Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 gru 2007, 14:54

no Sikorka to zawsze dobrze nam powie :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko: ...dziekujemy Sikorko za komplementy..hihihi w takim razie pokryjomu do pl wpadniemy.....

Kulka...no oby mu pomoglo to lekarstwo :ico_sorki:

bylismy na zakupkach niby mialy byc male spozywcze ale jak zobaczylam przeceny w tesco z cuszkami dla malej to ne moglam sie opanowac :ico_olaboga: ...kupilam jej 2 pary getrow,2 pary spodni...3 bluzki i juz w rozmiarach 9-12mcy...bedzie potem jak znalazl a teraz duzo nie placilam za to.....no moze male zakupy to nnie byly :ico_noniewiem: ...mamy na dzis winko musujace o smaku owocu rozy chyba i polmisek ptysi w masie czekoladowej o smaku irish creamu....mniam mniam....o tyle na sylwestrowy wieczor...zrobie jeszcze jakas salatke i juz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 gru 2007, 17:34

nonono..........napisałam się jak dziki osioł i mi wcięło!!!

więc teraz już po łebkach bo mi się nie chce...
Hubcio moja miłość mniam!!! Glizdunia i Majeczka jak zwykle!!! zakupów zazdroszczę!!!

u nas ok, w pracy nuda, bo chyba ludzie zostają jednak w domach...więc połowa klientek odwołała...e............
Hania ok, była chwilę na powietrzu...mam nadzieję, że już będzie z jej zdrówkiem ok.
Ja idę odwalić prasowanie, żeby mnie w nowym roku nie prześladowały żadne zaległe obowiązki.

J nas zaopatrzył w szampana i wino...ciekawe...bo ja postanowiłam przespać północ...może się wcześniej upiję??? i może mi jakiś nastrój się zrobi... :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

A! co myślicie o szczepionce na rotawirusy??? u nas coś wisi w powietrzu i się zastanawiam...W czwartek mam wolne i jadę z Hanią do tej fajnej lekarki...na kontrolę to jeszcze podpytam ją co i jak.
Hania ten mały diabelec...w dzień jak je co 2godziny to zjada ze 110ml, a co godzinę zjada tyle samo!!! :ico_puknij: więc moja mama ją teraz tuczy! :ico_haha_01: już widzę, jak moje dziecko rośnie w oczach :-D dziś dostała melona z biszkoptem, ale jej smakowało!!!

Ok, naraska...lecę...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 gru 2007, 18:39

witajcie
my juz sie przymierzamy do samotnego sylwestra, ale jakos mi to specjalnie nie przeszkadza, A. obiecał ze bedziemy tanczyc :ico_oczko:
komputer nawala juz chyba ze 100 razy go załączałam i za tym setnym załapał.. :ico_olaboga:
zycze wszytskim udanej zabawy czy tej w domu czy na imprezie..moze wpadne i kukne od czasu do czasu.. :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

31 gru 2007, 19:05

hej my tez w domu :-D
balony wisza - ja w sukience :-D i pończochach :-D mamy maski hyhyhhy i szampana - beda paluszki w szklance i koreczki (pamiętacie w młodości papetówki ?? - to u nas taka ) - Dominik - stwierdził, ze na ta okazje włozy czysty podkoszulek hyhyhyhyhyhhyh - do usłyszenia w takim razie dziołchy :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 gru 2007, 19:30

Hehehe....widzę, że Wam nie przeszkadza siedzenie w domu :ico_brawa_01: zazdroszczę!!!

Gosia J jak usłyszał, w czym dziś występujesz, to czeka na zdjęcie :-D

Lady znam ten ból...u nas też nawalało, po wyczyszczeniu chodzi szybciej, ale czasem się sam wyłączy??? :ico_noniewiem:

My siedzimy, mama odgrzewa jedzenie, alkohol czeka...wymyślamy z J co tu robić...doszliśmy do wniosku, że chyba trzeba się wyprowadzić z tego zadupia...tylko dokąd??? jak mam iść gdzieś, gdzie znów nikogo nie znam, to dziękuję...Bo w tym wieku się już nie nawiązuje takich znajomości od zera...
Postanowiłam, że teraz jak będę miała wolny weekend i będzie w miarę pogoda, to objeżdżamy znajomych.

ok, lecę...ale wrócę

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 gru 2007, 20:29

hello...i my w domciu...moze nie tak hucznie jak u Gosi no al ala szampan stoi :ico_brawa_01: ...Maya wymieka pierwsza...zaraz kapiel i nyny...a my?posiedzimy..moze kuzynka wpadnie....jak nie zasniemy to po polnocy cosik sie wypije i tez spac idziemy....

NAJLEPSZE ZYCZONKA NOWOROCZNE SKLADAMY MY...BAWCIE SIE KOBITKI!!!!!!!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

31 gru 2007, 20:54

zbora- dawaj do wa-wy - pomozemy :-D :ico_brawa_01:
glizdunia eee- jakie huczne :-D paluszki , orzeszki i ser plesniowy z winogronami yhhyyhyh - no al kiecke mam :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 gru 2007, 21:30

no a ja zazdrosna o Twoja kiecke zalozylam swiezą pizamke i kazalam A. powiedziec ze slicznie wygladam...od razu lepiej :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_wstydzioch: ....

kuzynka nie wpadnie bo juz spi pijana...biedna po podrozy z pl zasnela po 1 drinku....
A. lecial po chleb do sklepu bo nam sie zapomnialo :ico_wstydzioch: ....i zaczniemy robic NIC...Maya spi wiec juz pocichutku...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 gru 2007, 21:52

Ta......do Wawy...pewnie skończy się tylko na planach...jak zwykle...
Ja też Gosi zazdroszczę kiecki...ale nawet nie miałabym w jaką się zapakować, więc chodzę w odświętnej bluzce i starych spodniach :ico_haha_01:
Hanię dopiero niedawno położyłam...a niech ma w starym roku :-D
teraz powoli się przymierzymy do jakiejś kolacji...wypijemy może winko...a może najpierw się wykąpiemy...zapakujemy w piżamki...świeże... :ico_haha_01: i posiedzimy jak stare cioły przed tv...nawet nie wiem, czy doczekam północy...zresztą...nieważne...

naraska

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

31 gru 2007, 22:21

Sikorka masz rację z tymi nerwami ale jak tu wykombinować dobrą atmosferę skoro źle się dzieje??? wiez właśnie to że jestem odpowiedziałna za <Mata mnie nie tyle co przeraża ale chciałabym dla niego jak najlepiej, stąd może ten stres...ja cały dzień w kuchni sernik z pianką, barszcz czerwony z ktokietami sałatka jarzynowa, bułeczki czosnkowe, ledwo zyję a nie gadam z teściową!!!!!!!!!! nie odzywam się i już niech wie pizda ze przegieła.... z T trochę lepiej niż wczoraj... nawet nie wiem jak to się stało ale lepiej nawet przyszedł się zapytać czy napiję się drinka :ico_szoking:

coś Wam napiszę, zapisałam sie do naszej klasy i dziś właśnie mój były zaprosił mnie do grona swoich znajomych, odżyły wspomnienia... czasem myślę co by było gdybym wtedy z nim nie zerwała, jedno jest pewne miałabym boską teściową i wcale nie zartuję z jego mamą do dziś rozmawiam, kochana kobieta ale los chciał inaczej...czy załuję tego sama nie potrafię powiedzieć...

KOCHANE MOJE JUŻ ZA NIEDŁUGO 2008 I JESTEŚMY O KOLEJNY ROK STARSZE, NIECH TEN NOWY PRZYNIESIE WSZYSTKO TO CO SOBIE WYMARZYŁYŚCIE I DLA WASZYCH POCIECH DUŻO ZDROWIA I SUKCESÓW W ZDOBYWANIU NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI I DLA TYCH CO PRAGNĄ BYĆ :ico_ciezarowka: NIECH SIĘ SPEŁNI... BUZIAKI DLA WASZYCH RODZIN ŚLE KASIA I MATEUSZEK

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość