mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

21 mar 2007, 20:22

my tak zrobiliśmy 2 lata temu - zamiast naprawiać sie przeprowadzilismy ;) Kupilismy mieszkanie do kompletnego remontu. A że mamy obydwoje niejakiego chopla, robimy wszystko sami (łacznie z meblami) i ten remont trwaaaaaa i końca nie widać. Juz mam po dziurki w nosie nieustannego kurzu i mieszkania na budowie. Na szczęście wyglada na to, że za jakis czas będę miała chociaz łazienkę ładną i skończoną.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

21 mar 2007, 20:34

Chciała bym też tak, nawet często rozmawiamy, aby kupić dom do remontu. Ale to są duże pieniądze i teraz to z ciążą, o też mi by się nie chciało. Ale ja to myślę o wyprowadzce do Anglii, bliżej rodziny w Polsce. :ico_ciezarowka:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

21 mar 2007, 20:41

No to chyba jest durze przedsięwziecie... My sie przenosilismy tylko miedzy sonsiednimi dzielnicami i cały cyrk z tym był. Az nie mogłam uwierzyć ile rzeczy zebraliśly przez dwa lata, od kiedy zamieszkalismy razem (wtedy przeprowadziliśmy oboje sie jednym kursem vanem i maluchem).

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

21 mar 2007, 20:57

czesc dziewczyny. dlugo mnie nie bylo ale bylam tak zagoniona,ze nie mialam czasu. :ico_placzek:
strasznie sie martwie tym,ze zaczal sie 21 tydzien a ja nie czuje ruchow. juz powoli zaczynam chodzic jak struta bo ciagle o tym mysle. pozdrawiam was serdecznie.
:ico_ciezarowka:

Dodano: 2007-03-21
znowu mam problemy ze suwaczkiem. pomocy??? jak go znowu wkleic???
:ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

21 mar 2007, 21:09

Beatko nie martw się na wszytko przyjdzie czas, ja też czekam z niecierpliwością.
:ico_ciezarowka: Suwaczek profile i w podpisie wklejasz kod. Ja też miałam problemiki. :-)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

21 mar 2007, 21:46

Hello!
mi sie wydaje ze juz 3 dni mnie kopie maly czlowieczek. mysle ze to jest to bo czuje to codziennie i tak jakby mnie ktos palcem stukal w srodku. ale poczekamy zobaczymy i sie okaze czy to naprawde kopniaczki mojego szczescia:).
Beatka nie martw sie bo ostanio ogladalam program o ciazy i pani ginekolog mowila ze nawet w 24 tyg mozna poczuc pierwsze ruchy. A mozliwe ze je czujesz ale nie wiesz ze to wlasnie to:)!
Dzis stanelam na wadze i przytylam od poczatku 3.5- kg. Jak sie sprawa u Was przedstawia?
Buziaki!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

21 mar 2007, 21:58

martunia czujesz swoją dzidzię, bo moja tesciowa mowila ze wlasnie tak sie czuje dzidzie. :ico_brawa_01: Gratuluje !!!

[ Dodano: 2007-03-21 ]
ja nie mogę się doczekać teg bo musi być to ciekawe doświadczenie. :-D
Jeśli chodzi o wagę to ostatnio u lekarza wychodziło mi ok 4 kg. Ale ja jestem kruszynką, zanim zazłam w ciąże ważyłam ok 49 kg. A teraz cierpię bo się rozciągam jak szalona. :ico_ciezarowka:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

21 mar 2007, 22:44

Cześć Dziewczyny!

Ja mam termin na 4 sierpnia, ale wczoraj jak byłam u lekarza z USG wynika, że będzie co najmniej tydzień później. Jak do tej pory przytyłam dopiero 1,5 kg. Dziecko jest malutkie i waży 330 gram. Niepokoją mnie tylko wyniki z krwi. Od stycznia do marca bardzo mi się pogorszyły. Nie wiem czy przyjmowanie żelaza pomoże???

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 mar 2007, 02:09

Cześć Sylwia !!! :ico_brawa_01:
Nigdy nic nie wiadomo co może pomóc, więc nie zaszkodzi spróbować.
Powiem ci, że jesteś tak malutka jak ja i nie będziemy mieć dużych dzieci, ja nawet się trochę cieszę, oby to była prawda. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 mar 2007, 02:53

Czesc Dziewczyny, nie widac cos ostatnio Anity... Juz nie moge sie doczekac jej wrazen z USG 3D. Ja mam "normalne" USG za ok 2 tygodnie i bardzo mocno trzymam kciuki, zeby bylo widac plec dzidzi. Na razie nie kupuje zadnych ciuszkow, bo bialych i zoltych mam juz za duzo...

Aha, Sylawia, na wyniki krwi podobno ma wplyw przyjmowanie zelaza, wiec ja bym brala. Sama biore magnez dodatkowo oprocz tabletek dla ciezarnych, bo mam problemy z koncentracja...

Dobranoc, Ciezaroweczki :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość