Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 gru 2007, 16:32

A ja roobię sobie przerwę, choć na chwilę, nie mam już siły. Karol nadal maruda idą dwójki, bo jedynki mamy już wszystkie, chyba nie pisałam o tej ostatniej, już chyba trzy dni temu wylazła.

A co do teściowej no cóż ja mam lepiej niż massumi, 200 km :-D I jak przyjedzie dwa razy do roku nawet na dłużej to jestem w stanie to przeżyć.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 gru 2007, 18:40

a co tu tak cicho???????
ja przyleciałam oznajmic ze niedlugo moja niunia dołączy do dzieciaczków ktore mogą samodzielnie zmieniac miejsce
dzisiaj staneła jednoczesnie na rączkach i kolankach
jeszcze troskze bujanka i zegnajcie spokojne czasy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 gru 2007, 19:13

A moja maruda na wstecznym cały czas się przemieszcza... :-D i zębole tylko dwa, ale może to marudzenie oznajmia, że coś się zmieni w tym temacie... albo nudzi się z nami :ico_oczko:

A i wyskoczyły jej kilka dni temu czerwone chrostki na "małej"... :ico_noniewiem: i już z cztery maście poszly w ruch i nic.... kurna toż kiedy ja do dermatologa pójdę??? :ico_olaboga:

A i jestem już przewietrzona i bogatsza o dwie pary spodni i kilka łaszków dla Misiuli :ico_oczko:

Dla Kingi z okazji 7-mio miesięcznicy WILELKIE BUZIAKI !!!
Obrazek

I MisiUlka na wstecznym:
Obrazek


A Sikorka :-D :-D :-D no 200km :ico_oczko: wygrałaś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 gru 2007, 19:27

ha ! moja w niemczech siedzi albo ok 300 km( kraków ) - :-D ale tez bywało ostro :-D - zeszłe swieta - a ona do mnie MADZIU!!! ( ja w ciazy - dla woli przypomnienia :-D ) ( była D. ) ..i /MADZIU - ze 40 razy ....... jaka Ta MADZIA - to już później super dziewczyna ....i achy i ochy ...( a odbiła męża przyjaciółce - ma z nim 2 dzieci - mieszkają bez ślubu - bo żona nie chce dac i cała 3 pracuje w jednej firmie - bo ona była ta - Asystetka szefa ..... no a szef to jej facet .....) no ale jak sie wkurzyłąm ...ze byłam kulturalna - to nie zrobiłam małej awanturki - ale w 1 dzień swiat powiedziałam jedziemy do Wa-wy i juz! :-D jak sie mały urodził - na całe szczęscie podobny jest do D. :-D to powiedziała, że sliczny i ze podobny :-D i jest lepiej ....ale generalnie to jej córki córka jest najlepsza :-D ja jej mówię, że mały już mówi bobo i baba i pupa :-D a ona, no tak a SONIA ( ma 2 lata :-D ) to juz tyle mówi :ico_szoking: :ico_noniewiem: :-D hyhyhy mnie to bawi już :-D ale jak chcecie ponarzekac to ja sie przyłączam :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 gru 2007, 19:51

Hej....a ja nic nie przeczytałam jeszcze bo nie mam czasu.......... :ico_zly: z pracy zaraz bieganie..J pojechał zawieźć mamusię do Bydgoszczy, a ja siedzę...Hania marudzi...mnie boli głowa i usypiam na stojąco, a tu jeszcze czeka nas kąpiel w pojedynkę...... :ico_noniewiem: Młoda jeszcze chora...ale znosi to w miarę dzielnie.
Ludzie, ja nie dam rady!!! przecież jutro już środa!!!! :ico_olaboga: nie wiem........nie dam rady....jeszcze zakupów trochę zostało, dekorowanie domu, sprzątanie i jedzenie.....chyba pierniki już odpuszczę......zrobię tylko makowiec, bo nie czuję się na siłach.....A jeszcze ze 2-3porządne prania mnie czekają, prasowanie i zmiana pościeli...na mojego J czeka łazienka, ale nie wiem, czy się doczeka...bo on ma ciągle pełno innych zajęć...
Mam nadzieję, że z tej wyprawy dzisiejszej to chociaż kasę przywiezie za wózek :ico_haha_01: oj, przyda się...bo znów opał trzeba kupić...wiecie co..już bym chciała, żeby było po tych świętach! to już dla mnie nie ma uroku. Tylko pośpiech, zmęczenie i nerwy! w pracy młyn, jedna baba po drugiej, dziś nic nie zjadłam, siku w biegu! i moja maruda ukochana taka stękająca...........padam na pysk!
może uda mi się zajrzeć później...na dobranoc

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 gru 2007, 20:16

HEj !!!!!! dzis doszły paczki z allegro :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a w sobote wysłali ..... szybko prawda ?? jestem w szkou poprostu ..... :ico_szoking: :ico_szoking:

co do tesciowych to ja sie nie wypowiadam ... bo poprostu szkoda słow ...... teraz niby lepiej bo mam ją w grasci ... ale ogolnie to syf malaria ...... ale dzieci kocha strasznie i jak tylko jest to mi mocno pomaga ......

a moj Jakub juz spi .......

Filip zaraz odpadnie a ja sie biore za ........za czytanie hehe
cos za sprzatanie nie moge ....... chata juz ozdobiona .......... sasiedzi konkurują :)) fajna sprawa ....... festyn pełną gębą :))


Gosia a jak chorobsko ??

Zborra kataru Hani wspólczuje .......

no i co dziewczyny :))
teraz ciepła czekolada i masaz stup .......... jak miło pomazyc ... hmmmm

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 gru 2007, 20:50

No MadziA chyba się nie gniewałaś na upppsy teściówki :ico_oczko:

zborra, a dajesz Hani jeszcze Zyrtex? I jak jej nosek? Bo muja dalej gaworzy jak Janek Himilsbach ... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-18, 19:54 ]
KUlka, właśnie otworzyłam sobie Leszka... a stopy to chyba specjalnym przyrządem najszybciej... :ico_oczko: A i zazdroszczę paczek... moje kalendarze.... eeeech chyba przyjdą po.... ptakach :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 gru 2007, 21:36

A...właśnie...stopy! oj, przydałoby się...może zasiądę w misce? :-D ale muszę poczekać na...powrót taty :ico_haha_01: bo jak się uwiężę a Hania zawyje???

A! dla Kinguli! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i dużo zdrówka i pięknych warkoczy!

Z tego co pamiętam...to...moja rozumie, co znaczy nie! od dłuższego czasu jej tak mówię czasem i działa...No fakt, czasem z premedytacją robi odwrotnie, ale jestem pewna, że rozumie.
Kate ja Ci bardzo kibicuję! i myślę, że potrzeba dużo wiary!!! wszystko się jeszcze może ułożyć. Czasem potrzeba wiele czasu, wiele..Spokojnie, wszystko się da posklejać

:ico_brawa_01: dla Jagódki!

A co do teściowych.ja też z tych odległościowych synowych :-D niestety nawet nie wiem, ile nas dzieli kilometrów...do Hamburga... :ico_brawa_01: Właśnie wczoraj się przywitałyśmy, dziś zajmowała się Hanką i pojechała. W międzyczasie odwaliła mi prasowanie! :ico_szoking: no fajnie...normalnie to by mnie to wyprowadziło z równowagi! ale dziś? super się cieszę, bo i tak se wymyślam od ciula zajęć...właśnie...muszę rozwiesić pranie, co wyschnie do końca...

Mężów zazdroszczę.........mój się wybiera na spotkanie klasowe...nie mówię już że mnie to :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo 28.12!!!!!!!!!!1 ale jakoś nie mam zaufania do końca......wiecie...tyle lat, a tu kumple, woda, piwko i laseczki z lat młodości, za którymi pewno sikał w spodnie........jakoś mnie to nie uspokaja...no i nie mam tej pewności, że będzie taki grzeczny i miły i spokojny...i że będzie o nas opowiadał...

Massumi zyrtec jeszcze daję, dopiero dziś 3dzień, więc daję...zobaczymy...Katar jak katar, ale byście słyszały, jak ona kaszle! :ico_olaboga: jak stary gruźlik!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 gru 2007, 22:16

oj chyba tez browarka trzasne :))

tylko kto mi go poda?

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 gru 2007, 22:38

KUlka, :-D

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości