Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

01 sty 2008, 21:43

wpadłam powiedziec dobronoc ...... :ico_spanko: :ico_spanko:

zrobiłam sobie dzis deser ... galaretke z bita smietaną ... i teraz mnie gania hehhe moj zołądeczek sie odzwyczaił od takich pysznosci hehe .........

:ico_spanko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 sty 2008, 22:11

Dzięki...Hania to strojnisia za mamą...ja w dzieciństwie byłam straszna...tylko sukienki mi były w głowie :ico_haha_01: teraz odwrotnie :ico_haha_01:

Glizdunia....no to masz teraz...przechlapane! ciężko tak upilnować ruchliwego brzdąca, jak się jest samemu i jeszcze coś trzeba zrobić...ojojoj!
A pytasz o leżaczek...my mieliśmy pożyczony zwykły i już boję się w nim Hanię sadzać, bo ona w nim siada albo się wygina do tyłu i boję się że raz leżak trzaśnie i poleci razem z Hanią...a tego bym nie chciała... :ico_nienie: A mieliśmy też jakiś czas ten z fisher prica, ale już oddałam...z tego samego powodu. Hania zbyt ruchliwa w nim. Zresztą, pisali, że nie dla dzieci które same umieją usiąść...O wiele bezpieczniej mi ją teraz zostawić na podłodze...bo wiem, że nigdzie nie spadnie. Nasze krzesełko do karmienia, oprócz zalet że przyda się w przyszłości jako stoliczek..ma tę wadę na obecną chwilę,...że nie można jej przypiąć...a młoda robi mostki! :ico_olaboga: i też się boję...więc zostać sama nie może...

Ale...J dzis też mi działa...na nerwy...jak już nie daje rady z Hanką to siada przed tv i daje jej pilota do gryzienia, albo gazetę! :ico_puknij: no i dziś Hanią se ugryzła kawałek okładki! ale byłam wściekła!!! :ico_zly: na szczęście nie zjadła...wypluła gdzieś po drodze...

Zupki są...25słoiczków!!! jeju, zeby tylko jej smakowało... :-D

Ok, lecę powoli...jutro przecież do pracy!!! za to czwartek wolny...no, rano do lekarza, potem mamy kolędę, więc nie poczuję, że mam wolne...szkoda...
Dobra, może jeszcze zajrzę przed snem...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 sty 2008, 22:50

Zborra...juz ostatnio mialam zapytac jak o zupkach pisalas...jak robisz wiekszą ilosc to jak porcjujesz?do sloikow i co,do lodowki?czy zamrazasz?bo tez bym chciala ale nie wiem jak mam to robic i robie na swiezo a czasem czasu brak....
hihihi...ja jak byam mala to szpilki mamy byly ciagle w ruchu...a teraz Maya oblizuje moje...chodzic jeszcze nie potrafi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-01, 21:53 ]
Kamizela....czekam na fotki....i fajnie ze wszystko sie spokojnie udalo...
ja wlasnie zgrywam filmik i fotki....niedlugo beda!

[ Dodano: 2008-01-01, 22:03 ]
Obrazek

a to nowa 1 lalka Mayi...dostala od babci z PL....i o dziwo wie do czego sluzy buteleczka...choc sama nie uzywa :ico_brawa_01: ...ladnie sie ną bawi....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

01 sty 2008, 23:13

Wróciłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam !!! :-D :-D :-D

Witajcie KOCHANE !!! W Nowym Roku !!!

Dołączam się do Życzeń Noworocznych !!!
I mówię WAM WSZYSTKIM - SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!


My zmęczeni.... ale cali :ico_oczko: ze zdrowiem tak se bo maluchy zasmarkane... a wszystko "dzięki" teściówce, która wymyśliła kąpiel... przy kominku... romantycznie może i było, ale jednak w pokoju chyba za chłodno :ico_oczko: no i smarkamy :-)

A Sylwestra spędziliśmy z teściami i siostrzeńcem J. taaaak bardzo na luzie :-D
Michu wytrzymał i poszedł z nami na Rynek oglądać pokaz fajerwerków... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Misiulką została w domu i przebudzał ją co chwila wystrzał petard z różnych stron domu, więc drzemała pod poduszką :ico_oczko:

A ja w tym roku mam silne postanowienie poprawy... :-D i biorę się za siebie :ico_oczko: no :-) A co...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 sty 2008, 23:18

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-01, 22:22 ]
Massumi..jak dobrze ze juz jestes na pokladzie :ico_sorki: ...czekam na fotki!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-01-01, 22:40 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=kv9mJBZN25A
to filmik jak Maya wchodzi na schodek.....a chwilke wczesniej nagralam jak sie na niego czai...chodz obok...zaraz pokarze..hihi

[ Dodano: 2008-01-01, 22:57 ]
a no i zapomnialam sie pochwalic ze mamy chwilowo sposob na skoncentrowanie Mayi uwagi na czyms...pokolei pokazujemy jak robi kotek,piesek,krowa,owca i reszta zwierzatek z jej ulubionej ksiazeczki :ico_sorki: ....wiec ubieranie pieluchy czy karmienie juz nie jest taaakie straszne.....ale nie pytajcie ile razy robilam "muuuuuu" i "miau" dzis przy obiedzie :ico_olaboga: :ico_puknij: ....wszystko byle skutkowalo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-01, 23:20 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=JGWutFlyFlM
a to chodzenie przy wspomnianym schodku...hihihi wybaczcie ze zarzucam Was filmami i fotami...ale skoro sama tu siedze....nudzi mi sie...a zasnac nie moge :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-02, 07:29 ]
Wczoraj ostatnia a dzis pierwsza? :ico_haha_01: ...chyba juz sama jestem na tym forum.....

w nocy wsio ok. choc pobudka juz przed 6.00....juz sie bawimy choc jest 6.30......matko ale mi sie chce spac...szok normalnie....i glodna jestem.....ide chyba cos zmajstrowac-o ile dziecko pozwoli!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 sty 2008, 09:03

dzień dobry w nowy roku!!!! i jade dzis do pracy ... :ico_zly: ech....
glizdunia - no Maja mnie powala :ico_brawa_01:
massumi - witaj !!!!
zbora - Hania śliczniutka :ico_brawa_01: :-D
kamizela - tyle dzieciaczków i dałas rade ..no..wiesz :ico_oczko: próbuj
kulka - a ile ty juz schudłas??? bo ja jak massumi biore sie i zaczelam dzis :-D
dobra reszta wybaczy .... a ja lece tulic misiaka Hubertusa bo zaraz wychodze ..

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 sty 2008, 09:46

Witam.

zborra ja właśnie między innymi z tego powodu wybrałam krzesełko plastikowe ponieważ ma pasy - siostra ma takie drewniane i widziałam co jej mały w nim wyprawiał :ico_szoking:

Obiecane fotosy :ico_haha_01:
Na swoim tronie.

Obrazek

Z moją siostrą.

Obrazek

Z mamunią.
Obrazek

Kąpiel w dużej wannie - bałam się go puścić żeby nie dał nurka - ale miał frajdę.

Obrazek

Tak bawili się nasi podopieczni haha

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 10:38

Kamizela sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D a te usmyrne dzieciaki to juz wogole super....gdzie Wikus mial przebranie?

hmm...a wiecie ze ja widzialam u nas drewniane stoliczki z pasami....tylko nie wiem czy wszystkie maja...

zdrzemnelam sie z Maya godzinke i czuje sie jeszcze gorzej....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 sty 2008, 11:10

Dobrze, że Wiktora nie umalowałam bo później chłopcy zaliczyli demakijaż mleczkiem i peelingiem :ico_szoking: :ico_haha_01:

Mój smerfik zasnął - mąż dziś już wrócił do pracy a ja jestem jakaś rozbita-przyzwyczaiłam się już do tego,że rano był w domku buuuuuuuuu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 11:18

Kamizela...moj A. tez juz wczoraj szedl na nocke...i uwierz mi ze tez jestem rozbita...sama z Maya do popoludnia-ciezki orzeszek....narazie jeszcze spoko...jakos sie bawimy...chodzimy z pokoju do pokoju i zmieniamy miejsca zabaw...ale niedlugo znow pewnie zacznie krzyczec i kazac sie nosic..a ja na to nie mam sily niestety... :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość