Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 gru 2007, 23:41

Kamilka Madzia śliczne choinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Astrid ja niestety nie znam przepisu na taki jogurt

Frydza dla Wikusi za ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A Emi się zbuntowała i nie chce spać, jak na złość, bo jutro musimy wcześnie wstać. A do spanai jej teraz nie zmusze. Leży w łóżeczki i w najlepsze opowiada z misiami :ico_olaboga:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

17 gru 2007, 23:43

Na mojego dzialaja kolysnaki jak juz sam nie chce spac, mąz mu spiewa i dziecko odpływa, może wypróbuj :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 gru 2007, 00:44

Matko!!! Wy juz tyle dajecie dzieciaczkom a ja sie czaję. Co prawda ze słoiczków mu nie żałuję. Jak cos miesiącami pasuje to zaraz kupuję, ale takiego domowego to nic nie jadł. Ale jutro ugotuje ziemniaka i brokuła. To będzie nasz pierwszy raz. W sumie nie wiem czemu tak sie czaję, skoro w tych słoiczkach tyle składników. Ale jakos takie mam głupie wyobrażenie, ze ja cos źle dam i będzie klops.

Astrid nie znam takich przepisów niestety. A dla Arusia oczywiście buziaki i życzonka ode mnie i Tomka.

Brawa również dla Emi i Wiki za ząbki.
Dominika widzisz jak nasze maluchy jednak do siebie pasują, nawet na zęby razem czekają hehehe. Może jednak cos będzie :ico_oczko: ?

Lucy spakowana? Numer polski będziesz miała ten sam co ostatnio? Zastanów się kiedy znajdziesz dla nas czas. Ja wyjeżdżam na same świeta. A wczesniej i później będziemy w domku.

[ Dodano: 2007-12-17, 23:46 ]
A w ogóle to sobie przypomniałam o tych palaczach u Jaśnie Pani i o tych ludziskach od Astrid i jestem w szoku. Ale historie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 gru 2007, 00:59

hej hej

dzieki za komplementy dla leoska

brawa dla wikusi i emilki za zebolki hihi

jasnie pani widze ze namietnie wyczkujesz pierwszych kielkow w paszczy luski hihi

astrid ja tez nie pomoge

kamila ja dzis ogladalam mamo to ja.. i tam polecali barszczyk czerw ugotowac, wiec ja na wigilie zrobie leoskowi jupi!! i nawet ziele ang i lisc lurowy, sol i pieprz do tego :ico_szoking:

jutro leos sprobuje szpinaku z ziemn ze sloiczka hihi
i szykuje sie na miesko ... hihi poczekamy na tate. niech in zapoda synusiowi swoje ukochane jedzonko hihi

jasnie pani pamietasz jak polecalas mi kaszke na spokojny sen? planowala ja zakupic.. a dzis okazalo sie ze jestem mega kołkiem (nie po raz pierwszy) od czwartku podaje leosiowi kaszke a dopiero dzis zauwazylam ze kupilam wlasnie ta na sen :ico_puknij:

lucy a ty kiedy lecisz? pytam kolejny raz.. zakrecona jestem.. to juz jutro??

dziewczyny zrobilam dzis salatke ANi z zupek chinskich.. jest swietna hehe
jutro przyjezdza kumpela z dzieciakami hihi jupi!!!!
Aniu wlasnie gdzie jestes? jak tam nasze spotkanie? mam nadzieje ze nada aktulane hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 gru 2007, 10:11

dzien doberek!!! :-D :-D dlaczego im dluzej spie tym mniej sie wysypiam??? I wogole nie wiem, czemu mam dobry humor, skoro moj maz ma chorobowe i bedzie mnie do konca roku wkurzal hehehe, chory na zgnile pomidory :-D :-D
madziorka hihi pisze:jasnie pani pamietasz jak polecalas mi kaszke na spokojny sen? planowala ja zakupic.. a dzis okazalo sie ze jestem mega kołkiem (nie po raz pierwszy) od czwartku podaje leosiowi kaszke a dopiero dzis zauwazylam ze kupilam wlasnie ta na sen

zakrecona na maksa :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
madziorka hihi pisze:dziewczyny zrobilam dzis salatke ANi z zupek chinskich..

to super bo tez mam zamiar ja zrobic
-indigo- pisze:Dominika widzisz jak nasze maluchy jednak do siebie pasują, nawet na zęby razem czekają hehehe. Może jednak cos będzie

taaqa, ciekawe co na to by powiedzial Franczesko - narzeczony Luchy :-D :-D
astrid pisze:Jasnie Pani nie dalam kupnego tylko w sloiczku bobovity jest takie danie cos tam z indykiem nie wiem ale jest po 6 miesiacu.

aaa to juz jedlismy :ico_oczko: myslalam, ze taki zwykly :-D :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 gru 2007, 10:47

Elou, melduję że jestem, ale weny do pisania jakoś brak... Ups, alarm z łóżeczka, napizę więcej jak Helenka utnie sobie komara.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 gru 2007, 10:54

Witam.
Ja mialam w planach nie robic dzis NIC. Ale przpomnialo mi sie ze ciasto na pierniki mam zrobione i skisnie..Ze odkurzyc musze, doprawic zupe.. I mam wizyte tescia po poludniu :ico_noniewiem: cudownie.. zapowiada sie piekny swiateczny dzien.. :/
Wyszukalam płyt z jakimis wesolymi klimatycznymi pioseneczkami.. Moze mi pomoga!? Zobaczymy.
Milegodnia - leniwego!

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

18 gru 2007, 11:13

witam i ja, ja rowniez doslownie na chwile i zmykam do miasta, Areczkowi jedzonko kupic nie wiem jakie miesko tym razem wybrac hmm pomysle w sklepie.

Buraczki a raczej barszcz jak pisala Madziorka daje, nie dorpawione co prawda ale daje buraczki są malo alergizujace i dzialaja jak jakies dziecko ma problemy z kupa. Moj w ogole strasznie lubi.

Jasnie Pani ja ci powiem prawde ze tych pomidorów sie troszke boje dac bo te zimowe to chyba duzo chemi maja co? a sprawdzonego źródla brak. No nie wiem a jak Ty myslisz?

JUli milego sprzatnia, my tak z mezem codzien po trochu cos aby sie nie namnozylo za duzo a w sobote to juz typowo jedzenie szykujemy.

A 27, 12 jade do leszna robic remont CZAD :-) :-) :-)

A mialo byc krótko....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 gru 2007, 11:23

CZESC :ico_noniewiem: jakos mi cos nie tak samopoczucie do nonono :ico_noniewiem: mam to w nonono dzisiaj nic nie robie,jutro tez jest dzien :ico_noniewiem: DZIEKUJEMY za gratulacje :-D I DLA EMILKI WIELKIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-18, 10:30 ]
[size=150]DLA KOCHANEJ STRONGWOMEN I CHOMICZKI LUSI[/size] Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

18 gru 2007, 11:32

cześć dziewczynki!!!! :ico_buziaczki_big:
wpadłam sie przywitać!!! znowu mam mnóstwo pracy, a wdomku upragniony i wyczekany mężuś więc brakuje mi czasu na tt :ico_wstydzioch:
brakuje mi was więc musiałam chociaż zajrzec pomimo tego że właśnie mam kontrolę w papierach :ico_olaboga: ale jakoś mi to zwisa, jestem dziś mega niewyspana i wszystko mi jedno.... :ico_spanko:
Foteczki chwale hurtowo !!! cudnośći :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i brawa dla Wiki za drugiego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i dla Lusi za stanie :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_szoking: coś podobnego....
moja Kali ledwo siedzi :ico_noniewiem:
Madziorka świetne zimowe foteczki , Leoś w kombinazonku bomba! :ico_brawa_01:
dobra muszę pędzić, bo zaraz tu przyjdzie ta baba co mnie sprawdza :ico_zly:
miłego dzionka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-12-18, 10:34 ]
aaaa i jeszcze brawa dla dla Emi za ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość