Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 gru 2007, 12:54

Własnie sie dowiedzialam, ze moja najlepsza psiapsiółka ze studiow jest w 7 tc :509: :509: :509: :064: :064: :064: ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz jej wyslalam zaproszenie na TT (oczywiscie noworodka jej zachustuje :-D :-D )

[center][size=200]Dziewczynki i dzieciaczki, zyczymy wam:[/size]

Obrazek
[/center]

[ Dodano: 2007-12-24, 15:00 ]
[center][size=200]I Elfy tez Wam tego życzą!!![/size]

http://www.elfyourself.com/?id=1755329453[/center]

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 gru 2007, 23:21

WITAM KOCHANE Obrazek wrocilismy po ucztowaniu a bylo tak:ja w poludnie pojechalam juz do bratowej pomagac przy gotowaniu a mezulek i Wiki oraz moja mama dojechali pozniej,BYLO SUPER usmialismy sie po pachy co Arus wyprawial z Wiki hihi ,uczta byla wspaniala wszystko sie udalo ja czytalam pismo swiete :ico_oczko: ,pozniej wkleje foty musze je zrzucic na komp :-D Prezentow hoho Wiki szczegolnie uchachana hihi a jak pies ja liznal to szal byl i pisk z radosci :-D

[ Dodano: 2007-12-24, 22:26 ]
KAMILKO piekne zyczenia dla wszystkich ty spryciulo pieknie do wszystkich napisalas :-D ja to sklerotyczka jestem i bym tak nie umiala :ico_oczko: to dla Ciebie Obrazek,dziekuje za te slowa skierowane do mnie az sie wzruszylam :-D BEWU sliczne zdjecia i tatus z coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MADZIORKA gratuluje spotkania i zazdroszce teraz zapraszam do mnie zrobimy shoping :-D

[ Dodano: 2007-12-24, 23:48 ]
FOTKI WIGILIJNE Wiki na rowerku Arusia Obrazek Obrazek Obrazek Prezenty Obrazek Obrazek Wiki miala wszystko w du....Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-12-25, 00:04 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 gru 2007, 03:26

frydza , bewu piekne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamilko dzis taki wzruszajacy wieczor.. lezka zakrecila mi sie w oku podczas czytania zyczonek
dziekuje!!!

JASNIE PANI zrobila podobny numer z indywidualnymi zyczeniami na polonii hihi

wpadlam na chwile podzielic sie swiateczna atmosfera
zaliczylismy dwie wspaniale wigilie
najpierw 0 16 u tesciow, z adama siostra i jej rodzinka. ma dwie wspaniale cory, zakochane w leosiu hihi przypadkiem wyszlo czym obecnie sa zafascynowane 5 latki.. marcysia mowi do mnie podczas przebierania leosia: "...oo zapomialam ze leos nie jest dziewczynka i nie ma tego.. no wiesz .. hmm hihih.. ale tymek mi pokazuje bez zgody mamy.. wola mnie do lazienki i pokazuje (tymek ma 3 lata ) hihi.. " :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pytam czy ona tez mu pokazuje? a marcysia mowi: no cos ty madzia wstydzilabym sie hihi"
gdybyscie widzialy jak tulily leonka,. trzymnaly go na kolankach hiih
a leos dostal od nich wspalanialy prezent pieknego misia z fabryki misiow a nagrana kolysanka przez dziewczynki: leonku leonku leonku dobranoc.
pieknie!!!
w ogole tyle slicznych prezencikow nam sprawili wszyscy.szok
moje siostry zamowily dla naszej trojki wspaniale koszulki ze zdjeciami. ja mam super zolta z fotka adasia i leosia. adas ze mna i leonkiem,. a leonek dopiero na 92 cm z fotka swoich starych hihi
super oryginalne pomysly hihi

a tesciowie trzeci raz juz sprezentowali mi ksiazke kucharska :ico_zly:
no ale tez spoko powiesc wiec ujdzie... hehe
ale czy ja na jakas kure domowa im pasuje czy co?? a moze uwazaja ze za malo czasu spedzam w kuchni? hihi

bylismy na pasterce a teraz piwkujemy z siostrami i adasiem hehe oblewamy imieninki hihi

mam foteczki ale nie wiem czy uda mi sie cos pokazac hehe
bo zaraz mykamy spac
jutro jedziemy do moich dziadkow.. hihi

[ Dodano: 2007-12-25, 02:31 ]
fotki ze spotkania z ANia i jej super rodzinka!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-25, 02:43 ]
czekam teraz na fotki od ANi hihi
pewnie pojawia sie po swietach...

juz mnie nie ma hihi
buziole papa

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

25 gru 2007, 09:25

witajcie,

Życze Wam zdrowych , wesołych , radosnych ,pachnących choinką Swiąt .
Pozdrawiam Was wszyatkie i maluszki

http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Beata

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 gru 2007, 12:22

Witam juz dzis swiatecznie
My bylismy wcozraj na dwoch wigiliach, ale zdjcia mam tylko od moich rodzicow, bo u tesciów Lucha padla juz na wejsci i spala sobie smacznie do 20.00 potem poszlismy do domku, zrobilam jej dzien dziecka bez kąpieli i spala do 9.00 :ico_szoking: :ico_szoking:

madziorka hihi pisze:JASNIE PANI zrobila podobny numer z indywidualnymi zyczeniami na polonii hihi

no dzieki :ico_oczko: ale mnie wsypałas, ze zerznelam :ico_oczko:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
I z moimi rodzicami
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 gru 2007, 13:58

DZIEWCZYNY! DLA WAS WSZYSTKICH. WASZYCH POCIECH I CAŁYCH RODZIN.
SPOKOJNYCH, ZDROWYCH.WESOŁYCH ŚWIĄT oraz szczęśliwego nowego roku... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 gru 2007, 22:30

CZESC :-D my dzis caly dzien w gosciach bylo superowo :-D Wiki oczywiscie w prezenty i kasiore sie oblawila :ico_oczko: hihi,MADZIORKA I ANIU gratuluje spotkania widze ze bylo superowo a Leos zachwycony Helenka :ico_oczko: JASNIE PANI sliczne zdjecia rodzinne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: PA KOCHANE Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 gru 2007, 00:55

jasnie pani myslalam ze bylas pierwsza :ico_wstydzioch:

my dzis caly dzien spedzilismy u mojej rodzinki hihi moi dziadkowie poznali leonka, wujki, ciotki itd hehe wszyscy szczesliwi hehe a leos dzis troszke marudzil.. tzn nie byl taki wesoly caly dzien jak zwykle hehe ale i tak byl grzeczny hehe

wrocilismy ok 21.. i wlasnie zakonczylismy przygotownia do chrzcin
nowe sledziki ktore wyprobowalam sa pyszne na maxa
chyba od madzi mam te przepisy hihi

[ Dodano: 2007-12-26, 00:08 ]
fotki z wczorajszych wigilii:

leos z kuzynka matylda
Obrazek

z chrzestna moja siostra jadziorka
Obrazek

z adama siostra-monika
Obrazek

z adasia mama
Obrazek

z moim tata
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moje dwie siostry i leonek
Obrazek

z moja mama
Obrazek

leos z kuzynka marcelinka
Obrazek

z ukochanymi kuzynkami hihi
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 gru 2007, 14:53

ja tez zycze wesolych swiat,mimo,ze tak pozno....u nas bardzo smutno ,moj tato mial wczoraj zawal...jestesmy zalamani,ale po dzisiejszej wizycie widzimy,ze jest lepiej....musi zmienic tryb zycia ,rzucic papieroski itp.........ja teraz jestem najwiekszym wrogiem fajek na swiecie,powiesilabym za jaja tego co tyton rozpowszechnil :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: przepraszam ,ze zasmucam....jestem dobrej mysli,nie moze byc inaczej,choc wciaz sie pytam czemy nas to dotknelo,a zarazem dziekuje Bogu ,ze zyje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kamilkonapisalam smsa do Ciebie i Twoj mnie bardzo pocieszyl,nie wiem jakos Ty mi do glowy pierwsza przyszlas,nie wiem czemu.nie chialam Ci swiat psuc....
Madziorka i Ania bylo spotkanko? bo ja tak nie dokladnie czytam,zdjecia przelecialam i sa super....

moj tata bardzo dzielny,moze az za bardzo....juz mowi o pracy,chce wracac do Norwegii :ico_nienie: na razie mu przytakujemy,zeby nie denerwowac,ale nigdzie nie pojedzie :ico_nienie: lekarz mowi,ze nie ma mowy,po 3 miesiacach do lekkiej pracy....wciaz jest zagrozenie,ale musi byc dobrze .....nie dopuszczam mysli ,ma dopiero 44 lata :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

26 gru 2007, 17:11

Lucy bardzo mi przykro, jednak żyje i teraz podwójnie musicie zadbac o jego zycie...mój tata umarł na zawał -przezył 3 poprzednie-przczyna-fajki, cholerne świństwo , musicie dbac o niego. Trzymaj sie ciepło.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość