubny biznesik, kręci mnie załatwianie tych wszystkich spraw, już niejedno wesele organizowałam wspólnie z młodymi parami z rodzinki, bardzo to lubię
tylko u nas za dużo takich firm co to się kompleksową obsługą takich imprez zajmuje
aha, koniecznie pozdrów naszą podróżniczkę i koniecznie ucałuj od nas malutką - fajnie że się spotkacie, my niestety w weekend sprzątanko przedświąteczne mamy i jeszcze jakieś imieniny, więc się nie uda wyrwać

a u nas Tadzik też ma "ślinotok" i normalnie aż mnie skręca jak patrzę na niego, bo ja tak tego nie lubię, a on się wkurza na śliniaki i :ico_olaboga:

basiu z tymi łączami i komputerami to naprawdę można oszaleć, ja 6 miesięcy walczyłam z TPSA żeby mi porządnie neostrada działała, ale wpadaj jak będziesz mogła
kinga to będziemy też z wami myślami podczas chrzcinek

no zmykam, bo Tadziu pospał właśnie jakieś 15 minutek i już wzywa

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 gru 2007, 11:15

Hej :ico_oczko:

No to nasza firma rośnie w oczach :ico_brawa_01:
U nas nocka spoko :ico_sorki: Po ostatnich rewelacjach w końcu się wyspałam :ico_oczko:
Eliza jeszcze śpiocha a ja skorzystam i zjem śniadanko :-D Pogoda widać całkiem całkiem słoneczko wyszło ale chyba wiaterek jest :ico_noniewiem:

Ula ucałuj Anule :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 gru 2007, 11:21

Basiu no u nas nie ma żadnej takiej firmy i tak się zastanaiwma czy czegoś nei rozkrecić ale tak samej to ciezko :ico_noniewiem:

Anie i Amelie napewno ucałuje od was :-D jak tylko się zobaczymy

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 gru 2007, 11:40

rzeczywiście samej byłoby ci trudno, zawsze to lepiej w duecie lub w więcej osób, a może jakieś koleżanki twoje chciałyby się zaangażować?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 gru 2007, 12:05

Hej a my dzis 5 miesiecy i stawiamy dla wszystkich
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 gru 2007, 12:16

no to wielkie brawka dla Juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości