Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 gru 2007, 14:05

hej kobietki!!!


olala sloiczne to nowe uczesanie z opaska, naprawde pieknie wyglada!! no ale na Julenki piec kudlaczkow nie ma co hihihi trzeba poczekac pewnie z roczek az jej urosna, :ico_noniewiem: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

widze ze kobietki z karmieniem piersia sie zegnaja, mysle ze to dobrze, przynajmniej i to nocne budzenie sie skonczy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Julenka spi tylko raz w ciagu dnia 3 godzinki zazwyczaj i w nocy klade ja kolo 19-20 i spi do 7.30 zawsze, juz ma jak w budziku ustawione odkad poszlam na praktyki. :ico_brawa_01: takze i wieczor mam wolny i sie wyspie do rana, bez zadnych pobudek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

musze sie pochwalic ze Julenka ma juz 7 zabkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 4 gorne wyszly jej na raz, kurcze budzila sie wtedy w nocy i miala problemy z brzuszkiem, ale na szczescie tylko kilka dni i znowu spi spokojnie, a przedwczoraj zauwazylam dolny zabeczek wiec juz 7 wyszedl, czekamy na nastepne, te usmiechy naszych dzieci coraz piekniejsze hihihiih

choinka u nas stoi juz 1 grudnia hiihih a nawet mi sie zdjae ze przed pierwszym ja ustawilam, juz dokladnie nie pamietam hihihi a to dlatego ze taki klimat swiat poczulam hihiih ozdobiona pieknie, musze zdjatka zrobic. Prezenty kupione, dzieciaki dostana rozne zabawki, a dorosli zdjecie Julenki w rozmiarze 20*25 w pieknej ramce, no i rozne pierdulki, np A. mama poszla ze mna do takiego sklepu z roznymi dekoracjami, wstazkami, i eksluzownymi ciuchami i tak jej sie spodobaly tam zapachy mydelek ze w koncu postanowilam tam jej kupic prezent na swieta wiec dostanie mydleka , swieczki, piekne serwetki i zapach w saszetce, hihih przyda jej sie napewno na romantyczne wieczory, no i dla A. tez cos znalazlam ( taki zestaw zelu i balsamu z mydelkiem ) a kobieta tak to wszystko ladnie zapachowala, jakby kwiaty w kwiaciarni, marzy mi sie taki sklep kiedys z roznymi dekoracjami, ale to nie jeszcze na teraz plany .Kierowniczka miala akcent i ciemna karnacje i sam butik sie nazywal Italia wiec podejrzewam ze z Wloch babka, ale w srodku tak wszystko bylo udekorowane jakby ze slubu, i na gorze miala zrobiony pokoj gdzie tez ustawila produkty na pieknym malowanym lozku, nie mam pojecia skad wziela taki swietny pomysl, bardzo mi sie tam podobalo.
A. kupilam na swieta spodnie, bluze do biegania i skakanke, bo musi troche cwiczyc, na stres i astme, wiec zeby go jakos zmotywowoac, no a po cwiczeniach jak bedzie czas na kapiel, to ten zel z balsamem i sol do kapieli z rekawica i peelingiem, wiec dostanie mase prezentow, mam tylko nadzieje ze te cwiczenia i bieganie mu pomoze, kiedys biegal codziennie i nie mial problemow z astma i stresem. a ostatnie miesiace ma bol glowy CODZIENNIE a co drugi dzien MIGRENE, tak mi go juz zal. a to wszystko przez ta glupia firme! a tu lekarze dziwni sa i wogole nic nie reaguja na to, dla nich on moze tabletki przeciwbolowe wcinac codziennie, a to przeciez nie zdrowo, zolodaek w koncu mu siadnie. :ico_szoking:
No nic koniec juz tego biadolenia. Nie ma co narzekac, czekam na drukarke teraz zeby wydrukowac te zdjecia i zapakowac w ramki i miec spokoj juz z prezentami fjuuuuuu

[ Dodano: 2007-12-18, 13:07 ]
olala, hihihi w co Aiulka zaglada, melon czy dynie??? napewno calkowicie zadowolona dzieciaki uwieelbiaja eksperymntoac i dotykac rozne nowe rzeczy!!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 gru 2007, 14:27

MamciaKochana, to jest dynia, asia uwielbia zaglądać do środka i sobie pomacać. Później cały rękaw ma mokry i pomarańczowy.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

18 gru 2007, 14:48

olala a myślałam ze tylko Mirella daje mi tak popalić a tu wiedze ze nie jestem sama.
A jeszcze 2 miesiące temu spala od 21-22 do 10-11 z jedna pobudka na mleko o 5 rano.

Fajna ta twoja córeczka ,ja za bardzo was nie pamiętam musiałaś niedawno do nas dołączyć akurat wtedy jak mnie nie było .

Mirelka tez nosi opaski twoja Asia nie ściąga sobie ?Bo Mirella ściąga a potem sama próbuje założyć .


lulu81 dzieki , ja z wózka jestem bardzo zadowolona nie zaluje ze go kupiłam super sie prowadzi i ogólnie mi się podoba.



aga0406 ojj rozbójnik to to jest śliska sie na tym swoim małym tyku i wszędzie wlezie ostatnio w szafie siedziała a O koszulki zakładała sobie na głowę.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 gru 2007, 15:23

olala, jestem zachwycona Asią!!!Ale ma fryzurki - super!

A ja idę z Nina do kontroli bo kaszle okropnie i choć nie ma temperatury to nie wiem czy nie zapiszą antybiotyku...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 gru 2007, 15:59

Iza@, dołączyłam juz kilka miesięcy temu, jakos po wakacjach i staram się codziennie coś tu skrobnąć.
A z opaskami to zależy jaki Asia ma dzień, czasem bez problemu da sobie założyć i nie ściąga, czasem jest taki ryk, że musze sama ściągnąć a czasem sobie sama ściąga i rzeczywiscie próbuje sama założyć. Zakładam jej, żeby grzywa nie wchodziła jej w oczy. Już raz jej obciełam grzywke - ok. 5cm i teraz znowu chyba pora zeby obciąć.



Z innej beczki: proponuje quizik: jaka jesteś w łóżku: http://slub.onet.pl/556,quizy.html
mój wynik: 33 pkt.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 gru 2007, 17:33

qunick, napisz jak tam z Ninusią, co lekarz powiedzial.
Ja jutro tez wybieram sie do lekarza, bo ten kaszel juz 3 dzien fillipa sie trzyma.
A Nina ma suchy czy mokry? bo moj mokry ma i tak mu ta flegma lata

MamciaKochana, ale to ty zaszalalas z prezentami, masz pomysly na to :ico_haha_02:

Olala :ico_brawa_01: za zdjecia
fajny ten tescik, mi wyszlo 38

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 gru 2007, 17:40

lEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE jakbym ja nie była chora to by kazał obserwować a tak to mówił że osłonowo żeby dać bactrim ale ja nie daję i ją rzeczywiście jeszcze poobserwuję - narazie dostaje eurespal i syrop prawoślazowy to może dlatego tak kaszle bo apetyt ma normalny (czyt, Duży) i zachowuje się normalnie - nie ma temperatury

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 gru 2007, 20:58

aga0406
Ja też na początku myślałam że z tą choinką może być problem, tzn. że mała będzie się do niej tak dobierać że cała obleci ale powiem Ci że mamy już ją trochę i żadnego problemu nie ma. Pewnie to też zależy od rodzaju drzewka bo świerki bardziej się sypią, my mamy jodełkę i ona ma takie silne igiełki, które po dotknięciu ani nie drgną więc Milenka może spokojnie sobie chwycić jak ma ochotę.
A te pojedyncze co same spadną to jest ich tak niewiele że raz dziennie zamiotę i mam spokój!! :ico_haha_02: :-)

[ Dodano: 2007-12-18, 19:59 ]
Dziewczyny czy nasze dzieci mogą już pić Kubusie??
Jak myślicie??

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 gru 2007, 08:57

Hejka z rana :-)

Już w pełni humoru jestem więc piszę z rana :-D

Kajunia25 to jak tak mówisz to może i faktycznie kupię tę żywą choinkę jakoś tak fajnie by było. Ten zapach mnie bardzo korci :-D
Co do Picia Kubusiów to chyba trochę za wcześnie na takie soczki, chociaż powiem ci że dałam spróbować Wojtkowi soku Leon od mojego Radka (co Radek je to Wojtek też musi bo nie odpuści) i nie umiałam go oderwać od kubka.
A może są soczki takie z bobo fruta bo nie zwróciłam uwagi? :ico_noniewiem: Dzisiaj będę na zakupach to sie rozejrzę.

Iz@ To tak jak Wojtuś wiecznie wyrzuca mi rzeczy z komody i nawet nie ma sensu ich sprzątać bo na 100% znów wylądują na podłodze. I ubiera sie w to wszystko. :-D

qunick zdrówka dla Ninusi i życzonka najlepsze z okazji 10 miesiączków :ico_tort:
lulu81 zdrówka dla Filipka

kubek treningowy kupiłam Wojtusiowi kubek treningowy do picia napojów i świetnie go załapał :ico_brawa_01: Kupiłam z Canpola taki z jedną dziurką. Zrobię fotkę popołudniu i wkleję

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 gru 2007, 10:53

aga0406, dziekuję za życzenia! Fajnie że masz dobry humor!
Nina mi dzis niespodziankę zrobiła - spała do 9 :ico_szoking:
I w nocy miała dwa etapy snu po 4 h - tylko ja juz nie umiem tak "długo " spać i budziłam sie co dwie...
Mamcia Kochana kiedy ty masz te urodzinki dokładnie? Najserdeczniejsze zyczenia - pociechy z Julci i męża, satysfakcji w szkole i pracy!!!Sto lat!!! :ico_tort:

A mnie dziś czeka trudny dzień - jedziemy na pogrzeb taty chrzestnej Niny :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości