Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 sty 2008, 11:30

ilonka super foteczki.. vinee rewelacyjna jak zawsze hehe

a przygoda z upadkiem.. brrr nie zazdroszcze.. bo wiem co to znaczy..
u mnie to nie pierwszy raz
ale takie sa skutki niecelnych wyskokow.. hehe mam za swoje
dobrze ze jeszcze zyje hehe
a i tych wyprzedazy to zazdroszcze na maxa,, choc tutaj zupelnie o tym zapomnialam hehe

leos spal cudnie. dwie pobudki, o 3 i 7.30 i o 9.30 obudzil sie na dobre i do tej pory lezakuje i pogaduje hehe
takze wyspalismy sie za wszystkie czasy hihi caly dzien i cala noc. jupi!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-02, 10:31 ]
ilonka nie jarze jakiego chlopczyka adas mial na barana.. hmmmm
musze zerknac na fotki.. bo to chyba byla matylda.. jesli dluzsze wloski to napewno ona hehe

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sty 2008, 11:44

Hej dziewczyny
Ale super zdjecia. :ico_brawa_01: A co do moich zdjec to musicie poczekac az szwagierka mi przesle bo ja nie robilam :ico_wstydzioch:

Ilonka zyczenia na swieta doszly, na nowy rok nie. Chociaz mam jedne niezidentyfikowane zyczenia noworoczne z anglii (nieznany numer). AAAAAAAAAAAA juz wiem to wy tak macie na nazwisko!!! Kandikondowie tak????? Nie skapowalam sie. Myslalam ze pomylka. Dziekuje bardzo za zyczenia. A to z Bablu telefonu wyslalas??? A mala dama super wyszla. A na odstawianie pieluchy poczekaj do wiosny az cieplutko bedzie wtedy latwiej.

Madziorka ty to szalona kobieta jestes. Kiedy wracacie do anglii? Zdjecia superowe. Czekam z sylwestra na relacje. A brzuch to juz masz taki plaski :ico_szoking:
a tak narzekalas.

Jasnie Pani bosko wyglada Luska jak spi u ciebie. A co do wspolnego spania ja Tomka wyeksmitowalam jak mial pol roku. Ale to byla taka polowiczna eksmisja bo lozeczko mam przy moim lozku tak ze Tomek przechodzi przez moje lozko do jego lozeczka. Wiec ja jestem blisko niego a rownoczesnie mam duzo miejsca w lozku.

Fela a ty jak zwykle tak ladnie wyszlas. Strasznie wygladasz mlodziutko. A zdjecia jak zobaczylam to mi sie od razu skojarzyly z teletubisiami tez tak na farme jezdza. :-D A jak on z bajkami? Bo Tomek ciagle meczy o Teletubisie. Co do pieluch to niespodziewalam sie ze tak latwo pojdzie. Duzo mialam wolnego wiec zdjelam mu pieluche a moja mama i Pawel zeby nie zeby w pieluszce latal :ico_zly: i takie mialam wsparcie. Na poczatku sama go wysadzalam co jakies 30 minut i on to ladnie przetrzymywal. Nie sygnalizowal ze chce siku ale nie popuszczal. Tak raz dziennie byla wpadka. Ale wtedy troche nasikal i lecial do mnie na skarge trzymajac sie za siusiaka. Wysikiwalam go wtedy i przebieralam. Kryzys byl w wigilie gdy glupia sie posluchalam Pawla i na wyjazd do tesciowej zalozylam pieluche. No i lał w nią. Ale po wigilii poszlo z gorki. Troche podiskiwal az pewnego razu sie przelamal i leci do mnie trzymajac sie za siusiaka (myslalam ze nasikal) a on nie suchutko. Wysikalam go i od tamtej pory czyli juz z 4 dni wysikuje go wtedy kiedy sygnalizuje. I zadnej wpadki odtąd nie bylo :ico_brawa_01: Tak sie ciesze. Chociaz wczoraj wystawial mnie na probe. Usypialam go i w ciagu godziny chcial 3 razy siku :ico_zly: no i za kazdym razem zapalam swiatlo rozbieralam go i wysikiwalam. A on po prostu mnie sprawdzal cwaniak.

Lucy jak tam z tatą? Lepiej juz?

Marta super zdjecia :ico_brawa_01: I ty bardzo ladnie wyszlas.

A gdzie sie Julie podziewa? Do polski na swieta zlądowala? Ciekawe jak Delfina po slubie i chrzcinach.

Maggie ale fajne zdjecia w podpisie :ico_brawa_01: Antos super wyglada bo ma niezwykle polaczenie wlosow i oczu. Brazowe oczy do blond wloskow to raczej rzadko spotykane.

Emilka no zdradz tajemnice z wiekiem, chociaz powiedz czy dobrze kombinuje.

Po swietach Tomek mial goraczke. Przez 4 dni. Pierwszego dnia bylam u lekarza ale wszystko czyste wiec dawalam jedynie ibufen na zbicie goraczki. W pn znowu mialam isc do lekarza ale goraczka znikla :ico_brawa_01: czyli jakies wirusowe bylo. I cale szczescie.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 sty 2008, 11:49

Dzien dobry kochane!!!
Ledwo sie zwleklam z lozka,Vinee mnie szarpala za wlosy,na chwile zajelam ja ksiazeczkami,ale znudzilo sie jej widocznie i musialam niestety wstac... :-D
Madziorka a moze rzeczywiscie to dziewczynka,na dwoch fotkach jak siedzi na Adasiu i obok jeszcze jedna dziewczynka i Leos na raczkach...teraz chlopcy maja dlugie wloski i ciezko rozroznic..hihi w kazdym badz razie sliczne dziewczynki,slodziutkie!!!! :ico_buziaczki_big:
Lece Vinee kaszke zrobic,a sobie herbate,kurcze pogoda u nas kiepska,leje cos z rana,a ja mam plana na miasto sie wybrac..wrrr
Madziorka fakt,ze przegapilas taka wyprzedaz,ale za to jakie masz super swieta z rodzinka...a wyprzedaze i tak na pewno beda jak wrocisz i szturmem na Tkmaxx uderzysz :-D a mozesz tez kupowac online jak jestes w PL.. :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sty 2008, 11:57

Ilonka a jak jest ze swietami w Indiach? Oni mają boze narodzenie?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 sty 2008, 11:58

Gosia chyba rownoczesnie pisalysmy :-D
Tak to my Kandikondowie :-D teraz to moj glowny numer z tego co Ci pisalam,jeszcze nie zdazylam ludzi poinformowac :-) ciesze sie,ze dostalas smsa,ja nie wiem te raporty jakies zwariowane :ico_noniewiem:
Super,ze juz pieluszka poszla w odstawke,tak jak mowisz wiosna lepiej,bo cieplo a teraz zima :ico_noniewiem: ,ale nie wiem czy to nie za pozno bedzie ...zobaczymy w praniu jak to bedzie... :-D ale wiem,ze wazna jest konsekwencja i jak odstawic to na dobre i juz,zeby dziecko nie mialo metliku...a jak Twoj Pawel i jego nastroj?mam nadzieje,ze olal tego goscia co tak go zwolnil!!!
Zdrowka dla Tomusia,jak tylko mial goraczke i krotko to na pewno jakis wirus,choc lepiej sprawdzic wiadomo!!
Tez sie zastanawialam co u naszej Delfinki i Mayci?jak tam po slubie i chrzcinach?na pewno wygladalo obydwie bosko,juz nie moge sie doczekac fotek!!!

[ Dodano: 2008-01-02, 11:02 ]
Co do Swiat w Indiach,to obchodza,bo tam jest wiele katolikow,wiecej niz by sie wydawalo.. :-) a poza tym wiele osob obchodzi swieta,moze nie relgiijnie,ale zwyczaje wiadomo sa..Bablu oczywiscie obchodzi :-D :ico_haha_01: zreszta on do katolckiej szkoly chodzil :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

02 sty 2008, 12:13

ilonakk9 pisze:a jak Twoj Pawel i jego nastroj

troszke lepiej. Bo poczatki nie byly zaciekawe. Ale w drugi dzien swiat sama go prawie wypchnelam by wyszedl z bratem do jakichs knajp. Poszli a jak przyjechalam po niego to powiedzial ze byl tez w tej knajpie co pracowal i tam jego koledzy go olali :ico_zly: tzn nie byl dla nich interesujacy. I nie chcieli wchodzic w konflikt z Pawla szefem bo to tez kolega. Na poczatku solidarni a potem w nonono go mieli.
A jego jeszcze to zalamalo ze nie wie jakiej pracy ma szukac. Ma 35 lat i cale zycie albo w knajpie albo w anglii na budowie. W knajpie nie chce by pracowal. W ogole z praca w siedlcach kicha jest.

[ Dodano: 2008-01-02, 11:18 ]
Ilonka ty tak stroisz Vinee :ico_szoking: taka mala modeleczka. A do tego jeszcze ta sniada cera. O bedzie problem z upilnowaniem jej :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 sty 2008, 12:39

Dziekujemy za komplementy :ico_haha_01:
Gosia kurcze jakie chamy z tych gosci,teraz jak juz nie pracuje to juz nie znaja Pawla!!! :ico_zly: mam nadzieje,ze Pawel znajdzie jakas prace z ktorej bedzie zadowolony,ale wiem ze nielatwo z tym....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 sty 2008, 12:41

gosia szybko poszlo z odpampersowaniem tomcia.... super ze bylas konsekwetna hehe
a koledzy pawla.. hmm nieladnie sie zachowali.. pewnie boja sie o wlasne tylki..
przykre..
mysle ze prace pawel znajdzie.. napewno sobie poradzi.. trzymam kciuki

ilonka to tak pomylilas matylde z chlopakiem hehe to sa siostry.. dwie dziewczynki hihi

czekam na adasia i gotuje krupniczek
leos caly czas sam lezy i sie zabawia sluchajac fasolek wiec nie interweniuje .. niech odpocznie od rak hehe i ciaglego towarzystwa

ooo adas wrocil.. leos juz go zobaczyl i koniec samodzielnej zabawy
krzyk... aaaaa hihi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

02 sty 2008, 12:43

Madziorka u nas tez dzis krupnik :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 sty 2008, 13:06

dziewczyny mały chory :ico_placzek: dopiero skonczyl antybiotyk, dzis do lekarza znowu napisze wam wieczorem bo jedziemy do tesciowej tam czeka na nas lekarz
kur@@@@ mac !!!!!! :ico_placzek: :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość