Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 gru 2007, 22:07

miejmy tylko nadzieje,że im ten bunt minie :ico_noniewiem: Jak czytam,że i wasze dzieciaczki przez to przechodzą to mi lżej,bo wiem,że z Joachimem nie dzieje się nic złego i większośc dzieci w jego wieku tak ma.

Asiu współczuję @ :-/ Pocieszające jest to,że nie trwa długo i potem odechniesz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 gru 2007, 22:25

Oj Anetko ja mam zawsze 7 dni :( ale cyklemam 35-40 :-D więc faktycznie odetchnąc można :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 gru 2007, 23:02

Maritko- i ja ciotka zapominalska :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przesyłam buziaki dla Twojej miesięcznej Królewny :ico_haha_02:

Asiu łączę się z Tobą "w żalu",bo mnie juz ta przypadłośc od dwóch dni nęka :ico_oczko:

Byliśmy na szczepieniu,uff wreszcie się udało.Nie wiem czemu ci lekarze strajkują,narzekają,że amło zarabiają a za co oni chcieliby więcej.Badanie Bartka trwało 2-3 minuty,gardło czyste osłuchowo w porządku,można szczepić,ani ważenia ani mierzenia nic,zero :ico_szoking: .podejście ich do pacjenta(nie wazne dziecko czy dorosły) jest wynagrodzone odpowiednio,nie rozumiem o co im chodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 gru 2007, 23:05

ja przed Joachimkiem miałam cykle 35-40 a @ trwające 5 dni. Teraz skróciły się do 30 tyle,że zostały te 5 dniowe @.A pierwsza @ po porodzie przyszła po 9 miesiacach równiutko.

Iwciu narzekają na brak podwyżek i za to się odpłacają,albo to poprostu rutyna w zawodzie.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 gru 2007, 23:28

Anetko jakie śliczne zdjęcie Joachimka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,oczu nie mogłam oderwać

Ja myślę,że brak podwyżek to żadne tłumaczenie :ico_nienie: ,moż ektoś by docenił ich wysiłek jakby było za co :ico_noniewiem:

Uciekam spać,kolorowych snów dla wszystkich :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 gru 2007, 00:00

Ja już temat lekarzy omijam :-D

Kurcze właśnie zdalamsobie sprawę z tego, że właściwie mojego męża widzę rano koło 9-10 i wieczorem jak wraca po 23-24 (weekendy po 1) czasem wpada w ciągu dnia na troszkę,robi bałagan i fruuu, normalnie jakbym samotna matka była :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-14, 10:11 ]
OOOOO PIERWSZA :-D

żartujecie prawda? Gdzie jesteście laski?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 gru 2007, 11:16

NO hej co jest 10 a ja pierwsza!!!!!!!!!!!!! No rozumie jak byście wczesnym rankiem cosik skubneli i do pracy sie zabrały a tu nic. Co do cioci co przyjeżdża co miesiąc to po pierwszym porodzie było strasznie pierwsza miesiączka trwała chyba 4 miesiące było tylko dwa dni przerwy i następna mówie wam 4 miechy koszmar. ale teraz jest oki biore tabletki no i mam nim więcej co 23-24 dni przez 3 dni potem znowu zaczynam tabletki i jak ręka odjął ciotka wyjeżdża :-D A co do mężów to dziś znowu miałam rano przeboje co chciałam drzwi zamknąć klamka mi zostwała w ręku ale się na ku.......a. 15min to trwało już myślałam że makusia dziś nie pójdzie do przedszkola ale do siostrzyczki to po pracy umi jezdzić i dzrzwi jej zakładać nawet nie zadzwoni :ico_zly: a ja od zmysłow wczoraj wychodziłam bo 20 a go nie ma :ico_zly:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 gru 2007, 11:51

Znowu nieprzemijający temat małżów.Ja już nic nie będę pisać na temat swojego.Zabrakło słów...

Pochmurno i buro na podwórku.Wieje i pada.

Idę położyć spać Joachima

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 gru 2007, 12:08

no u nas też pochmurno pada śnieg pada śnieg do tego wieje moja matyldzia już drugą godzinke śpi.A JA SPRZĄTAM :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-14, 13:38 ]
Moja matyldzia nie chce jeść obiadków, wczoraj byłam u bratoej to zjadła dziś ma to samo i niechce już robiłam dwa podejścia i nic.Dałam jej mleczka bo przecież musi cos zjeść :ico_olaboga: Nie wiem ale coś ani ze soiczka nie chce anijak ja ugotuje :ico_szoking: chyba jej się coś odmienilo

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

14 gru 2007, 18:24

heloł :)

wybacz Maritko :( moc uścisków dla Różyczki :ico_buziaczki_big:
zakodowałam jak napisałaś że Różyczka kończy miesiączek, uśmiechnęłam się na tę myśl a o życzeniach nie wiem czemu nie pomyślałam :ico_wstydzioch:

Maziu, przeraziłaś mnie tą miesiączką 4 mies. :ico_szoking:
a propos tematu ja dziś dostałam, ostatnio mam tak że już 2 tyg przed mies. boli mnie wszystko :(

Skoro mowa o wzroście mój mąż ma 190 to myślę że i Jas nie będzie do najniższych należał, jak nie urosnie to mąż zacznie coś podejrzewać :ico_oczko:

Ja dziś byłam u fryzjera, wreszcie :ico_sorki: Chciałam żeby zostawiła dłuższe włosy ale jak zawsze mi opitoliła, ja mam szczęscie do tych fryzjerek, ale wyglądam lepiej niż przed mimo wszystko...
Kupiłam też sobie czapkę, szalik i rękawiczki :ico_brawa_01:

Z tym sprzątaniem to Wy się kobiety opamietajcie! :ico_szoking:

Wczoraj chodził u nas ksiądz, miał chodzić od 18.30. a do nas przyszedł 21.30. Myslałam, że usnę, przegiął nieźle!

Jak Jasiowi mówimy nie to on sobie gada: ada ada ada, taki grzeczniusi chłopczyk się z niego robi, i też się tak umie słodko przytulać, i lubi klaskać w łapki wtedy trzeba mu mówić kosi kosi..... itd.... a potem babcia da nam grosz kupim sobie coś, to się cieszy a jak inną wersję się wstawia to jęczy z niezadowolenia, materialista jakiś rośnie :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości