Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 gru 2007, 16:21

O rany, a skąd Wy macie czas na pisanie :ico_olaboga: Ja się nie wyrabiam z niczym, a mały jakiś dziś maruda, zaraz lecę do niego z cycem, niech idzie spać. Nie doczytałam oczywiście wszystkiego, co napisałyście.

Anza przysłałam mi sms-a, ma uszkodzony komputer, dlatego do nas nie zagląda. Przesyła wszystkim pozdrowienia, a GLIZDUNI kazała przekazać iż dołączyła do grupy mamuś, którym dziecko spadło z łóżka.

A jeżeli chodzi o ubieranie, to mój mały w domu jak zawsze w jednym tylko pajacu, a na dwór zakładam mu drugi taki coś jak z cienkiego polarku i kombinezon, no i czapkę i wkładam do śpiworka i już i tak mam zamiar całą zimę przemaszerować. A teraz już lecę do płaczka.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 gru 2007, 17:04

OGŁASZAM WSZEM I WOBEC ŻE MAMY PIERWSZEGO ZĘBA!!!!!!!!!
wlasnie dzisiaj zastukał pod łyżeczką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

17 gru 2007, 17:13

jagodka24, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mojej synowej :ico_brawa_01:
A u nas jeszcze pustki, a wychodzą tak jak Hani już od 4 miesięcy

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 gru 2007, 17:28

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jagódki

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Daria za śliczną kartkę - moja pewnie dojdzie po świętach :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 gru 2007, 17:29

hihihi...wiec tak....Anza...bidulko...och..kolejna mamusia :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Jagodka..ogromne congratulationes...matko ale fajowo!!!!!

a my.....mialysmy ciezkie przedpoludnie...zabralam pierwszy raz sama Maye autem do sasiedniego miasta kupic dla A. prezent...i jazda spoko bo spala w obie strony ale w miescie tak wyla jak syrena...znajomej sie wystraszyla chyba i lzami sie zalewala przez przeszlo godzine a ja ja nioslam na 1 rece rzez cale miasto a drugą pchalam wozek :ico_olaboga: rece mam do kolan chyba...spocona jak szczur bylam...a parkingi full i jeszcze na samym koncu zaparkowalam-myslalam ze jej nie doniose a co probowalam ja posadzic do wozka to ryk :ico_zly:
TO BYL NASZ 1 I OSTATNI RAZ RAZEM NA ZAKUPACH!!!!!!!!!!moze sprobuje jeszcze raz jak mi ta chusta do noszenia przyjdzie po nowym roku......

[ Dodano: 2007-12-17, 16:34 ]
Kamizela...fajnie ze doszla.... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 gru 2007, 18:46

hej!!!

Jagódka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamizela kartka dotarła, wielkie dzięki!!!

Doris a może młoda ma biegunkę na zęby??? a stoi cudnie i uśmiech ma bombowy!!!

I już nie wiem co jeszcze .bo Hania mi tu grandzi i klapie po klawiszach. Marudna jest, katar znów się leje, kaszel...nonono, mamy dość!!! w nocy średnio...ale jakoś było.
A...ubrana to moja jak ja :-D zmarźlaki z nas, więc Hanka...w nocy body i pajac, w dzień body z dlugim, bluzka, rajtki i spodnie i skarpetki...lecę!!!
zaraz orzyjeżdża teściowa żeby jutro się Hanką zająć, bo moi wyjeżdzają...w pracy zajob, w domu kongo.zwariuję!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 gru 2007, 19:08

Zborra...no faktycznie chyba urwanie glowy tam masz.....powodzenia-z tesciową :ico_haha_01:

a my ubieramy sie srednio chyba...spi w samym pajacu w zimie bo w lato to w body z krotkim spala....a na dwor to rajtki,body z krotkim i sweterek lub bluzka,spodnie,plaszczyk....i kozaczki :ico_haha_01:

ach dziewczyny...Maya poszla spac a ja cierpie z bolu...matko chyba sie przedzwigalam bo tak mnie boli dol brzucha ze szok......oby przeszlo....pocieszam sie pralinkami :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-17, 18:32 ]
Obrazek
to ten nowy sprzet bez ktorego sie z Maya sama nie rusze!!!!!!!!!!!!!!!na rekach ja niesc to koszmar normalnie.....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 gru 2007, 21:44

zborra fajnie, że kartka doszła :ico_haha_02:

My po wizycie u lekarza-mały ma zawalone całe górne drogi oddechowe więc dostał antybiotyk :ico_placzek: Pije moje mleczko, szczepimy go a i tak nie uchronił się od choroby...

A i dziś dałam mu kaszkę na noc i doprawiłam cycem - ciekawe czy dłużej pośpi :ico_noniewiem:

Dajecie maluchom Danonki ? Pediatra mi powiedział, że mogę mu dawać 1/2 kubeczka co dwa dni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 gru 2007, 22:08

oj oj witam witam :)) Dal mojej Kingusi Obrazek

a ja latam po necie :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 gru 2007, 22:12

Kamizela...no kurdi...czy te choroby sie kiedys skoncza?moze wiosna bedzie lepiej...
a ja nie daje danonkow bo nawet ich tu za bardxzo nie ma takich jak w pl...sa takie z danona dla dzieci ale inaczej wygladaja ....a poza tym nie wiem czy to juz pora na takie cuda?w sumie je juz rozne rzeczy...hmm najpierw wprowadze zoltko a potem reszte z czasem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości