Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 gru 2007, 17:12

heh hej !
Ewa fajnie ze sie odezwałas!
lulu81, dzieki juz ok własciwie - własnie wrócilismy z jasełek i bardzo jestem dumna z mojej Zuzi - pieknie wystapiła! :ico_brawa_01:

anilewe77 brawa dla Kacperka!

Iwona ja Cie widze czasem na gg - to zagadam !

kelly, ja tez tak samo susze owoce! Kiedys nie mielismy wogóle bombek - tylko ciastka i owoce - ale mój maz sie zbuntował i mamy w tym roku - tylko plastikowe ale choinke bedziemy ubierac dopiero w Wigilie - taka tradycja!

A Ninusia dzis przwie cały dzien z moja mama

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 gru 2007, 18:04

Hej, widzę, ze u was przygotowania do świąt idą dobrze :-)
My mamy tylko ubraną choinkę , a z resztą jestem w proszku :ico_placzek: Mam duż pracy, jutro też idę i w wigilię też. Jeszcze nie mam prezentu dla mężusia, w domu koszmarny bałagan - normalnie z tydzień bym to sprzątała, a przecież do świąt tyle czasu nie ma , a jeszcze gotowanie kapusty, zupy rybnej, zrobienie filetów w occie, makiełek, kompotu z suszu, sernika :ico_olaboga: resztę jedzenia na szczęście robi moja mama i teściowa. Chyba się załamię, a jeszcze dzisiaj zamiast coś robić to z Joasią wzięłyśmy się za lepienie różnych zwierzaczków, kształtów i ciasteczek z masy solnej - normalnie po pomalowaniu tego farbami możnaby powiesić te pierdołki na choince - ale wpadłam na pomysł, że ładnie to zapakuję i dam mężowi pod choinkę i będzie miał do czego strzelać hihi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo na urodziny kupiłam mu wiatrówkę i tak mu się strzelanie spodobało ale znudziły mu się już tarcze, puszki , kasztany itp - to teraz będzie mógł strzelać do masy solnej hahhhahahah i fajnie będzie się to rozpryskiwać. Mam tylko nadzieję, że dzisiaj nie znajdzie tego w piekarniku :-D

Kajunia ale masz fajną pomocnicę :ico_brawa_01: muszę Asi o tym powiedzieć, to może następnym razem też mi pranie poda :-D

Kelly pięknie macie ubraną choinkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja mam identycznie jak w zeszłym roku - wiśniowe i złote bombki, słomkowe ozdoby, koraliki i lampki żółte i czerwone, i jeszcze kilka złotych kokard :)

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

21 gru 2007, 22:34

Witam Was !Chciałabym złożyć wszystkim życzenia, gdyż już jutro wyjeżdżamy na całe święta do rodziców.
A więc: Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku.
Obyśmy nigdy nie dorośli, obyśmy zawsze byli jak dzieci, nie tracące wiary w Świętego Mikołaja, w nieprzemijalną miłość, a nawet wielkoduszność naszych bliźnich .
A dla wszystkich dzieciaczków zdrówka i jeszcze raz zdrówka, bo w końcu to jest najważniejsze. Pozdrawiamy gorąco i do zobaczenia!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

21 gru 2007, 23:07

witam po długiej nieobecności kochane dziewczyny z tt. Znowu miałam awarie komputera a później nie mogłam sie zmobilizować do pisania. Iwonka znalazła mnie na portalu nasza-klasa zagadała no i jestem. Jestem bardzo ciekawa co tam u was. Od mojej ostatniej wizyty wszystkie dzieciaczki bardzo podrosły, są takie sładziachne że tylko by je schrupać. U mnie wszystko ok mała rośnie jak na drożdżach zaraz zamieszczę zdjątka. Mam nadzieje że tym razem mój komputer będzie działam i zawitam na forum na dłużej. Pozdrowionka Agusia.

[ Dodano: 2007-12-21, 22:22 ]
Obrazek

Niunia w kąpieli.

[ Dodano: 2007-12-21, 22:32 ]
[img=http://img81.imageshack.us/img81/6065/dscf1316mh1.th.jpg]

Na sankach bu uuu jaki zimno.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 gru 2007, 23:40

Też już zloze zyczonka, bo wiele z nas moze sie jutro rozjechac albo w ogole byc zajęta
Obrazek


ML,myszka_ffajnie ze sie odezwalyscie

MLto mi dopiero wstyd ja porzadki wielkie dzis i jutro robie haha a ty jak pracujesz to nic dziwnego ze w polu jestes,ja siedze a i tak nie znalazłam czasu
Ślimak na pewno sie spodoba i mysle ze sie sprawdzi.
A tobis na zdjeciu wyszedł rewelacyjnie i jaki z niego duzy chlopczyk,tak dorosle juz wyglada wiem ze sie powtarzam ale naprawde wyglada na takiego samodzelnego juz chlopca, nic dziwnego ze z niego juz urwis :)
myszkafno dawaj dawaj te zdjatka,czekamy :)
kelly
choineczka super, na pewno pieknie pachnie,marzy mi sie taka prawdziwa ale ozdobki to i moze ja jeszcze zrobie takie,fajny pomysl, ja robiłam ozdoby na sprzedaż ale takie z koralików, o takie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A z waga to nie wiem ile Patrus wazy bo nie bylam ostatnio u lekarza,jak bede wiedziec to napisze

I na koniec i ja wkleje kilka ostatnich fotek z sesji mojego urwisa,( mam nadzieje ze sie nie pogniewacie ze az tyle)kurcze nie wiem czy sie ktores nie powtorza,jak cos to przepraszam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

22 gru 2007, 12:15

Obrazek

Dla Kochanych:
kingas i Miłoszka
Magdzinki i Joasi
karolas i Amelki
MamciKochanej i Julii
Evy_1977 i dzieci
HaRe i Kubusia
Izy@ i Mirelki
anilewe77 i Kacperka
Kostuni i Tyka
Małgorzatki i Wojtunia i fasolki
Doroty.M. i Agatki
mamy Kasi i Ali
Olala i dzieci
ML i Tobiaszka
agi0406 i synków
Hekkate i Danielka
sesili i Patrycji
katelajdki i Bartusia
JUSTYNY170979 i Alexa
mamyJulci i Julki
lulu81 i Filipka
kminka i Piotrusia
qunick i córeczek
madzi.22 i Lenki
Iwony77 i Patryka
ani0807 i Oliwii
myszki_f i córci
asiam_26 i Lukasza
kelly i Tymka

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

22 gru 2007, 12:44

Oto obiecane zdjęcia

Niunia z mamą.

Obrazek

Ahh śpij kochanie.

Obrazek

Koszyk.

Obrazek

Na sankach buuuu jak zimno.

Obrazek

Kompu, kompu.

Obrazek

Idziemy na zakupy ????

Obrazek

Panienka z okienka.

Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 gru 2007, 12:49

Wszystkiego najlepszego dla Lenki coreczki Madzi i Patryczka synka Iwony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wszystkim Lutóweczkom Wesolych i pogodnych swiat

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 gru 2007, 13:15

serdeczne życzenia dla Lenki coreczki Madzi i Patryka synka Iwony!!! :ico_tort:

Ja też składam wam Serdeczne życzenia Świąteczne
żeby wszyscy chorzy wyzdrowieli i już nie chorowali!
Żebyśmy wszystkie miały z naszych dzieci tylko pociechę i nie matwiły się o ich zdrówko!
Żebyśmy wszystkie były szczęśliwe w te Święta i przez cały rok!!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 gru 2007, 15:30

wszystkiego najlepszego dla Lenki i Patryka na 10 miesięcy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Iwona, myszka cudnie te wasze dzieciaczki na zdjęciach wyszły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja jeszcze w pracy więc na chwilkę do was zajrzałam, w poniedziałek też będę ale już na 100% nie będę mieć czasu na tik-taczka więc zkładam dziś świąteczne życzenia

DLA WSZYSTKICH DZIECI I ICH MAM LUTÓWEK WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
W WIĘKSZOŚCI PIERWSZYCH Z MALEŃSTWEM :) DUŻO ZDRÓWKA, MAGICZNEJ ATMOSFERY I DUŻO RADOŚCI ORAZ OCZYWIŚCIE PREZENTÓW!!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości