Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 sty 2008, 11:50

Witam, melduję że żyję i tylko tyle, bo jestem chora :ico_chory: . Po południu idę do lekarza. Zmykam, bo nie dam rady pisać, a Helenka też sama nie chce leżeć. Oby tylko Jej nie zarazić...
p.s. ze spaniem MASAKRA!!!! tzn nie ma dużo pobudek, ale Helenka usypiając przekręca się na brzuszek i się wybudza :ico_olaboga: . Wczoraj kimała od 20 do 21 i później prawie do 24 przerwa w spaniu....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 sty 2008, 12:56

Aniu kuruj sie kochana.... wspolczuje nocnych pobudek. wiem co to znaczy wrrrrr
trzymam kciuki zeby helenka uszla calo z twojego chorobska..

asiulka ciesze sie ze swieta minely pogodnie i wesolo.. i brawa za kolejne zabki emi.. normalnie jestem w szoku... :ico_szoking: :ico_szoking:
i powodzenia w nowej pracy
koniecznie zdaj relacje
mam nadzieje ze tym razem bedziesza zadowolona

uciekam bo adas wrocil i leos juz nie chce lezec sam.. bo tatus do niego gugal hihi a jakikolwiek przejaw towarzystwa budzi w nim pragnienie raczek i zabawy hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 sty 2008, 14:17

Witam dziewczynku noworocznie :ico_oczko:
U nas Sylwek nawet spokojnie, imprezka u znajomych z karaoke i nawet przed trzecia moj maz wyszedl na wlasnych nogach :ico_oczko: niestety, jego wlasna zona jest dla niego tak wdziecznym obiektem fotograficznym, ze mam AŻ jedno zdjecie z imprezy, i to jeszcze nie di pokazania :ico_noniewiem:
Asia powodzenia w nowej pracy, moze bedzie lepsza niz poprzednia. A czy mi sie wydaje, czy ty masz wyższe wyksztalcenie?
Mi sie wczoraj macierzynski skonczyl, ale mam w d... prace, wole sie Luskowac :ico_oczko:
A Emika jak zacznie chodzic to juz pelne uzebienie bedzie miala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ania kurujcie sie i trzymajcie cieplutko

Cos znalazlam, co sie przyda mamom z taka inwencja kulinarna jak moja :ico_oczko:
http://www.lobuziak.pl/forum/printview. ... 20&start=0

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 sty 2008, 14:20

Jaśnie Pani owszem ma wyższe wykształcenie-pedagogiczne ale już przestałam szukać pracy w zawodzie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 sty 2008, 14:35

asiula26, no wlasnie mi sie tak cos obilo... czemu nie szukasz? Jak nie mozna znalezc w PL pracy w zawodzie z wyzszym wyksztalceniem, to po co sie tyle uczyc? Ja nie mam wyzszego wyksztalcenia, bo tylko dwa lata studiow zaliczylam, ale szczerze powiedziawszy wole zawod sprzedawcy lub kelnera uprawiac w UK za wieksza stawke.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 sty 2008, 14:35

WITAM bylam u fryzjera :-D pasemeczka nowe na glowie hihi :ico_oczko: Wiki spala do 9 i tatus sie nia zajal a ja myk do fryzjera :ico_oczko: zaraz wkleje foty :ico_oczko: ASIULKA dobrze ze juz jestes,gratuluje pracy i dla Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabka,ANIU kuruj sie kuruj ja tez jeszcze szczekam jak pies :ico_chory:

[ Dodano: 2008-01-02, 13:37 ]
JASNIE PANIE przepisy rewelka napewno skorzystam :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 sty 2008, 14:39

Jaśnie Pani ja do tematu pracy podchodze troche inaczej. Poprostu nie chce pracować w zawodzie, nie chce też wyjechać z kraju.Żadna praca nie chańbi, a ta którą zaczynam jutro nie jest za małe pieniądze, wręcz przeciwnie, gdyby źle płacili siedziałabym dalej na bezrobociu. Poza tym wierze że kiedyś nadejdzie taki czas że nie bede musiała pracować tylko zajmowac sie dziećmi które bede miała :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 sty 2008, 14:47

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 sty 2008, 14:47

asiula26 pisze:Żadna praca nie chańbi

nie w tym kontekscie pisalam :ico_oczko: wcale nie uwazam , ze jakakolwiek praca mialaby chanbic i sama uprawialam w zyciu najrozniejsze zawody i juz sie nawet pogubilam kim naprawde z wyksztalcenia jestem, tylko chodzi o ten czas, ktory poswiecilas na nauke.
ja do pracy podchodze tylko i wylacznie w kontekscie finansowym, a tu gdzie teraz mieszkam w sklepie zarabia sie do 1000 zl najwiecej, wiec moim zdaniem nie ma sensu tak pracowac, jesli ma sie male dziecko i z tego 800 zl trzeba bedzie oddac opiekunce. Bo to co zostanie to nawet na pieluchy nie starczy. Chodzi mi glownie o to, ze jak w UK pracuje (bylam kelnerka i zarabialam wiecej niz najnizsza krajowa) to place opiekunce najwyzej polowe swoich zarobkow (to juz taka naprawde pesymistyczna wersja).
Ale jesli zadowala cie finansowo tak praca to oczywiscie trzymam kciuki i Lusce tez kaze trzymac jak sie tylko obudzi :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2008-01-02, 13:48 ]
Frydza, hehe, coraz jasniej, jak tak dalej pojdzie to platynowa bedziesz :ico_oczko: fajny fryzek

[ Dodano: 2008-01-02, 13:49 ]
Frydza, wlasnie mnie dzis rano, przy porannym karmieniu Luski o 5.00 naszlo takie pytanie : skad taki nick Frydza???

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

02 sty 2008, 14:50

witam.
My wlasnie wrocilismy z leszna, niedlugo jedziemy znowu ale opowiem potem lece nadrabiac i naskrobie wiecej wieczorkiem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość