Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 gru 2007, 11:14

I ja witam z rana

U nas torszkę gorzej w nocy, bo Emi budziła sie o 1 i o 4 rano, ale luzik, bo zjadła i spała dalej, tylko co ona taka głodna była :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Za chwile jedziemy także żegnam sie z wami, na cały dzionek, odwiedzę was wieczorkiem jak nie wrócimy bardzo późno

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 gru 2007, 11:15

Dzien dobry!!!
Ja wczoraj chodzilam zakrecona, od rana porzadki, gotowanie, pieczenie pierniczkow .. no i goscie.. A Duzy na rybach. Ale odkupil winy pozniej.. Bylo super - Misio zakochal sie w kuzynce i dawali czadu :):
A dzis.... HUHUHUUU - Pospalismy do 9!!! :ico_brawa_01: :ico_szoking: Szok normalnie- moje dziecko chyba sie poprzestawialo i stwierdzilo, ze dzis strzelimy niedzielnego komara :): I dopiero wstalismy. A Duzy na rybach.. :/ No ale na kutrze, na morzu, na szwedzkich odach, wiec fajnie - bo przywiezie łososie i dorszyki na swieta :ico_sorki: :ico_haha_01: Walnięty jest na punkcie rybsk, ale z moim chrzestnym sie dobrali i tak stawiaja mnie i Kasie (zone) pod sciana.Przynajmniej jakies korzysci z tego beda :-D
Ja dzis dalej lepie pierniczki - teraz tez na choinke. A oprocz tego chce upiec wielkie sece z piernika dla Duzego :-D

Mam pytanko - Czywasze dzieciaczki tez robia takie dziwne rzeczyjezykiem?Mojwsysa wargi i robi trabke jezykiem, ciumka i mlaska caly czas :-D Opanował nowa zabawe i od kilku dni szaleje ustami :-D Smiejemy sie ze cwiczy mokre buziaki przed gra w butelke :ico_oczko: hyhy.

Nie pamietam co pisalyscie, ale czytalam was wcoraj dorywczo - i namietnie! Dzis bede sledzic i klikac.. Bo obowiazkow juz mniej :):

Lece na sniadanie. I kawunie :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2007, 12:57

WITAM :ico_kawa: my tez po przespanej nocce :-D Dzis do nas przyjezdza moj braciszek z rodzinka,znowu bedzie szalenstwo Wiki z Arusiem :-D Ogladneliscie filmik z Wiki bo chyba nie :ico_noniewiem: no trudno spoko nikogo nie bede zmuszac spoko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 gru 2007, 14:49

Frydza, nie doluj sie :ico_oczko: my ogladalismu nawet cala rodzina :-D ja ogladam z \lucha wszystkie, bo mloda strasznie jaraja bobaski na ekranie :ico_oczko: szybka viki jest w przewrotach :ico_brawa_01: a ona tez kawal babki, ile juz sobie wazy?

ja tak z doskoku, bo u tesciowej jestesmy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2007, 14:54

CO TY nie doluje sie spoko :-D w listopadzie wazyla 8,5kg :ico_oczko: a teraz to niewiem, jeszcze jest filmik jak pozera chrupke http://pl.youtube.com/watch?v=AtPUPTSIGc0

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 gru 2007, 15:03

Frydza -f ajniusia pannica - duza isilna! :):

A my wcielismy pieknie obiadek,a teraz wyrzucilam Malego na spacer z babcia. Probowalismy jabluszka z suszonymi sliwkami.. Tylko troche ale PYYYYCHA! Mi tez smakowalo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 gru 2007, 15:30

DZIEKUJEMY :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zmykam bo braciszek niebawe wpadnie :-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 gru 2007, 16:33

Ale tu pusto....
Duzy wraca juz do domku, podobno ma pyszne dorsze.. mmm..
Ja upichcilam jakies klopsy w pomidorkach i czekam z burczacym brzuchem na mego rybaka :-D
Jak niedziela? Pewnie rodzinnie i milusinsko.. I tak ma byc!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 gru 2007, 16:38

Frydza Wiki chrupkożerca jest extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 gru 2007, 18:28

Wklejam fotki :ico_oczko:

Musielismy dac mu stara klawiature bo jak widzial jak my klikalismy to sie wsciekal na maksa :ico_oczko:
Obrazek

wanna
Obrazek
Obrazek

czytam gazete
Obrazek

kto za gra w polo ze mna
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość