Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 gru 2007, 17:56

KARLA SIEMANKO :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 gru 2007, 18:13

Wklejam foty mojego szkraba :)

Mama robi sesje zdjeciowa to musze sie pokazac ....strzele kilka poz :-D
Obrazek

i tak...
Obrazek

a moze tak bedzie lepiej hehehe ...
Obrazek

nie teraz nie :ico_nienie: :ico_nienie: ...w tej chwili jem jabłko :ico_oczko:
Obrazek

Moja głowa :-D co ta mama mi nalepiła :ico_olaboga:
Obrazek

slyszalem ze swiety mikolaj w modzie hehe to tez mnie przebrali :ico_oczko:
Obrazek

No i na koniec usmieszek dla was :-D :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-19, 17:14 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 gru 2007, 18:28

Hej! jestem po pogaduchach z koleżanką i po dłuuuugim spacerze z naszymi pociechami (jutro wkleję fotki, bo dziś Krzyś zabrał kabelek od aparatu). Naładowałam się pozytywnie i zaraz zabieram się za pakowanie prezentów - dziś kurier przywiózł prezent dla Krzysia, więc super!!!!! A tak się bałam, że nie zdążą!
Dużo nie napiszę, bo Helenka siedzi mi na kolanach. Muszę powiedzieć, że wpadł jej w oko Marcinek naszej Madzi. Niezły z Niego model :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asiula, Emi z Mikołajem prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karla, witaj!!!

Współczuję poronienia, taka tragedia... Moja jedna przyjaciółka nie może od ponad 2 lat zajść w ciąże, jest już po 4 inseminacjach.. a druga przyjaciółka jest w 8 miesiącu ciąży zagrożonej i leży plackiem od 8 tygodnia (na szczęście w domku)...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 gru 2007, 18:44

marcinek juz ladnie siedzi :-)

karla karla a co ty robisz, nawet zdania nie masz czasu napisac?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 gru 2007, 18:45

MADZIU model niesamowity z Marcinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ANIU superowo ze doszedl prezencik i sie pogaduchy udaly :ico_oczko: ,Ja poprasowalam sterte prania uffffffffffff wreszcie

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 gru 2007, 18:49

dziekuje dziewczyny ...wszystkie dzieci sa superasne :ico_oczko:
kurcze wypilam druga kawke i co ...spac sie chce :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-12-19, 17:52 ]
Frydza moj maz jak jest juz prawie miesiac na zwolnieniu .....on prasuje , odkurza,chodzi po zakupy :ico_smiechbig: wiec nie narzekam :580:

[ Dodano: 2007-12-19, 17:54 ]
Czy wasze dzieci tez sie tak slinia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Bo moj strasznie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 gru 2007, 19:06

[size=150]KOCHANIENKIE Cobyście mieli świnie - wieprzki i prosięta, kury, gęsi i kacęta. Dej wom Boze - co sie tycy - nolepse na świecie dzieci: śwarnyk chłopców, dziywcęta, ostomiłe wnucęta. Miejcies tys i w stodole, na powale i w dole - w kazdej izbie, komorze i na roli, w oborze. Duzo owsa i bobu - Bóg zachowo od głodu. W kazdym kątku po dziesiątku, a w kiesonce sto tysiącków. Niek nie chybnie w studni wody, a w mołzeńskim stadle zgody - Bądźcie zdrowi, wse weseli - i miyjcie sie jako w niebie Janieli[/size]. Obrazek

[ Dodano: 2007-12-19, 18:07 ]
MADZIU moja psotnica sie tak slini ze :ico_szoking: pare razy ja przebieram bo wszystko mokre :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 gru 2007, 20:48

pochwale sie, ze jako wyrodna matka dopiero dzis pierwszy raz ugotowalam Lusce zupke i tak mi sie spodobalo, ze chyba teraz codziennie bede jej gotowac, bo po jednym tym duzym sloiku po 6 miesiacu ona dalej glodna, wiec bym szybko zbankrutowala :ico_olaboga: Bardzo jej dzis smakowal ziemniaczek z marchewka, brokulkiem i szyneczka cieleca :ico_brawa_01: a jutro zaszalejemy, bo tata ubil dla Luski dwa mlode golebie, to jest na kilka obiadkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcinek niezly model :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Luska dalej nie lubi aparatu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 gru 2007, 21:20

Fju fju. Naklikane ze hoho. A ja caly dzien bylam poza tt - odrzucalo mnie :/ nie wiem o co chodzi,ale nerwa mialam wielkiego!
U nas mieli byc kumple, ale cos wypadlo i przyjezdzaja w piatek.
Pojechalismy po choinke z Duzym - cholera! Na tych naszych "przedmiesciach" takie ceny tych choinek, ze normalnie szok.
Choinka taka ze ledwo ja widac, jeszcze z wychlastanymi galazkami z tylu - 50 zł. JODŁA KAUKASKA- w dupier czy kaukaska, czy nie. Ma byc ladna i w miare tania! Porąbało ich!!!
Kupili sobie automaty do opakowywania choinek w siatki i teraz mam bulic za trzy gałązki na krzyz 50zł:/ Debile!
W sobote wstajemy rano i smigamy na rynek do "cywilizacji" -tam napewno dostaniemy cos tradycyjnego, slicznego i niedrogiego.

Misiek darł mordke calllly dzien - w uszach mi piszczy :/ Mama posiedziala z nim godzinke i tez sie przezegnała.. Taki nam "psikus"zrobił.

Co do sprzatania- ja nie przeginam. JEst czysto, kurze stare, pachnie ladnie, odkurzone, wyczyszczone.ale zebym miala na kolanach sie czolgac.. oooo nie. Szkoda zycia :P Zreszta w Swieta to sie zre i pije- a nie tarza po podlodze :-D Dzis jeszcze Duzy wymyje kabine i lustra, i bedzie cacy :):

Idziemy po browarki do sklepu, robimy popcorn i odpalamy jakis filmik - trzeba sie zresetowac po tym wrzeszczacym dniu.

Madziu - matko, Marcinek jest boski - jak pieknie siedzi!!! Mojemu jeszcze troszke glowa zwisa hihi :-D A sesja- boska!!!

Avisku - a ja ta mp3 kupilam za 99 zł - no i czekam i sie boje,czy to nie jakies gowno w pudełku :/ Ale wybrałam czarny - bo dla Duzego.. a on lubi.. Ale mp3 jest zajebista-moja kumppela ma i strasznie mi sie spodobala.

A tu masz przepis na pierniczki http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt.php?id_o=27
- daj do tego lyzeczke proszku do pieczenia i nie rob takiego cienkiego ciasta - ja robilam ogrubosci centymetra - bo najpierw wlasnie robilam cienkie.. ale kiepsko sie prezentowaly.. A te to takie pulchniutkie!

A jak chcesz zeby szybko zmiekly toschowaj do pudla z obranym kawalkiem jablka- i na drugi dzien beda super.
I nie boj sie - nadaja sie dojedzenia-nie tylkona choinke!

Aniu, Alinko-wklejajcie foteczki :-D Ja to uwielbiam ogladac te nasze cudne dzieciaczki!

Asiula - Twoje mikolajkowe fotki tez cudne! :-D Ina serio schudlas :ico_szoking: slicznie wygladasz!!!

A z tymi poronieniami... Strach sie bac.. i myslec.. Dzieki Bogu mamy zdrowe piekne dzieci.

Ja czekam az Duzego brat z rodzinka wroca - staraja sie o drugiego dzieciaczka. A mieszkaja niedaleko i bede z Wioleta smigac po skepach i gadac bez konca o bąblach!!!
:):

Ide.. po piwo :):

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

19 gru 2007, 21:21

Karla witaj. Napisz choc jak tam synek.

Magda nie no wymiekam jakie minki Marcinek robi sliczny chlopczyk, jak on ladnie siedzi :ico_szoking: . super.
A co do slinienia oj oj i to mocno... czesto i gesto trzeba go przebierac.

Maruda po drzemce o 17 obudzil sie z placzem bo wstalam z tapczanu nie wiem jak on to wyczul ze mnie nie ma i tak przeryczal do 19 (pora kapieli) co sie na niego ktos spojrzal robil rogala:( i ryk-szok, no ale spi zapewne do 23 bo potem bedzie marudzil ze chce do nas.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości