Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 gru 2007, 00:54

ja jeszcze jestem...
ale chyba nie w nastroju do pisania............idę spakować resztę prezentów i może wreszcie spać???
J kaszle, smarka...zwariuję!!! to już widzę, jak się Hanią zajmie jutro!!! :ico_zly:
mam dość wszystkiego, świąt, tej atmosfery, pogody........ble..........niech mnie ktoś magiczną różdżką zdzieli!!!
dobranoc

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 gru 2007, 01:12

dobranoc

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 gru 2007, 10:20

Witam.

Jej Maya jest świetna-ale jak tak paraduje przy leżaczku to pilnujecie jej, co ??? Bo jakby tak fiknęła do tyłu to :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Sikorko dziękuję za kartkę - fajowa z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój mężulek rozchorował się na dobre i jeszcze pojechał na giełdę do J. Góry gdzie jest
-13 stopni :ico_puknij:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 gru 2007, 11:09

a ja mialam fatalną nocke
dziecko mi sie popsuło dokumentnie
budzi sie w nocy i spac nie moze

sorka ze nie odpisze ale nie mam sily
a moj M oczywiscie pojechal do castoramy bo tatus kazl mu cos kupic
oczywiscie dzisiaj tam pojedzie a ja chyba z małą pod pacha bede mamie pomagałą :ico_zly:
faceci są do nonono :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 gru 2007, 11:20

Nawet dzień dobry się nie chce napisać....Jagódka szkoda, że te refleksje tak późno nas dopadły :ico_haha_01:
Moja spała grzecznie...ja też, szkoda że poszłam spać o 2! :ico_puknij: od 8 już dokazuje...ale przed chwilą już był cyrk, chlebka nie, kaszki nie.......wkurzyłam się znów...a biedna spać chciała...Niedobra jestem...śpi sobie jak aniołek.
J chory na całego, ja wstałam z bólem gardła... :ico_olaboga: zżarłam czosnek, wypłukałam gardło i wzięłam 2gripexy...i muszę się trzymać na dystans od Hani, bo ona nigdy nie wyzdrowieje, jak my na zmianę będziemy chorzy!

U nas śniegu nie ma, ale mróz...szron na drzewach że szok! Jak J wróci z kościoła, to w tej pięknej atmosferze...nie rozmawiając ze sobą bedziemy stroić choinki....do nonono.........

Szwagier przysłał zdjęcia małej...Śmieszna...czysty tatuś! tylko znów mnie dopadło...że ona se mogła małą przytulić, Zuzia leżała po porodzie chyba z 20minut na jej brzuchu...a Hania? zabrali mi najcenniejsze dla mnie przeżycie...Nigdy sie z tym nie pogodzę.....normalnie nie mogę nawet na takie zdjęcia patrzeć... :ico_placzek:
idę........

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 gru 2007, 11:20

hello.....jestesmy...nocka fajna pomimo pobudek...mala starala sie zasnac sama...nawet nas nie budzila tylko troche zacieplo bylo i sie meczyla.....od rana to istny aniplek :ico_brawa_01: ....kochana jest....i dalam jej koncowke z chlebka...zawsze wybieram je ze srodka to ladnie zjada...a te koncowke to przerobila na mial...make mozna z tego zrobic...tak drobno poszarpala.....lezaczek do prania...a podloga wlasnie sie odkurza....

Kamizela...oczywiscie ze pilnujemy...moj A. byl z prawej strony i czuwal...
a co do facetow...to ewidentnie sa z innej planety...i nic na to nie poradzimy.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 gru 2007, 12:08

zborra a dlaczego nie dali ci Haniulki na pierś po urodzeniu ???

Ja miałam małego ale dosłownie na 2 minuty - zdążył łypnąć na mnie tylko jednym okiem :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 gru 2007, 12:15

hejka ....... poadam ........... gardło drapie ........ nie wyspałam sie ...... chociaz dzieci spały ... hmmmm

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 gru 2007, 12:59

Glizdunia jak tam u was jest z rozmiarami ubrań dla maluchów - na allegro są bodziaki firmy Early days pakowane po 7 sztuk za około 40 zł - czy rozmiar 86 (12-18 miesięcy) będzie dobry na mojego smerfa ??? Mogłyby być nawet troszkę luźne żeby posłużyły dłużej :ico_noniewiem: Ostatnio znajoma kupiła mi bluzki w Niemczech na 86 to są sporo za duże :ico_noniewiem: Co kraj to inna rozmiarówka.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 gru 2007, 13:43

zborra ale ja małą tez mialam chwilke na sobie bo zaraz ja zabrali na lozeczko do badan
przeciez to nie twoja wina ze ona sie troszke szybciej urodzila i musieli ja napewno ogrzac
z drugim bedzie inaczej :-D oczywiscie tak jak ja z innym ojcem :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-23, 12:44 ]
sikorka karol to cały sikor ale starszy to wykapana mamusia
dzieki za zyczonka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość