Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

02 sty 2008, 20:58

Hallo,
zalogolwalam sie na nowo. Moja stara ksykwka byla rosine. Moze jeszcze ktos pamieta? W kazdym badz razie nalezalam do tych kwietniowek. Nasz Marvin urodzil sie 22-go. termin mialam na 13-go w piatek :ico_noniewiem: , ale maluszkowi sie niespiszylo no i 8 dni jeszcze w brzuszku pomieszkal. . Teraz idzie mu juz 9-ty miesiac.

Co do swiat to bylismy w polsce u rodzicow. Ale jakos tych swiat sie nieczulo. Synek mi sie zakatarzyl i caly czs marudzil. w nocy niemogl spac przez zapchany nosek i jeszcze mial goraczke. takze bylam bardziej dzieckiem przejeta niz tymi swietami.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 sty 2008, 21:21

Marvinka, cześć :-) Ja Cie pamiętam, ale jak przez mgłę :ico_wstydzioch: Ja również miałam termin na 13.04, ale urodziłam tydzień wcześniej. Pochwal się fotkami swojej pociechy :-)
Klikaj z nami jak najczęściej! I mam nadzieję, ze Marvinkowi przeszło już te choróbsko...

[ Dodano: 2008-01-02 ]
OOO i Caro zajrzała :-D :ico_brawa_01: A już się bałam, że ten wątek zapomniany przez Was :ico_nienie:
Caro, główka jeszcze boli? :-D

[ Dodano: 2008-01-02 ]
I już się zmyła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

02 sty 2008, 21:56

Nie Marvin jeszcze ma katar i nie chce mu przejsc. W nastepny wtorek mamy termin u lekarza to moze cos lekarka zaradzi na to.

Tak na boku to jak wkleic wlasne zdjecie zdjecie ?

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

02 sty 2008, 21:57

czołem dziewczyny
ja nie ma czasu na nic od kiedy Lenka posmakowała dorosłego kroczenia na dwóch nożkach i cały dzień chce spacerować .

dziewczyny mam pytanie Lence wyskoczyły na całku takie czerwone liszaje , takie przesuszone miejsca ma dwa na raczkach i na pleckach na łopatkach dziewczyny najpierw miała w ty miejscu kilka krostek a teraz zamieniło to sie w placki , czy wiecie co to moze byc

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 sty 2008, 22:05

kamelek1, :ico_olaboga: Ja nie mam pojęcia... kasik lub Rybka wiedziałyby... może to alergiczne?? Może Lenka coś zjadła innego niż dotychczas?? :ico_noniewiem: Długo to już ma?

Marvinka, musisz przede wszystkim wrzucić fotkę na www.fotosik.pl . Kiedy już fota się załaduje wybierasz rozmiar, który Ci pasuje, (najlepiej weź opcję pełen rozmiar) i kod, który Ci się pokaże wklej na TT w profilu -> podpis. I już :-)

[ Dodano: 2008-01-02 ]
Marvinka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Przystojniak z Twojego synka! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 sty 2008, 22:48

witajcie kochanieńkie :ico_haha_02: my już wróciliśmy. Składam Wam najserdeczniejsze życzenia Noworoczne i idę was poczytać :-D

a ponieważ rzucił mi się w oczy post kamelka z tymi zmianami na skórze Lenki, więc od razu odpiszę. Niestety u oli takie suche czerwone placki były zwiastunem skazy białkowej :ico_placzek: Ola miała coś takiego na łokietkach i szyjce. Ale mam nadzieję, że u Lenki to nic poważnego i szybko zniknie. Obserwuj te zmiany, czy giną, czy nie pojawiają się w innych miejscach. jeśli sytuacja się nie polepszy biegnijcie do lekarza.

a co u nas???święta na szczęście minęły, szybko i dobrze. Ola nadal walczy ze mną i zupkami, tylko słodkie by jadła :ico_olaboga: no ale póki co testujemy i wszytko jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-02, 21:56 ]
kochane jestem dopiero na 576 stronie nie nadrobię dziś ale obiecuję jutro was poczytać, dziś już zmykam spać, oleńka też już spi. chciałam tylko napisać do kasi.k i katrin, przecudne choinki a Wy z pociechami wyglądałyście przepięknie.
dobranoc

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

02 sty 2008, 22:57

No i udlao mi sie wkleic zdjecie mojej pociochy.

A jak tam po sylwestrze? My nic szczegolnego nierobilismy. Wypilismy tylko po lampce szampana, obejrzelismy fajerwerki z balkonu , obejrzelismy film i poszlismy spac. Marvin spal jak kamien. Nic nieslyszal choc za jego ognem to az grzmialo od puszczanych rakiet.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

02 sty 2008, 22:57

dzieki delicja za odpowiedz to by była załamka prawdziwa ale do tej pory nic sie nie dzialo , te liszaje pojawiły sie wczoraj tak naprawde i ja podejrzewam moze danonka truskawkowego jadal 2 dni wczesniej go pierwszy raz albo mleko bebilon po bebiko nic sie nie dzialo , albo kaszka hippa na mleku to sa trzy nowe produkty ale dla swietego spokoju jutro ide do lekarza i boje sie ze mnie opitoli za te danonki

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 sty 2008, 22:59

kamelek1 pisze:dziewczyny mam pytanie Lence wyskoczyły na całku takie czerwone liszaje , takie przesuszone miejsca ma dwa na raczkach i na pleckach na łopatkach dziewczyny najpierw miała w ty miejscu kilka krostek a teraz zamieniło to sie w placki , czy wiecie co to moze byc


na moje oko to jedzenie :ico_olaboga: cos Lenka zjadla takiego, co jej organizmowi nie pasuje i "wyrzuciło" na skórę :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Wg mojej alergolog jedzenie może uczulic nawet do 2 tygodni po podaniu go. Myslę więc, ze może na jakiś czas odstaw u siebie i Lenki wszelkie nowości jakie ostatnio jadłyście. Jesli zejdzie to ok, jak nie to musisz szukać dlaej, niestety :ico_olaboga:
A na razie najlepiej jakbyś posmarowała te liszaje Linomagiem lub maścią witaminową. Bo nie nawilozone zaczną Lenkę swędziec i bedzie klops :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-02, 22:02 ]
delicja pisze:chciałam tylko napisać do kasi.k i katrin, przecudne choinki a Wy z pociechami wyglądałyście przepięknie.


ślicznie dziekuję :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-02, 22:04 ]
Kamelek z tegoco piszesz wychodzi, że wprowdziłaś Lence mleko... i chyba stąd te liszaje wg mnie :ico_noniewiem: moze jej organizm :ico_noniewiem: ie jest jeszcze gotowy na nabiał :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 sty 2008, 23:15

No, teraz ja juz musze zmykać, to dziewczyny się rozkręciły :ico_placzek: :ico_oczko:

Delicja witaj w Nowym roku :-D Cieszę się, że Święta były udane.

Kamelek, na moje oko to też mleko... Chyba za dużo tego na raz... Może dawaj jej stopniowo. Julce po danonkach nic nie jest, ale daję jej tylko jednego dziennie i poza tym żadnych mlecznych rzeczy nie je :ico_noniewiem: czasem masełko na chlebku lub jajko... Wyklucz chwilowo te wszystkie rzeczy, a potem dawaj stopniowo.

z tymi danonkami to różne opinie wśród lekarzy panują... Moja np zakazuje, a jej koleżanka z jednej przychodni pozwoliła dzieciom od 7 miesiąca podawać... :ico_noniewiem: Nie zgadniesz nigdy :ico_noniewiem:

Ja zmykam. Może potem zajrzę, ale wątpię bo R lada moment z pracy wróci i pewnie zechce posiedzieć przy kompie.

Papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości