Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 23:05

http://pl.youtube.com/watch?v=9F8juvD5LkQ

to nasze dzisiejsze wieczorne nagrywanie....
Gosia 12 kg to pokazna waga...a widzialam dzis filmik ze spotkania ze Zborra....i super wygladali razem Hania i Hubert....bosssko!!!!!

Kamizela...fajne pajace...i widze ze nie najtansze...to tyle co u nas z Adamsa...hmmm

[ Dodano: 2007-12-30, 22:10 ]
Gosia...super Hubcio!!!!jestem fanką!!!!

z tymi foteliami do 13 kg to wogole pomylka jakas...Maya jak wazyla 7kg to nie byla w stanie sie w niego zmiescic...w barach sie nie miescila... :ico_szoking: :ico_haha_01: ....i juz jak skonczyla 5,5mca to koniec z siedzonkiem...ma takie o 18kg i jest spoko wymiarowe....ale widzialam ze znajomi jeszcze wozą w takim do 13kg dziecko ktore wazy 10 kg i sie miesci...te siodelka mają poprostu rozne wymiary!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 gru 2007, 23:11

Hubertus przystojniak!!!! I ma takie samo auto jak Karol, chyba modny ten model w tym roku :-D
A zasmarkana Sikorka wpadła tylko dobranoc powiedzieć, jeszcze tylko filmiki z naszymi gwiazdami sobie pooglądam :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 23:23

oj Sikorko a Ty dalej taka zasmarkana?biedna jestes.....

my dzis mielismy malą sesję zdjęciową :-D wiec zaraz jak sie foty zgraja to Wam pokaze.....i jeszcze moje rodzenstwo mi dzis foty wyslalo...i pochwale sie jakich mam modeli :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-30, 22:50 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 gru 2007, 00:57

no no no Hubert ładny chłopaszek .. ale chyba sie troche wyciągnął bo nie jest juz tak okrągły ...
MY wazymy prawie 10 kg .. wiec powoli Was gonimy hehe

no i dobranoc .... :ico_spanko: :ico_spanko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

31 gru 2007, 09:26

dzien dobry

troche poczytalam

zdjecia przecudne, Maya... Hubercik... ach te oczy...

mam chwile... na 15 do pracy... nie chce mi sie... :ico_placzek: co za zycie... a jutro na 8 :(

najblizszy wolny dzien bez pracy to 4 stycznia... jakos to wytrzymam. dobrze ze chociaz swieta mialam wolne...

Kate wspolczuje! ale trzymaj sie kobito!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

31 gru 2007, 09:53

Glizdunia Mayeczka to prawdziwa modelka, pięknie wyszła na zdjęciach, mnie najbardziej się podoba to pierwsze czarnobiałe i jeszcze to na którym jesteście obydwie, ja uwielbiam zdjęcia czarnobiałe
Sikorka zdrowiej prędko, bidulko
Hubert rzeczywiście tak jakoś go wyciągnęło, no i te oczy, daję sobie rękę uciąć ze laski będą na te jego cudne oczęta leciały, oj będzie miała mama urwanie głowy z jego dziewczynami... :-D

a my dzisiaj tragedia, nocka okropna, budził się chyba z 10 razy, płakał, musiałam dać viburkol a o 1 to już się tak rozbudził że trzeba było się z nim bawić, a wstał o 6 jestem strasznie zmęczona, nie wiem co mu jest, chory nie jest, kataru nie ma, co znów te jego wybryki mam przypisać zębom??? niech one wreszcie wyjdą :ico_sorki: ale dziąsła nie są rozpulchnione, już sama nie wiem...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 gru 2007, 10:36

Kate...wspolczuje nieprzespanej nocki...napewno zeby :ico_oczko: ....

Doris...dasz rade...byle do wolnego :ico_sorki:

a my jako tako wyspane..tatus jeszcze lezy a my sie bawimy...zaraz mykam na sniadanko....za komplementy wielce dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 gru 2007, 12:24

Witajcie :ico_haha_01:

Właśnie dotarło krzesełko do karmienia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tym dziołchom, które wybierają się na bale sylwestrowe życzę udanej imprezki :-D :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

31 gru 2007, 13:11

A która na bal się wybiera???
My sikorki w domu w ciepełku sami siedzimy zasmarkane staruchy. Dobrze, że chociaż dzieciaki mam twarde sztuki, no moje ich hartowanie nie idzie na marne i cycanie też, rodzice się smarkają a młodym nic (odpukać).

GLIZDUNIA, już wiele razy mówiłam, ale powiem jeszcze raz JESTEŚCIE CUDNE.
W May to się normalnie zakochałam, to kiedy będziesz w Polsce, może jakiś porywaczy małych dzieci zatrudnię:)))

kate_k82, małemu oprócz zębów może dokuczać atmosfera w domu, dzieci są pod tym względem niesamowite, my myślimy ,że one nic nie rozumieją, bo są małe, ale one czują wszystko jeszcze bardziej niż my. Niestety nie poradzę Ci jak się z tym uporać, z mężem, z teściową, bo sama jesteś kowalem swojego losu i w trudnych sytuacjach, ciężko jest komuś kogo się zna tylko z internetu radzić. Pamiętaj tylko, że teraz kujesz póki co dwa losy, swój i Mateuszka. Trzymaj się jakoś i zawsze możesz nam się wypłakać, wiem że wtedy jest łatwiej.

A wszystkim życzę dziś dużo uśmiechu i radości, by szampan lał się strumieniami i życzenia które przy tej okazji dostaniecie wszystkie bez wyjątku w tym Nowym Roku się spełniły!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 gru 2007, 13:45

Byłam dzis znowu z Filipem u lekarza ... kaszel ma straszny a osłuchow nic nie ma .. dostał flavamed i niby ma mu przejsc .... zobaczymy ... moze dzis jakis spacer zaliczymy ....

a ja dzis spiaca ......... :ico_spanko: :ico_spanko:

Kate dzieci to małe radary .... jak ja mam duzy stres to moje maluchy sa odrazu tez nerwowe ......

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość