Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 gru 2007, 14:26

avisku ja daje na noc tylko, wiec z buitelki. trzeba kupic specjalny smoczek do kaszki rozm 2 lub 3 chyba, badz trojprzeplywowy na ktorym wszystkie 3 rozmiary, ja leosia karmilam na 2 hihi

gdybym dawala kaszke w dzien to mysle ze lyzeczka, ale poki co nie chce go tak dokarmiac hehe
kaszke stpsuje by go zapchac na noc hehe

i uwazaj z iloscia. ja przesadzilam bo leonek nie przystopowal jak helenka hehe
ania dala na poczatek ok 70ml

jak skoncze ta kaszke to kupie to na dobry sen hihi
sa rozne smaki?

astrid dzieki za odpowiedz

leos zjadl ziemniaczka, kalafiorka i pietruszke ze sloiczka
popil herbatka.. i wesoly
teraz mama idze sie ubrac i mykamy na snieg. tralala

[ Dodano: 2007-12-14, 13:27 ]
avisku ta kaszka o ktorej pisalam jest na wodzie
zawsze na opakowaniu masz napisane . mnie zalezalo na tej na wodzie bo nie mam tu mleka ktore bede podawala leosiowi, a ponoc nie mozna zmieniac... a na wodzie wygodniejsza i szybsza sie wydaje hehe

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 gru 2007, 14:30

Madziorka są inne smaki ale nie wiem od ktorego miesiaca jaki smak wiec ze bananowa po 4 miesiacu.

Ja daje kasze gestą, podaje łyzeczka, a na wieczór daje kleik bo lekkostrawny i tez lyzeczką karmie go15 minut przed kapiela.

robuje zrobic zdiecie mojego dziecka jak przyjmuje pozycje do raczkowania ale mi nie wychodzi, aparat odpada bo klękl ale probuje telefonem i marny efekt

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

14 gru 2007, 14:30

avisku, mam mleczno-ryżową na mleku modyfikowanym, więc przyrządza się ją tylko na wodzie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 gru 2007, 14:30

aniuu przeczytalam twojego posta po tym jak napisalam swojego hehe
oczywiscie wszystko sie zgadza
tak jak pisalam wieczorem karmienie lyzeczka nie ma dla mnie sensu

astrid ja daje leosiowi herbatke z butelki.. a cyca ciagnie tak samo
u nas nie ma porblem,u od poczatku maly pije herbatke i nie ma problemu z cycem
podobnie z lyzeczki je rownie pieknie

[ Dodano: 2007-12-14, 13:31 ]
avisku dokladnie jak pisze ani., to ona mi o tej kaszce napisala. bo ja ciemna masa myslalam ze przyrzadza sie je wszystkie na mleku hiih

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 gru 2007, 14:32

Madziorka przeciez nawet jak dajesz tą kaszke na wodzie to ma mleko modyfikowane i jak pojedziesz do siebie to jak podasz inne mleko to juz zmienisz przeciez, a nie wiem jakie w kaszkach jest mleko kiedys szukalam ale nie znalazlam. No ale przeciez tez modyfikowane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 gru 2007, 14:34

sorki chyba pomylilam astrid z aviskiem.. bo to avisek ppisala ze trzeba karmic lyzeczka by podtrzymac kamienie piersia tak?

ja karmie po kapieli , kiedy lezy juz w lozeczku
on sie wtedy wycisza
no i uwaza ze im pozniej zje tym pozniej sie obudzi nie? hihi a o to chodzi

a w ogole te kaszki i kleiki to tylko po to by pozapychac maluchy co? i zeby tyly// tak mi sie to kojarzy.. hjehe

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 gru 2007, 14:34

Ja szybko przeszlam na lyzeczke bo moj nie chcial pic z butelki - pije teraz tylko soczki i herbatki kubek niekapek dostaje ok roczku albo i pozniej.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 gru 2007, 14:35

no wlasnie astrid tez tak pomyslalam
nie wiadomo jakie to mleko
wiec kazda z nas moze nien trafic na te ktore bedzie podawala nie???
i badz tu madry hehe

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 gru 2007, 14:36

Madziorka no tak :ico_oczko: ale maja tez sporo wartosci odzywczych, ja tak mysle nad podaniem jakis platkow ale powiem wam ze sie boje troche

[ Dodano: 2007-12-14, 13:37 ]
Madziorka no takie wszystko zagmatfane :ico_oczko: , ja juz podawalam wszystkie mleka, podobno w ogole Nan jest dla dziewczyn a bebiko dla chlopcow wiec zgupiec mozna

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

14 gru 2007, 14:52

astrid fajnie z ta pozycja do raczkowania

zapomnialam sie pochwalic ze laura juz tak robi od 2 grudnia - bo prowadze skrzetne notatki, podnosi tylek, kleczy i sie kolysze w tyl i w przod

co do kaszek to sa mleczno ryzowe i zwykle... ja wlasnie chce jej tak kolo 18 podac a potem juz na noc karmienie cycem.. zalezy mi na tym bo od srody bede chodzic na pilates i tata moglby jej po troszku podac, o ile taka na wodzie bedzie tolerowac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość