Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 sty 2008, 14:59

Frydza super fryzurka

Jaśnie Pani tak na 100% bede zadowolona jak dostane 1szą wypłatę, ale warunki pracy i zarobku sa obiecujące także mam nadzieje że bedzie ok :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 sty 2008, 15:02

Obrazek WIKI w nowej zabawce hihi Obrazek Obrazek I 2 ZABKI Obrazek

[ Dodano: 2008-01-02, 14:06 ]
DZIEKI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: JASNIE PANI wiesz co te nick Frydza tak jakos :ico_oczko: dawniej kumpela tak mnie zawolala i tak zostalo :ico_oczko: duzo osob mi tak mowi hihi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 sty 2008, 17:05

frydza ladne pasemka i sliczna wiki w nowym wdzianku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my wrocilismy wlasnie z sanek hehe
bylo wesolo.. ja siedzialam z leonkiem a adas z moim tata nas ciagneli hehe
pojechalismy na dzialke hihi
w drodze powrotnej leos marudzil i zaraz zasnal. hehe i wracal u taty na rekach hehe

teraz szybki obiadek i wychodzimy do znajomych
kiedys bawilam ich synka. mial wtedy niecale 3 latka a teraz taki duzy chlopak.. chyba z 8 lat mu stukknelo hehe
super ludzie.. do dzis utrzymujemy kontakty i odwiedzamy ich jak tylko jestesmy w polsce dluzej hehe ostatnio niestety widzielismy sie w ub roku hihi
oni sa w wieku moich rodzicow.. i tak im sie maluszek pozno trafil ... i takie maja male szczescie.. super!!!!
no nic.. uciekam papa

[ Dodano: 2008-01-02, 16:07 ]
astrid witaj i nadrabiaj

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 sty 2008, 17:08

madziorka hihi pisze:my wrocilismy wlasnie z sanek hehe
bylo wesolo.. ja siedzialam z leonkiem a adas z moim tata nas ciagneli hehe


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my jakoś nie możemy się zgrać z rodzinką żeby kulig zrobić, a to taka frajda, jedyne co lubię zimą jak jest śnieg

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 sty 2008, 21:50

a my nawet juz saneczki z oparciem i razczka do pchania dostalismy, ale niestety w centrum mieszkamy i nawet jak cos napada, to z chodników przez dozorców jest usuwane i nie ma jak :ico_placzek:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

02 sty 2008, 22:40

No wiec nadrobilam uff troche naskrobałyscie ale dalalm radę.
Przede wszystkim życze wam
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU SAMYCH PIEKNYCH I NIEZAPOMNIANANYCH CHWIL.

Bylismy w lesznie, remont zaczelismy na maxa, Arek szok...balam sie, ze nie zaakceptuje nowego domku a tu wręcz odwrotnie, zaczał przesypiac noce normlanie jesc totalnie nic mu nie wciskalam jadl co 3 godziny no tylko kapiel konczyla sie rykiem bo nie jego wanienka, a noce łooo nie wiem o co chodzi ale moje dziecko jednak potrafi przespac noc, a tu pobudka co chwile.

Z nowych umiejtnosci mojego dziecko siedzi sobie jak samo usiadlo tak zostało. Raczkowanie idzie pelna para, w tył opanowane do perfekcji.

Sylwester spedzielismy u znajomych mają rowniez 1,5 roczne dziecko wiec rozumieli ze nalezy byc ciszej. Petardy przespane pobudka ok 8 wiec luzik. Mąż pijaniutki a ja o jednym piwku ale odbije sobie.

A remoncik trwa mamy koncepcje i pieniazki na nie wiec jest ok. Kolega pomaga mojemu M, wiec idzie sprawniej ja oczywiscie tez ale dopiero wieczorami no bo z Areczkiem siedze.

Z nowosci do jedzenia moje dziecko pozarlo żółtko. Niby reakcji alergicznych brak ale katar ma, podobno banan zasluzowauje wiec odstawiamy na 2 tygododnie i czekamy.

Posty nadrobione duzo nie pamietam zdiatka super, pamietam wszystkie -zazdroszcze spotkanka Madziorki z Ania.

Dobra nie nudze juz ide sie wykapac....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 sty 2008, 22:58

Jestem :-D bylismy na urodzinkach u tescia bylo sympatycznie :ico_oczko: kupila Wiki buciki bo juz z jednych wyrosla ale ona ma noge :ico_szoking: Dziekujemy za kaplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ASTRID brawo za raczkowanie i siedzenie dla Arusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,moja Wiki do tylu tez ma opanowane hihi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 sty 2008, 23:27

astrid super ze remoncik tak szybko wam idzie.. i brawa dla arusia za nowe umiejetnosci hehe
nasz leonek jeszcze sam nie siedzi ale pcha sie strasznie do siadania i mocno trzyma na nozkach hehe

jasnie pani a nie masz gdzies jakiegos parku czy cos mniej uczeszczanego i odsniezanego??


hej wrocilismy hehe
mielismy isc na chwile , ale to tacy goscinni i sympatyczni ludzie ze krocej niz 4 godziny sie nie da hehe
p[ojechalismy autem ale oczywiscie musielismy je tam zostawic bo trudno im odmowoci wodeczki i adas napil sie z gospodarzem hehe
przywiezli nas autem do domu hehe

juz nam proponowali nocleg, itd hehe
oczywiscie na odchodne dostalismy flaszeczke hehe jak zawsze.. do tego wino domowej roboty, leos dresik ... normalnie oni szaleni hihi
i straasznie kochani
jak rodzinka
dopiero na parkingu jak juz nas odwiezli to gosc przyznal sie ze dzis ma urodziny i konczy 50 lat!!! takze dobrze ze adas mu nie odmowil i wypil z nim bo to dopiero bylaby wtopa na maxa hehe
leos dopiero wykapany.. teraz lezy i kweka. pochlanal 180ml mleka z kasza w minute i do tego dwa cyce.. glodomor hehe
uwazacie ze moge podac mu wiecej? moze on glodny jeszcze co?
tego melka z cyckow malo co wypil.. hmm

obiadki i deserki pochlanie cale sloiczki.. a jak jest u was????

[ Dodano: 2008-01-02, 23:09 ]
fotki sylwestrowe

Obrazek

Obrazek

pokaz mistrza
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nasza szalona tereska
Obrazek

moja siorka z adasiem hehe
Obrazek
Obrazek
najwazniejsze jest balans ciala hihi
Obrazek

choc raz cos wygralam hehe
Obrazek

z prezentu najbardziej spasila mi kokarda hehe
Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatnia sesja zdjeciowa w oczekiwaniu na busa do domu hehe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 sty 2008, 00:23

Witam w Nowym Roku.
Imprezka sylwestrowa ok, ale bez wielkich emocji. Jednak balety na trzeźwo to nie to samo. Tomek spał grzecznie. Przyjeżdżałam tylko ok 23 i później o 4 rano i juz zostałam.
Wczoraj cały dzień w piżamie, lenistwo po całości. a dzis bylismy u kumpeli na urodzinkach, ale Tomek o 21:30 sie rozryczał ze zmęczenia i musielismy wracać. W ogóle dzis marudny strasznie i problemy ma ze spaniem. Teraz na szczęście lulka spokojnie i mam nadzieje, ze nocka będzie dobra.

Świetne fotki. Luśka mnie rozwaliła oczywiście hehe.
Frydza super fryzurka i tak elegancko...
Asiu gratuluję pracy i życzę powodzenia. No i brawo dla emi za zęby. Podzieliłaby sie trochę ze szczerbolkami hihi.
Avisek mój Tomek tez pokaszluje a ja przeziębiłam się na tym sylwku i teraz mam nadzieję, ze go nie zarażę.
Astrid Areczek rewelacyjny, takie postępy że hoho. No i ciesze się, ze Leszno tak mu sprzyja. Jednak to była dobra decyzja.

A ja jutro mam księdza a pojutrze zakupki z Lucy- wreszcie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 sty 2008, 00:35

kamila usciskaj lucy od nas.. i co tam u niej?? nic sie nie pojawia na tt.. no ale trudno sie dziwic hehe
a co do impry na trzezwo.. hmmm ja tez myslalam ze nie bedzie to samo. a jednak od poczatku atmosfera byla iscie szalona i juz wiedzialam ze zadne drinki ani ich brak niczego nie zmienia
ja wypilam 4 slabe driny. wlasciwie nic po nich nie czulam hehe bo saczylam je powoli w wiekszych odstepach czasowych wiec zabawa tez na trzezwo hehe ale humory pijanskie hehe
zycze spokojnej nocki dla tomcia i dla was!!
papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość