Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 gru 2007, 15:17

Witajcie.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kinguli za wstawanie i jej mamusi za dobre wyniki na uczelni :ico_oczko:

Mój mały dalej kaszle a dziś w nocy dostał kataru :ico_olaboga: więc jutro do lekarza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 gru 2007, 16:20

Pięknie.....oj Kamizela...co się dzieje ciągle? mam nadzieję, że będzie dobrze i WIkuś szybko wyzdrowieje.

Hanka marudzi trochę, bardzo mało dziś je...znów leci jej z noska..... :ico_olaboga: mam dość....Do tego się pokłóciłam z J....bo podgrzewałam małej butelkę z herbatką w rondlu i zapomniałam! :ico_olaboga: i się stopiło w cholerę...... :ico_zly: i już on na mnie najeżdża.......No ok, głupia jestem..ale on wiele razy tak miał, tylko że z czajnikiem i na jego szczęście w porę zauważałam. A tu niestety, troche smrodu i stopiona butla...Powiedziałam, że jakby przejął część obowiązków, to miałabym głowę do pamięci. No i się :ico_zly: że skoro niby nic nie robi, to może na prawdę nic nie robić i zobaczymy jak sobie poradzę!!! :ico_puknij: pewnie, że dam radę! jak go nie było to świetnie sobie radziłam! bynajmniej nie musiałam za jego dupą sprzątać!!!

Hania zamiast spać to gada..... :ico_noniewiem: co ja dziś mam za dzień? jak pomyślę, że przede mną tydzień masakrycznej pracy, to płakać mi się chce......Jeszcze jutro przyjeżdża teściowa, żeby we wtorek zająć się Hanią, bo my do pracy, a moi rodzice do lekarza jadą.......Trzymajcie za mnie kciuki!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 gru 2007, 16:38

zborra to razem mamy nieciekawy dzionek :ico_olaboga:

A ja muszę zakazać całować małego-każdy go ciumka gdzie chce a później on kicha i prycha :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 gru 2007, 16:58

nieeeeeeeeeee no daria ty chyba bedziesz miec zakaz pokazywania mai bo ona robi takie postepy ze az sie w glowie nie miesci
moja to glupolek jeszcze ale sie pocieszam ze niedlugo tez stanie jak kingula i maya
wlasnie :ico_brawa_01: dla kinguli
w koncu ona jest prawie mies mlodsza

nasz tatus juz w zakopanem :ico_placzek: snieg po kolana
fajnie ma ja tez bym chciala :ico_oczko: odpoczac tylko ze on nie na odpoczynek tam jedzie

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 gru 2007, 18:41

taaaaaaaa :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 gru 2007, 19:24

witajcie.
ja oczywiscie tylko daje znac ze zyje, jeszcze tylko trzy dni i mam nadzieje ze bedzie czas na poczytanie co u was sie działo przez ten czas kiedy mnie tu nie było..
Milenka przymierza sie do wymowienia " mama", siedze z nia i ona patrzy jak ja to mowie i ustami robi taki sam wyraz,ale dzwieku jeszcze nie ma, ale ciesze sie jest taka bystra.
jutro idziemy do lekarza, bo katar dalej meczy a do tego przypałetał sie kaszel i tak mi jej szkoda, bo strasznie ja meczy :(
choinki u nas postrojone, jak zrobie foty i bedzie czas to wkleje, obie sa sliczne, ale szczerze mowiac Miluni nie interesuja..
a jak ona sie cieszy jak jej załacze " teletubisie", ile mamy smiechu w domu :ico_haha_01:
kamizela musze ci podziekowac za karteczke, miło ze ktos pamieta o nas, bo ja nie pamietam za bardzo o nikim, jeszcze zadnych kartek nie powysyłałam, ale u nas tez odkad weszły w mode sms'y kartki zeszły na dalszy plan.. :ico_sorki:

ok to teraz wracam do moich zmierzluchów, jak juz bede po egz to bedzie wiecej czasu na moje przyjemnosci
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 gru 2007, 20:10

ja tez tylko sie melduje by powiedziec ze wpadne wieczorem....skonczylam zabawe z pierogami...ufff.....ide do dziecka...broi dzis baaaardzo!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 gru 2007, 20:50

lady :ico_haha_01: A reszta kartek doszła ???

I chwalę się - małemu przebił się 3 ząbek-górna prawa jedynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 gru 2007, 21:22

Witajcie

Zbora zazdroszcze sniegu u nas zimno i wieje

wrocilam z uczelni i moja corcia przywitala mnie kupą ktora wyleciala z pieluchu - babcia zle zalozyla, no to od razu kąpiel a teraz jeszcze sie bawi na podlodze zaraz butla i spac, ale najpierw spacer z psem

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 gru 2007, 21:34

Kamizela... :ico_brawa_01: brawissimo dla Wikiego...no idziecie jak burza!!!u nas ciagle ma sie przebic ale nie przebija sie....juz widac i czuc pod palcami a dziasloa nie chce peknac :ico_noniewiem:

ja klikam i jej tego owoca giganta czesc drugą :ico_haha_01: ..pierogi zrobione na wigileie i 2 obiady wiec spoko...maloletnia rozrabiaka juz spi....na tylku juz nie usiedzi no cyrki odstawia...wstaje raczkuje sieada na sekunde...rzuca zabawkami i tak w kolko :ico_olaboga:

a i jeszcze dla Mili :ico_brawa_01: za piekna nauke najwazniejszego slowa!!!!!!

hihihi..bylismy dzis w kosciele i Maya w sumie grzeczna byla ale tak glosno spiewala :ico_szoking: ...raz nawet ksiadz zamilkl zeby sie mogla wygadac i jak skonczyla wycie to zaczal mowic dopiero :ico_haha_01: ...dawala jak stara chorzystka :ico_oczko: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość