Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 gru 2007, 10:14

Hej ho :ico_haha_02:

Maya :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I sto lat dla Milenki z okazji ukończenia 7 miesiaca :ico_prezent:

Mój brzdąc pochłonął wczoraj takie ilości zupki i kaszki (jak na niego haha), że nie chciał doić cycusia, w nocy troszkę nadrobił jednak cyce mam jak balony, obolałe, odciągnęłam troszkę mleka i tak napełniły się od nowa...Wypadałoby żeby produkowały troszkę mniej napoju Bogów :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 10:16

hej...i my juz na nogach.....spoko nocka z 1 pobudka po 4.....wiec luzik.....ale mnie tak brzuch dalej boli ze najpierw ide po paracetamol a pozniej tu kukne....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

19 gru 2007, 10:17

no witam i zaraz pokażę Wam kilka zdjęć Mateuszka i za ilość :ico_sorki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 gru 2007, 10:27

Cudny chłopak-i jak ładnie mu w zielonym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W ogóle to doszłam do wniosku, że u nas w mieście nie ma fajnych ciuszków dla maluchów :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 10:59

najpierw....najslodsze buziaki dla Mili z okazji roczniczki :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Mati jest sliczny...i w zielonym mu naprawde dobrze....ach jak ja lubie takie kolorki....przez to Mayi kupuje czesto na dziale dla chlopcow :ico_wstydzioch:

Gosia...no kobieto ....przy chorobie chociaz troche szczescia masz ze w domciu siedzisz.....czasem tego sie nie docenia,nie?

Kamizela
..oj wiem doskonale co czujesz z przepelnionymi cycami....ostatnio nam sie to nie zdarza ale kiedys :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-19, 10:34 ]
wiem ze mialam juz przystopowac z tymi filmami w roli glownej z aktorka Maya....ale nauczyla sie juz porzadnie siadac z pozycji stojącej wiec postanowilam sie pochwalic :ico_wstydzioch:
http://pl.youtube.com/watch?v=Mr5MLSn5hfg

[ Dodano: 2007-12-19, 11:11 ]
no i sama tu jestem?trudno...Maya poszla spac a ja na tyle zle sie czuje ze nie robie NIC...zmylam naczynia...na obiad beda nalesniki....musze regenerowac sily....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 gru 2007, 12:20

Ja się też witam.......Przyszły wreszcie moje kalendarze!!! są cudne!

Dla Milusi! :ico_tort: i duża buźka ode mnie..., bo kaszląca i smarkająca Hania się na razie nie całuje! :ico_haha_01:

Mat jest śliczny! jakie uśmiechnięte dziecko! i jak sobie ładnie siedzi! :ico_brawa_01:

No Maya bije rekordy! :ico_brawa_01:

Gosia no.to odbijajcie sie szybko i wracaj na stanowisko matki! Polki :ico_oczko:

Kinga też modelka niezła! pięknie na tym zdjęciu wygląda!

Moja powoli rozgryza wstawanie...dziś stanęła na naszym łóżku, ale z asekuracją, bo jest metalowe i ja mam normalnie strach w oczach........Jakoś spała w miarę...ale już o 10 śpiąca znów...na razie jeszcze śpijka...a ja latam znów...Dekoracje powoli robię...
J wróci i ma zadanie - pranie!!! :ico_haha_01: a ja od jutra na ostro...w sobotę ostatnie starcie z kurzem :-D w niedzielę chyba sałatki i makowiec...no a choinkę to nie wiem kiedy ubiorę! :ico_noniewiem: bo my zawsze w wigilię, a ja na 10 do 14 w pracy! więc w domu zląduję ok. 14.30! i jak tu ubierać choinkę, jak trzeba już będzie robić powoli przy kolacji? chyba wstanę o 6 rano, żeby to zrobić, a w sypialni ubierzemy w niedzielę...nie ma innej opcji...

Wszystkim marudom, głodomorom i wstającym majowym bobasom, a także całej reszcie uzębionych i bezzębnych, smarkatych i kaszlących...miłego dnia!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 gru 2007, 13:08

Dzień dobry.
GLIZDUNIA, Maya jak zawsze śliczna
A i ja muszę się pochwalić że Krystek trochę chwiejnie ale raczkuje hihihi

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 13:12

Patrycja.le....chwiejnie czy niechwiejnie wszystko sie liczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brawa sie naleza!!!!!!a dawno zadnych zdjec Krystanka nie widzialam.....chyba musisz to nadrobic :ico_oczko:

i dla Haneczki :ico_brawa_01: za wkracznie w powazny juz czas wstawania :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 gru 2007, 13:17

Brawa dla Krystianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój już zapiernicza po podłodze - pewnie niedługi puści się w długą po całym mieszkaniu :ico_noniewiem: Tylko te odłogi takie zimne bo mieszkamy na parterze :ico_noniewiem:

Dopiero padł mi przy cycu - płakał jak siedział w leżaczku bo chciał na ręce. Lekceważyłam ten płacz i patrzyłam tylko na niego-zobaczył, że mnie to nie rusza i się uspokoił. Serce mi pękało ale jemu nic się ne działo - chciał wymusić na mnie, żebym go wzięła na ręce i nosiła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 13:34

Kamizela wierze ze zal serce sciskal...ja czasem tez tak robie jak widze ze Maya probuje cos wymusic.....po czasie odpuszcza sobie :ico_noniewiem:
a dlaczego my jeszcze nie widzialysmy jak Wiki biega?mamusia chyba musi go nagrac na aparat i wrzucic filmik na You tuba :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość