Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 gru 2007, 13:52

czesc kochane poswiatecznie
przepraszam ze z zyczeniami tu nie zagladnelam ale bylam zalatana :ico_wstydzioch:
zreszta T przyjechal... :ico_haha_01:

musze sie Wam kochane pochwalic :-D w Wigilie podczas ubierania choinki Tomcio wkoncu mi sie oswiadczyl :-D :-D a ja głupia poryczalam sie jak bobr ze szczescia :-D :-D :-D teraz juz oficjalnie narzeczenstwo :-D

w ogole od jego przyjazdu jest super, jakbysmy wciaz byli na pierwszej randce, bajecznie, mam andzieje ze to sie nie skonczy...
no ale co ja pisze skonczy sie bo 3 znowu wyjezdza do Danii :ico_placzek: :ico_placzek:


Lemo kochana ale sie ciesze ze zakochana jestes :ico_brawa_01: cudownie, aby wam sie milosc rozwijala i kwitla :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 gru 2007, 14:15

Natashka, gratuluje serdecznie :ico_brawa_01: swietnie, bardzo sie ciesze :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 gru 2007, 15:04

Natashko kochana serdecznie CI gratuluje.... :ico_brawa_01:
ciesze sie ze Wam sie tak cudownie uklada :-)
Obrazek
teraz tylko pozostaje nam czekac na foteczki ze slubu
Obrazek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

27 gru 2007, 23:25

no to natalko cdowne wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem z wami:)
lemo tez super wiesci tylko nie zapeszaj:)
jak swieta moje takie sobie...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 gru 2007, 00:38

hej kobietki

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tak dawno tu niezagladalam ze az wstyd :ico_nienie: :ico_nienie: ale teraz juz sie pojawiam, mam nadzieje ze mi wybaczycie!!

ja ciagle na praktykach, echh jeszcze jeden miesiac i koniec. ale to nie to co ja chce robic w zyciu, mam ciezka klase, ale wogole mnie nie interesuje praca jako nauczyciel w zerowce lub opiekun, nawet gdybym miala grzeczna klase, hihihi za to lubi pracowac pojedynczo, np mamy w klasie chlopaaka z problemami, i zlapalam z nim dobry kontakt, wiec tak mi sie podoba, by miec indywidualny kontakt,

swieta tez takie sobie, nudne w sumie, bez sniegu, za to julenka nam w te swieta polepszala humorek hihihi

teraz chorutka sobie siedzie

jutro pierwsza rocznica slubu hurrrraaaaa bedziemy celebrowali!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: stawiam szampanika z tej okazji :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: i torcika.

widze ze Lemo zakochana, natashka tez po uszy hihihi mam nadzieje ze mi udzielicie tego milosnego humoru na jutro :-D :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 gru 2007, 02:04

Witajcie,
Natalko ogromniaste gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzisiaj już czytam o drugich oświadczynach tu na TT, :-D
MamciaKochana pisze:ale wogole mnie nie interesuje praca jako nauczyciel w zerowce lub opiekun, nawet gdybym miala grzeczna klase, hihihi za to lubi pracowac pojedynczo, np mamy w klasie chlopaaka z problemami, i zlapalam z nim dobry kontakt, wiec tak mi sie podoba, by miec indywidualny kontakt

MamciaKochana to może powinnaś pomysleć o studiach psycholoicznych, albo o pracy jako pedagagok i wtedy pracować z dzieciakami...
ja wiem o co chodzi bo też tak miałam, studiowałm pedagogikę, ale zawsze marzyła mi się psychologia, może niedługo pojde na studia...

Nasze święta miłe i spokojne, wypoczęliśmy , wyspalismy się bo nawet Antoś budził się tak ok 9-10 rano :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 gru 2007, 09:44

Maggie sliczne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

Mamciu w koncu sie zjawilas :ico_oczko: , myslalam ze juz o nas zapomnialas :ico_haha_01:
licze na poprawe-znaczna poprawe hehe

u nas swieta tez w sumie takie sobie, choc nie zaprzeczam ze rodzinne i dopsc mile, ale musze przyznac ze takie 3 -dniowe nasiadowki rodzinne z czasem mecza, zreszta moze dlatego bo wciaz cos musialam robic i po swietach tylko zmeczona jestem :ico_haha_01:

Moniczko slubu to chyba az tak predko nie bedzie :ico_haha_01: niestety... moze w 2009 rokuw czerwcu ale to tylko takie moje male plany...akurat 27 czerwiec to sobota a wtedy mamy 6 rocznice "bycia razem" wiec by bylo ajnie, ale to tylko takie moje "prywatne-osobiste " przemyslenia..
kasiorki trzeba sporo odlozyc a na razie od stycznia ostro sie bierzemy za oszczedzanie bo chcemy swoj biznesik rozkrecac

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 gru 2007, 12:08

Dzieńdoberek
Natashka pisze:Maggie sliczne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

dziękuję :ico_oczko:

Natashka no to życzę powodzenia, żey plany jak najszybciej się zrealizowały...

My już na nózkach od 8 , teraz śniadanko i
zmykamy na spacerek.
Pa. :ico_papa:
Do póżniej

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

29 gru 2007, 16:55

HOho KOCHANE ALE SUPER SIĘ NAM TU ROBI! Nat GRATULACJE!! cieszę się baaaardzo!!!
Mamciu jak tam świętowanie opowiadaj:) no i oczywiście gratulacje na pierwszą rocznicę! jak się czujesz w roli mężatki z takim stażem...?:)
jejku dziewczynki my dzisiaj spędziliśmy 1 nckę we trójkę bo ja do J. już jeździłam na nocki ale bez Kornelka a dzisiaj wszyscy razem haha fejnie było mały mnie zaskoczył i sam spał aż do 5!! normalnie koło 23 muszę go brać do siebie! potem się z nami ppobawił i znowu poszedł spać tym razem z nami i tak sobie przytuleni spaliśmy ah super!

[ Dodano: 2007-12-29, 15:57 ]
no a z gorszych rzeczy to jesteśmy wszyscy chorzy ja mam zapalenie oskrzeli, mama grypę a Kornel cały zaflegmiony idujek, J. już prawie zdrowy ale też był na prochcach i pewnie po tej nocce znowu bedzie :ico_chory:

[ Dodano: 2007-12-29, 16:01 ]
Moni a jak Ci z brzuszkiem? dobrze się czujesz?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

29 gru 2007, 20:40

Obrazek

witajcie tetroweczki :)

milo mi Lemo ze pamietasz o moim brzuszku :ico_haha_02:
u mnie ok... brzucholek rosnie i rosnie.... juz mam polowe ciazy za soba :-D teraz najpiekniejszy okres... dzidzia sie rusza :ico_haha_01: ostatnio nawet daje wyraznie znac o sobie nie tylko mi ale i mezowi ( porzadniejszymi kopniaczkami:-) )
8 stycznia mam usg to pewnie dowiem sie czy mieszka w moim brzuchu maly mezczyzna czy kobietka :-D

Lemo, strasznie sie ciesze ze Twoja znajomosc z J. kwitnie... :ico_brawa_01:
duzo zdrowka Wam wszystkim zycze
Obrazekbuziaczki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość