mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 sty 2008, 16:36

No tak, mojemu mężowi nie chce się juutro iść do pracy powiedział że fajnie by było jak by dziś była sobota, ale czeka go inwentaryzacja więc mu się nie dziwie. Ale od 10 ma urlop to poszalejemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 sty 2008, 16:43

Bartek to mnie chyba znienawidzi przez te leki, :ico_placzek: ,zawsze Go tyle wymęczę :ico_olaboga:

Ja też mam postanowienia ale czy wytrwam ,chociaz jak sie uprę to potrafię:mam zamiar bardziej dbać o siebie,mniej się wściekać na Dominika ipilnować wagi,żeby nie poszła w górę tylko spadła jeszcze troszkę w dół :ico_oczko: .Jak myślicie=uda mi się

Jak patrzę na Wiki to widzę straszne podobieństwo z moim Bartusiem,czy to możliwe!? :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 sty 2008, 16:55

No maoja matyldzia to nawet obiadów nie chce jeść, a teraz bawią się w chowanego ale matyldzia zawsze podpowiada martynie gdzie tata się schował
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 sty 2008, 17:05

Postanowienia noworoczne hmmm, e tam oby gorzej nie było :ico_oczko:
Chloejak narazie jest nam dobrze :) ale kto wie co nam strzeli o główek, a do pracy wracam a jak, obecnie jesteśmy w trakcie przenosin i organizacji biura w tym nowym lokalu bo mamy bliżej z domciu :-D

Mój maż dziś patrzył mi przez ramię (siedział na kanpaie za mną) akurat miałam stronę TT wł, nagle pyt "Ale fajne fotki Wiki dałaś, nie pamiętam ich, kiedy robiłaś" "Fotki super, fakt, ale wiesz to jest Maciuś a nie Wiki" :-D Dzieci małe chyba są takie podobne do siebie :-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

01 sty 2008, 18:02

Hej laseczki

Ja miałam osrany sylwester.Moje kolezanki się napiły i zjebały mi całego sylwestra przylazły do nas i miałam wszystkiego po dziurki w nosie do tego przyszedł jedej z nich chłopac i pokłucili się i kopną mi w dzwi az farba zeszła,ma przyjsc cos z nimi robic bo powiedziałam mu ze niepopuszcze mu tego.Zrabali mi całego sylwestra bo musialismy się uzerac z pijakami.Do tego mały się budził co chwilkę wczesniej zarzygał całe łóżeczko ale do 1 od 22 spał.My wypilismy po 2 drinki i ze zmęczenia padlismy jak juz towarzystwo rozgonilismy( czytac wypieprzylismy ich hamsko za drzwi-choc siedzieli cały czas w korytarzu:):):))Emil padł przed 1

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 sty 2008, 19:34

UUUU Aniu to niezapomniany sylwek :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 01 sty 2008, 20:07 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 sty 2008, 20:00

ojjjjjjjjjjjjj to faktycznie nie ciekawie miałaś Aniu ja też nie lubie jak ktos się narombie a potem szaleje :ico_zly: A do tego nie szanuje czyjejs własności, ja wiem że napewno nie zrobił tego specjalnie ale jak by wypił o jeden kieliszek mniej może by nie było nieprzyjemności.. Ja bym tez wywaliła pijanych gosci. Nawet ostatnio wypraszłam mojego brata z bratową oni to wzieli żartem ale ja nie żartowałam i napewno dlatego do nas nie przyszli na sylwka, wiadomo imprezka imprezka ale żeby się kłucić :ico_zly: to niech się kłucą w domu a nie znami :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-01, 19:06 ]
Dziś siedzieliśmy cały dzień w domu miała przyjśc teściowa ale nie przyszła. Matyldzia nawet spokojna, nie marudziła już w łóżeczku pije mleczko i nyny, jeszcze Makusia zje kolacyjke i też nyny bo jestem już zmęczona też już bym się kładła. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

01 sty 2008, 21:25

Madziu---u nich to normalka a własnie najgorzej wkurzył mnie tym kopniakiem w dzwi które mają rok temu wstawilismy,farbę zdarł a to metalowe i zaraz będą rdzewiec.A do tego jak skoczyłam do niego to zaczą mi ublizac.Ale potem przyszedł i przeprosił.Ale fakt pozostał jeden dzwi musi zrobic czyli raczej spolerowac bo przeciez niedam mu pomalowac ich pendzlem czy wałkiem.

Co do siedzeia to tez dziaisj cały dzien siedzimy w domku,mąż cos zle się czuje i nie przez alkohol bo wypilismy tylko po 2 drinki ale pewno z powodu braku pracy:)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

01 sty 2008, 22:47

Witam

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2008 KOCHANE ZDRóWKA DLA DZIECIACZKóW BO WIDZę, ZE CHORUJA , NIECH TEN NOWY ROK PRZYNIESIE DUżO RADOśCI ,SPOKOJU,SZCZęśCIA I NIECH SPEłNIA SIE WASZE PRAGNIENIA


Przepraszam, ze tak długo nie zagladałam ale od świąt codziennie miałam gości Daniell na zapraszał znajomych, każdy ciekawy naszego nowego gniazdka, więc miałam troche roboty, w ogóle ten tydzień tak szybko minął, szkoda, bo fajnie było, Daniel zajmował się małym,a Kornel szczęśliwy, ze z tatusiem, ciagle tylko do tatuńcia leciał, aż mi przykro chwilami bo do mnie nie chciał, ostatnio tylko za Danielem lata i stoi mu przy nodze, ja mam spokój :-)
A oprócz tego miałąm przez trzy dni staszny ból głowy nie wiem od czego teraz dostałam@ i mi przeszło, na tabletkach byłam przez te dni bo ciężko było coś zrobić,
Wczoraj przyjechali do nas znajomi i razem spędzilismy sylwka, było miło, poszlismy spać o 3 :-D Kornel troche się budził, bo zebol mu idzie - masakra dzisiaj jeczał od 15-tej- to tyle

Aniu fajnie, ze znów jesteś, kuchnia ładna a drzwiami sie nie przejmuj choć pewnie tez bym się wkurzyła, ja tez mam zniszczone chociaż są nowe całe w piance montażowej uwalone nie do zmycia bo drewniane boję się dotykać- tak mi mężus je załatwił, moze kiedyś wypoleruje i pomaluje

Iwciu- zdrówka dla Bartusia, szkoda, że się tak rozchorował

Asiu- i sylwek sie udał, niepotrzebnie sie denerwowałaś, oj Ci faceci umieja psuć nam nerwy

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 sty 2008, 00:10

Wpadam na dobranoc życzyć miłej nocki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości