Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 gru 2007, 10:05

Witam się i ja.

Hania jest bossssska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 gru 2007, 10:34

hej...i ja jestem.....

Hania slicziusia....i modelka jak nic!!!

jagodka....my w wannie zawsze na lezaczku ją kapalismy tak jak w malej wanience....ale traz juz nie ma szans jej na nim polozyc....i narazie nie mam maty antyp.wiec jest sama wanna....nie jest wcale zimna bo z ciepla woda i wanna jest plastikowa wiec luz.....ale slisko masakrycznie wiec trzeba ja trzymac...pielucha podlozona tez sie zeslizguje niestety....mamy w sumie takie antyposlizgowe wyzlobienia w wannie ale na te malą dupcie to nie dziala :ico_haha_01:

Mamo dominika...fajnie ze jestes...pogadac cos wiecej a najlepiej daj foty :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 gru 2007, 10:48

Dzień dobry!
No witaj Irminko! i szybciorem pokazuj nam Kingę i Domika

Dzięki za komplementa... :-D Hania się kłania do ziemi :-D

Jagódka ja Cię rozumiem...zawsze śpioch byłam a teraz? kurczę, choć 1raz spać tak długo aż sie człowiek sam obudzi to moje marzenie...
Co do kąpieli..my mamy akrylową wannę, więc ciepła jest i nic nie kładę do niej. Hania baraszkuje aż miło

A mam złe wieści...w sumie bardziej dla nas złe.........Hania ma antybiotyk :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: lekarz stwierdził, że skoro przez 4dni nie ma poprawy, to nie ma wyjścia...Sama nie wiem...chyba poczekam do jutra, choć młoda już charczy strasznie....i co robić? :ico_noniewiem: dziś jeszcze maść rozgrzewająca...zobaczymy...
I wiecie co zrobiła! zważyliśmy ją przy pielęgniarce i wyszło 7015g w pampersie i body. Jak piguła wyszła, to zdjęłam pampersa i sami ważyliśmy, a Hania...nasikała na wagę, obok wagi...body mokre...wszystko mokre :ico_olaboga: Łzy mi ze śmiechu kapały, a tu trzeba było szybko się ubierać i uciekać :-D

Ok, pędzę na śniadanie...moje dziecko dziś maruda wstrętna...oddam ją w dobre ręce...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 gru 2007, 11:10

dobry bobry :-D
Hania sliczniutka!!!!!
Irminka witaj :-D
hmm.to moze i ja sie pochwalę zdjęciami z Hubciem :-D
my jeszcze w wanience..a szkoda .... ale nie mamy wanny ..więc wybór żaden ...
a ja mam tez jakąs mała chandre ... ech..pewnei przejdzie ...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 gru 2007, 11:20

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: pół nocy nie spałam, co się dzieje z naszym Karolkiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: Święta za pasem, a ja na nic nie mam siły :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: To chyba dwójki i kły, bolące ponoć bardzo, kiedy to się skończy. Zmykam, zaraz tato mój ma przyjść na trochę, to może chociaż jakieś zakupy pójdę zrobić. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 gru 2007, 11:41

Sikorko...naprawde bardzo wspolczuje....chyba faktycznie kolejne zebole.....i pomysl ze bedziecie miec to juz sa sob a wszystko jeszcze przed nami :ico_olaboga: ....

Zborra antybiotyk?matko moze wysmaruj ja dobrze...a jak nie to podaj....szkoda ale lepiej zeby szybko pomoglo!

Gosia dawaj foty...i to szybciorem...

Maya to juz prawdziwy urwis....ucieka mi nawet z lezaczka!tak,niby niemoziwe bo przypinany a jednak!okreca sie ,wstaje na nogi i wychodzi....to nie jest nawet smieszne bo niebezpieczne!!!!!ulubiona zabawka sa kable :ico_puknij: ...i chyba jej przygotuje jakis specjalny kabelek do zabawy bo w pokoju mam wszystko kocami ponakrywane :ico_olaboga: ...no coz...dorasta....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 gru 2007, 11:52

a ja ledwo zdazylam was poczytac a tu juz smród mnie z łóżeczka obudzil
hanka boska i szkoda ze antybiuotyk ale moze jej pomoze jesli taka zasmarkana

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 gru 2007, 12:12

zborra ja też z bolącym sercem podaję małemu antybiotyk ale jakbyście słyszały jego kaszel :ico_olaboga: Choć dziś środa i widzę znaczną poprawę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jaki Hania dostała antybiotyk ?

I trochę fotek :ico_haha_01:

Sesja przy choince z kochaną babcią.

Obrazek
Obrazek

Próby wstawania w łóżeczku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 gru 2007, 12:16

Sikorko współczuję...Tobie i jemu..wiem, że cieżko, bo przecież pracy masa.......ale dasz radę!!! no i jak pisze Glizdunia..Wy już będziecie uzębieni, a u nas się zacznie...

Glizdunia to Maya daje popalić! myślę, że leżak to już nie jest rozsądne rozwiązanie! może sobie zrobić krzywdę...Ty się lepiej zaopatrz w kojec :-D I kabelków do zabawy to bym jej nie dawała...Bo jak ma potem wiedzieć, którym wolno się bawić? zamieszasz jej tylko w głowie. Lepiej niech wie, że od kabli sie trzeba trzymać z daleka. Ale że to ciężko jeszcze pojąć, to musicie jakoś je zabezpieczyć.

Jagódka...co Ty jej dajesz do jedzenia :ico_oczko:

Moja spała na boku trzymając się szczebli...ale mój głupi aparat się coś zbuntował i nie udało mi się tego uchwycić :ico_zly: ok, lecę prasować do końca...prasuję i myślę...kiedy ja wszystko zdążę? niby ciągle sprzątam...a w domu masakra...........mój tylko wiesza wszędzie ciuchy i koniec. zwariuję!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 gru 2007, 12:25

no wlasnie nie wiem zborra po czy ona ma takie smrody

kamizela no slicznie maluszek sobie radzi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość