Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 gru 2007, 18:58

zirafka, niby ma czas do 34 tyg ale mój synek juz sie przekrecił tylko ciekawe czy juz tak zostanie :ico_oczko: bo sie strasznie wierci

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 gru 2007, 19:27

Czyli mój synek ma jeszcze czas choc ostatnio strasznie mnie kopie teraz to juz odczuwam z lewej strony i z prawej tak samo. ale ostatnio przeczytałam w gazecie, że jak dziecko się rusza to znaczy, że chce nam powiedzieć, że ma się dobrze i jest mu dobrze hihihihihih :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

27 gru 2007, 22:13

zirafka pisze:A jako to jest z tym przekręcaniem dzidzi? Do kiedy ma sie przekręcić?
też słyszałam opinie że do 34 powinno się przekręcić ale znam takie przypadki że na parę dni przed terminem się przekręciło.
W sumie to i ja jestem ciekawa czy moja dzidzia sie juz przekręciła ale coś mi się wydaje że nie bo np jak leżę na boku to potrafi mnie równocześnie kopać i po jednym i po drugim boku to chyba szpagatpw w tym moim brzuszku nie wywija tylko puka i rączkami i nóżkami. Co o tym myślicie dziewczyny?
asiab :ico_brawa_01: synuś sporawy. Najważniejsze że wszytko jest ok. Tak trzymać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 gru 2007, 09:35

Sylwia.O., mnie tez kopie jednoczesnie po jednej i po drugiej stronie a jest główką w dół :-) a wczoraj tak szalał ze mnie wszystko w srodku bolało :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 gru 2007, 10:34

Sylwia.O mnie tez kopie po obu stronach a dziś rano zauwazyłam, że lewą stronę brzucha mam bardziej wypukłą - czyzby tam była główka??? a poza tym teraz te ruchy mam coraz częściej i to w szczególności jak leżę na boku.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

28 gru 2007, 11:12

czesc, dziewczyny.
Ja o położeniu mojej kruszynki dowiem sie dopiero 17 stycznia. ale cos wydaje mi sie, ze jeszcze sie nie przekręciła. Dzis znów obudziłam sie po czwartej, nie mogłam potem zasnąc przez te kuksance.
Zaraz będę dzwonic do szkoły rodzenia (bezpłatenej), ciekawe, czy jeszcze są miejsca. A potem ugotuję barszcz ukraiński, mniam.
Pozdrawiam i przesyłam Wam buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

28 gru 2007, 11:27

CZesc
asiab, gratuluje masz dorodnego juz synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najwazniejsze ze sie dobrze czujecie :-)
Ja jak bylam w ciazy z moją Angeliką to do konca sie nie odwrucila glowka w dol caly czas miala glowke wysoko,ale na koniec i tak mialam cesarke :-)
Moja malutka wczoraj wieczorem jak lerzalam przez godzine tak rozrabiala ze az mnie brzuch bolal :ico_haha_01: troche sie martwilam ze tak energicznie bryka,ale po godzinie zabawy chyba sie zmeczyla bo spala prawie cala noc :-)

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

28 gru 2007, 11:48

MOJA DZIDZIA JEST JUZ ODWROCONA GLOWKA W DOL. MA GLOWKE STRASZNIE NISKO. JA TAK OD POCZATKU CIAZY MIALAM NISKO DZIECKO-NIE WIEM OD CZEGO TO ZALEZY. WCZORAJ DZIDZIA TAK MI CZADU DAWALA TAK MNIE KOPALA ZE MNIE WSZYSTKO DZISIAJ BOLI I JESTEM NIEWYSPANA :ico_spanko: .
ALE SKUBANY DZIDZIUS JEST TAKI SILNY ZE JAK MNIE KOPAL WIEM ZE NOGA(BO U GORY) ALE NIE WIEM CZY TO BYLO KOLANKO CZY PIETA TO AZ MI BRZUCH ODSTAWAL.
JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC BO ZOBACZE MOJEGO SZKRABA 11 STYCZNIA :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-28, 10:50 ]
ASIAB ALE MASZ DORODNEGO SYNUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . CIEKAWE ILE MOJA DZIDZIA WAZY?

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

28 gru 2007, 12:02

No dziewczyny, te nasze marcowe dzieciaczki są bardzo rozbrykane... :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

28 gru 2007, 12:31

Kamila1982, moja dzidzia tez od samoego poczatku jest bardzo nisko,i tez bardzo mocno kopie tylko to teraz juz nie sa te slodkie kopniaczki ona wypycha wszystko mam same gorki na brzuszku i bardzo lubi prawy bok czasami tak robi ze mam prawa strone calkiem wypchnieta czuje ja wtedy jak dotykam,nie poszlam dzis na badanie na przeciwciala bo zaspałam :ico_placzek: ,moja dzidzia mnie obudzila o 4 i nie mogla spac a potem jak juz sanełam to zaspalam,dzis jakde do hutrowni pokupowac pare rzeczy. tez jestem bardzo ciekawa ile moja dzidzia juz ma :ico_ciezarowka: w piatek ide na wizyte,caluje mocno potem jak wroce to napisze wasm co kupilam papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość