kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

13 gru 2007, 19:46

mordeczko bo ty poprostu masz złote serce :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 gru 2007, 19:52

kurczemi też już nie wyswietla

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 gru 2007, 19:53

kamelek1, moze i tak... na poczatku jak bylam na rodzinke zla mialam nie kupywac nic ale przeciez ... tak naprawde to tytlko dzieci i ja naprawde ich kocham ... wiec prezenty beda... uwielbiam robic prezenty :ico_brawa_01: a jak patrze ze dzieciaki sie ciesza to az sie serce raduje :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 gru 2007, 20:00

Hej Kochane kwietnióweczki :-D

Mam 5 minut wolnego czasu więc szybciorkiem pisze.

My nadal w PL :ico_placzek: we wtorek spakowaliśmy się, pojechaliśmy na lotnisko i przesiedzeliśmy tam 4h po to by na koniec usłyszeć, że... LOT ODWOŁANY :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A następny jest dopiero w sobotę... Więc siedzimy w Polsce i modlimy się żeby w sobotę pogoda była ok i żebyśmy mogli wrócić do domu.

A tak poza tym to raczej w porządku u nas. Wg alergolog stan Viki poprawił się na tyle, że następnym razem mamy się zgłosić dopiero za jakieś 3 miesiące :-D no chyba ze w miedzyczasie coś się nam przytrafi (ale mam nadzieję ze nie) :ico_nienie:

Vikula natomiast w swoim żywiole. Rozrabia na całego a dziadki jej pozwalają... No i w poniedziałek zrobiła nam wspaniałą podwójną niespodziankę - zaczeła sama wstawać i chodzić za rączki. A teraz obie rzeczy robi z największym uwielbieniem i krzyczy na cały dom jak nie chcemy jej prowadzać. Kurczę, i po co ja jej kupiłam chodzik :ico_olaboga: Porobiłam zdjęcia i nakręciłam filmy ale wkleję wam dopiero jak wróćimy do UK.

Napiszę wam więcej już z UK, bo tu jakoś dzień mi tak leci że ledwo wstanę a tu już znowu ciemno :ico_olaboga:

Buziaczki dla Was ogromne i dla dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 gru 2007, 20:17

kasi.k, :ico_brawa_01: dla Vikuli za osiagniecia :ico_brawa_01: Moj Kacpi tez chodzi za rączki ale tez chetnie kozysta z chodzika tak wiec nie martw sie ...chodzik tez sie przyda :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 gru 2007, 20:30

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wikuli ,a le tak jak Mordka móiłą chodzik się jeszcze przyda

Mi coś nie chce się stronka załądować :ico_placzek:

kamelek1 pisze:mordeczko bo ty poprostu masz złote serce


Swięta prawda :-) :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 gru 2007, 20:37

Ja tylko na sekundkę.. potem odrobię zaległości :ico_sorki: :ico_sorki:

Hektorka nie wiem jak ty to zrobiłaś, ale to jest nonono!! Dziewczynom, którym strona się nie załadowała to mówię: Mordeczka, Kasik, ja i Rybcia tańczymy jako elfy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-12-13 ]
Ale mi sie teraz humor poprawił... Nie wiedziałam, ze tak tancerka ze mnie :-D Tu jest lepiej niż w rzeczywistości :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 gru 2007, 21:07

no nie :ico_placzek: ja chce to zobaczyc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 gru 2007, 21:09

M0rD3CzKa, dalej Ci się nie ładuje? :ico_olaboga: żałuj? Polewa na całego :-D

[ Dodano: 2007-12-13 ]
Katrin no właśnie: jak paluszki?
Kamelek
, ja też mam taki talent.. Ostatnio palcem gorącej patelni dotknęłam, ale już się goi.

O prezentach pisać już nic nie będę bo nie mam do tego nerwów. Jeszcze nikomu nic nie kupiłam i pomysłów mało mam.
Mordko, Ty chyba innym dzieckiem się opiekowałaś... moje zrobiło się grzeczne jak R wrócił. Śrubka dokręcona :-D Zanim zjadł to ją przykręcił :-D Co do obdarowania dzieci to masz rację... one nie są niczemu winne. A ciekawe jakie Twoje dzieci dostaną prezenty...
Rybka
właśnie- nikt lepiej od Ciebie nie wie co potrzebne jest Andrzejkowi!
Caro, chlapnęłabym, ale już muszę przystopować. Od kilku dni po piwku piłam, w alkoholizm w końcu wpadnę :-D A humorek już lepszy, narazie...
Kasik brawa dla Viki, spryciula jaka :-D A z tą wizytą to nie ma tego złego... dłużej pobędziesz z rodzinką :ico_brawa_01:

A ja chwilowo zmykam, bo chcemy z R obejrzeć jakiś film na kompie. Tzn on chce, a ja nie mam co robić to tez obejrzę, chyba, że wcześniej usnę. A jak nie usnę, to potem tu wpadnę.
To narazie. papa

[ Dodano: 2007-12-13 ]
Hektorkajak to się zapisuje?? i jak mam podać linka ze swoimi dziełami? Bo ja lekko ciemnawa jestem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 gru 2007, 21:41

a ja dzis też strzeliłam sobie piwko, i chyba długo nie tknę piwa, było po prostu wstrętne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jUz nigdy nie spróbuję Pilsnera nawet mojemu męzowi nie smakowało. najadłam sie chipsów i mi niedobrze bleee
oj beznadziejnie mi komputer chodzi

a ja nie robię prezentów

a mnie się otwarło :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość