Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 gru 2007, 22:46

Moja Wiki tez pluje nawet ja je :ico_szoking: a co wyprawia z jezykiem :ico_olaboga: we wszystkie strony go wykreca :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

17 gru 2007, 22:46

Lucy dziekujemy bardzo :-)
Zadalalm juz pytanie na przepisach kulinarnych ale zapytam tez was znacie przepis na jogurt naturalny dla alergika?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 gru 2007, 22:47

Astrid ja nie znam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 gru 2007, 22:51

hehe, a Luska to nigdy jedzeniem nie pluje :-D :-D gdyby mogla to by wogole z naszych talerzy nie wychodzila - Lucha_Klucha hehe, ale co jej bede zalowac jak za miesiac chce juz chodzic? :-D :-D :-D maly grubasek mi rosnie, ale sie nie przejmuje, bo ja tez taka bylam, tylko podobno nie az taka energiczna jak luska tylko lezakowiec :ico_oczko: to moze spala duzo to tez je duzo :ico_oczko:

astrid w glowie mi sie to nie miesci po prostu :ico_noniewiem: znam rodzine, gdzie przez pol roku prawie rodzice zywili sie tylko chlebem z miodem, bo nie mieli kasy, ale dziecko normalnie odchowali :ico_noniewiem:

fajowe macie choinki, ja musze dopiero zakupic :ico_oczko:

k@tk@ wpadaj do nas czesciej to cie zarazimy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-17, 21:52 ]
astrid, nie pomoge, bo nie mam zielonego pojecia o zywieniu alergika, sor

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 gru 2007, 22:56

Uff puff.. Jak zwykle inensywnie.. Koniec szalenstwa. Teraz nonono w krzeslo i nos w monitor. Relaks..
Smigalismy po markecie 3 godziny! To jest glupota.. Ale szybciej sie nie da! Od razu na hali spokalismy znajoma parke i smigalismy razem wozkami.. Ludzie jak szarancza rzucaja sie na wszystko, polki wyczyszczone, produktow brakuje, na ziemi mnostwo smieci i poniszczonych rzeczy. Ło Boze... :ico_olaboga:
No ale.. przezylismy :): Lodówa peka w szwach, polowa rzeczy w kartonie na balkonie.
I jak tu teraz spac!? Bede czatowac z lornetka, czy mi ananasow w puszkach nie rozkradna :): :ico_haha_01:

Teraz nastawilam zupke na jutro, ogarnelam, rozpakowalam zakupy.. Duzy pojechal grac mecze z kumplami :-D A Misiol grzecznie spi od 20.. Slodziak - ostatnio TFU TFU - w koncu slicznie zasypia.

Co do prezentow gwiazdkowych - najmlodszej kupilam sliczne dwie ksiazeczki- takie z pluszowym nochem rudolfa.. Obrazkowe- o swietach. Do tego jakies slodycze i kolorowa czape.. A dla starszakow - juz sama zdurniałam. Chyba kupie jakies ciuchy. Chociaz ksiazki widziałam super... No nie wiem.. Mam niecaly tydzien - zobaczymy..

Astrid - w koncu jestes!!! Witaj z polrocznym synkiem! :-D

Frydza- fajnie ze sie wyszalalas i bylas na koncercie. Ja za taka muzyczka nie przepadam,ale sam klimat wiekszych imprez powoduje u mnie ciarki na plecach :-D

Jasnie Pani - nadal jestem pod wrazeniem Lusi.. Suuuper babeczka z niej bedzie.

Madzia, Kamilko - sliczne macie choinki :-D My pod koniec tygodnia kupimy.. I pewnie bedzie podobna do tej Kamilkowej - suszone pomarancze.. slomkowe aniolki -zawsze taka mamy - moja mama kocha takie naturalne rzeczy. Caly dom jest pelen suszkow, drewna i takich tam..

Madziorka - no no... Zapomnialam napisaco naszej wschodzacej gwiezdzie Leoskowej - bosko!!! Brawo dla Mamusi - ze takiego fantastycznego chłopa urodziła :-D

Ja uciekam.. ide sie relaksowac :): Najpierw prysznic, potem obejrze jakis filmik.. Herbata, lozeczko.. A potem... jak Duzy wroci... sasasa :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

17 gru 2007, 23:11

Jasnie Pani nie no u nich tak zle to az nie jest mieszka z mama tata i babcia wiec jesc maja co :ico_haha_02: poza tym wiesz ze mną obydwoje na studiach platnych są wiec maja kase no ale na modyfikowane nie maja.

Ehh z tym zywieniem alegika to wlasnie same takie male klopociki :-)

A biedny męzulek wraca na piechote z pracy bo o 14 stwierdzilam ze go odprowadzimy hihihi i nie jechal autem.

Ach zapomnialam sie pochwalic ze Arek wszamal pomidora i smakowalo teraz czekamy na reakcje organizmu.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 gru 2007, 23:21

astrid pisze:Ach zapomnialam sie pochwalic ze Arek wszamal pomidora

no sie wlasnie dzis zastanawialam, czy juz mozna dawac pomidora? i nie dalam, bo mi sie cos o uszy obilo, ze silny alergen, ale jak sie astrid nie boi, to, hehe, w takim razie jutro dam :-D :-D
astrid pisze: ale na modyfikowane nie maja.

na gumki tez im bylo szkoda? teraz sie nad biednym szkrabem znecaja :ico_zly: :ico_zly:
Juli pisze:I jak tu teraz spac!? Bede czatowac z lornetka, czy mi ananasow w puszkach nie rozkradna

hehe jak sie dziec uspokoil i spac juz daje, to ananasy zza rogu sie czaja :ico_oczko: nie miala baba klopotu, kupila se koze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 gru 2007, 23:22

Ja tylko na chwilę, przeczytałam wszystko ale musze małą uspać także tylko się pochwalę

[size=150]EMILKA MA TRZECIEGO ZĄBKA, PRAWĄ GÓRNĄ JEDYNKĘ [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 gru 2007, 23:28

ach! zapomnialam!!! Gratuluje wszystkich zeboli!!!! (my na dentyste nie bedziemy wydawac przynajmniej :ico_oczko: :-D :-D )

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

17 gru 2007, 23:34

Jasnie Pani nie dalam kupnego tylko w sloiczku bobovity jest takie danie cos tam z indykiem nie wiem ale jest po 6 miesiacu. Jkabys chciala dac takie ze sklepu to wybierz pestki.
Chcialabym mu teraz zrobic ogorkową kiedys dalam mu polizac ogórka to mu smakowalo i nic nie bylo po tym, wiec chyba za jakis czas sie skusze

Asiula gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość