Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 15:08

a u nas już po obiedzie :ico_brawa_01: Ja nie muszę w tej chwili kompletnie nic :ico_brawa_01:
Delicja wkurza, wkurza :ico_zly: Najchętniej po łapach bym wystrzelała!

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

04 sty 2008, 16:28

wiecie co mam wrazenie ze te liszaje sa troszke jasniejsze niz wczoraj na pleckach bo raczkach jeszcze nie no ale to dopiero 2 smarowania i 2 wapna jestem dobrej mysli no oby jej to zeszlo i to byla naprade ta truskawka

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 sty 2008, 16:40

Kamelek ja tez myślę,że to truskawki, a skoro lekarka myśli że to nie mleko, to czemu kazała kupic mleko Ha, dziwne to wszystko, nieraz myslę,że matczyna intuicja jest w pewnych sytuacjach najtrafniejsza!

Kolka odchudzac postanowiłam sie już dawno, ale jakoś nie mogłam się za to zabrac, teraz się zawzięłam i muszę dać radę, chce się pozbyć brzuchala do chrzścin!
Wyeliminowałam całkiem słodycze :ico_placzek: i wszelkie prekaski po 18-tej typu orzeszki chipsy :ico_placzek: , ograniczyłam ostro tłuszcz, mięsko tylko gotowane, mało pieczywa i ziemniaków, no ogólnie tak wszystkiego mniej!
Ale o tej kopenchadzkiej czytałam i raczej bym się nie siłowała na nią!

Kolka pisze:Moja mała zaczęła dziś wstawać przy różnych rzeczach


wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Julci, a mama nazywała mnie leniuszkiem :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

a z tym noszeniem na rękach to u nas to samo, tzn. z dziadkami

Kari jezu ale synek twój to chłopak na schwał, wygląda tak poważnie, dałabym mu najmniej 1,5 roku i jak ja wam zazdroszczę jazdy na sanek, ja tylko czekam na śnieg, ale jakoś nie mogę się doczekać i sanki stoją i się kurzą :ico_zly: , może ty poradzisz coś w tej kwestii :ico_oczko: :-D

Hektorka zdjęcia super, co to za oponka,żebyś ty moją widziałą :ico_olaboga: , a Kamilek aby na pewno Piccolo pił, bo na ty zdjęciu to wygląda to całkiem inaczej :ico_oczko:

Delicja Oskarek dostaje mleko z kaszką 4 dziennie, ale wiesz co ja bym się nie sugerowała jak inne dzieci jedzą, bo każde ma inne potrzeby :-)

Mordko ja na początku też chciałam garniturek , ale potem znalazłam ten komplet i pomyślałam,że potem jeszcze mu się przyda, no i faktycznie cena jest bardzo przystępna :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 sty 2008, 19:00

kolka dziś przeczytałam o twoich przeżyciach z rodzinką i się za głowę złapałam. dziewczyno ty się musisz postawić przy najbliższej okazji!!!oni się nie zmienią. musisz im pokazać, że to ty jesteś panią w swoim domu,obrażą się???I co z tego???zależy ci???Co za głupi babsztyl z tej twojej gangreny, żeby tak męczyć dziecko!!!!!!!!zabawkę sobie znalazła????a mąż???na jego temat nie będę się wypowiadać, ale buntuj go :-D niech się wreszcie obudzi, zobaczy, że jego matka nie ma za grosz pojęcia o potrzebach dzieci.niech wreszcie odetną tę pępowinę, chyba, że się nie da. Ale nie możesz pozwolić, żeby tak męczyli Julkę. Mąż na pewno się nie obrazi. Zresztą jeśli nawet to przejdzie mu po kilku dniach. nie kryj niezadowolenia :ico_nienie: A i tak cię podziwiam za cierpliwość. Ja już dawno wybuchłam.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 21:06

caro pisze:no ogólnie tak wszystkiego mniej!
to całe szczęście, bo już się bałam, że jakąś głodówkę stosujesz...
A co do Julki nadal twierdzę, że jest leniwa :-D Siądzie tylko na d... i czeka na jedzenie. Przemieszcza się tylko w konkretnym celu. To, że wstała to tylko dlatego, że chrupki leżały na łóżku, a potem jej przekładałam w inne miejsca. :ico_wstydzioch: Potem jak już ich nie było a ona się wyspała to ani myślała jeszcze raz próbować...
Muszę kłaść jej jakieś smakołyki to moooże z wielkiej łaski sie ruszy :ico_wstydzioch:

Delicja, no... przerypane z nimi... ale jak słusznie napisała kiedyś Rybka ja jestem nonono :ico_oczko: A poważnie to z reguły nie jestem konfliktowa, nie lubię się kłócić na zapas... zawsze czekam, aż może przy następnej okazji dana osoba się zrehabilituje... Ale widzę, że w tym przypadku nie ma cudów. Na razie rozmawiałam z R (właściwie wykrzyczałam mu to wszystko) On obiecał przyjrzeć się sytuacji, bo dotychczas nie zauważał problemu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ma reagować, jakby coś... zobaczymy... narazie nie miał okazji się wykazać, ale czuję w kościach, że przyjdzie co do czego to wymięknie... Jedynie wobec tej kuzynki zaczyna się stawiać.

Dobre i to na początek :ico_oczko:

A ja wsie diety mam w nosie i idę coś zjeść, bo głooodna jestem :ico_oczko:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

04 sty 2008, 21:20

Cześć dziewczyny :-D
Ja właśnie ukąpałam Krystka, połozyłam go spać, ale jakoś senny nie był i z uśmiechniętą minką stał w łóżeczku. Cały dzień raczkuje jak nakręcony :ico_olaboga: , a w dodatku staje koło foteli, łóżka, ani na chwilkę nie mogę go spóścić z oka, bo kombinuje okopnie :ico_wstydzioch: i boje się żeby sobie łepki nie rozbił. Teraz własnie zajął się autkiem, pewnie na jakieś 5 minut :ico_olaboga: no już własnie chwyta się mojej nogi, żeby wstać.
KOLKA - brawa duże dla Julci :ico_brawa_01:
DELICJA - Krystek pije mleko jakieś 2-3 razy dziennie w zależności od jego apetytu, pozatem to wcina wszystkiego po troszkę. Pokaż nam kochana jakies aktualne zdjęcia Oli :ico_sorki:
MORDKA - pięknie te fotki przerobiłaś
CARO - trzymam kciuki za dietę. Co do tej kopenhadzkiej to wierzcie mi dziewczyny, że nie jest taka zła. Idzie się najeść tą sałatą, jajkami itp. Nie głoduje się raczej ćwiczy silną wolę. Najlepsze na schudnięcie jest poranne bieganie 30 minut na czczo, ja nie stosuję bo musieli by mnie z wyrka wyciągnąć na siłę :ico_olaboga:
KAMELEK - mam nadzieję, ze małej znikną te liszaje. A tej lekarki to ja bym nie słuchała, z tego co piszesz to ona chyba jakaś taka nie teges ... :ico_wstydzioch:
Zmykam dziewczyny, może cos pooglądam dzisiaj w tv z mężem. Pozdrawiam i do jutra papa.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 sty 2008, 22:24

ja czytam ale weny znowu niemam do napisania!!!

Jak co niektorzy wiedza to My Sylwestra spedzilismy na izbie przyjec, bo Gnojaszek miał ponad 40 stopni :ico_placzek: -ale to dawno niebede przypominac,bo juz jest ok!!! :-)
A tak pozatym to zimno i niema co robic!!!
Moje Dziecko po tych chorobach zrobiło się takie ze niemam zycia :ico_olaboga: Tylko na rekach u Mamusi a jak Go poloze to ryk nie placz-ryk!!! nawet jak sie bawi musze siedziec obok a jak sie rusze jest ryk :ico_olaboga: Noczasem ma przejawy łaski i pobawi sie sam lub połazi, ale rzadko!!!

kari Krystian to naprawde kawał Górala-duży chłopak :ico_brawa_01: Naprawde na starszego wyglada!!!

kolka :ico_brawa_01: dla Julci-ze za jedzieniem to niewazne-wazne ze potrafiła-a jedzenie mała motywacja :-)

caro powodzenia z dietka-mi by sie tez przydala ale puki co jeszcze cycka daje czasem :-) I powodzenia w wytrwalosci bo ja niemam samozaparcia i na diete sie nieskusze chyba :ico_noniewiem:

kamelek ja tez uwazam ze to truskawka!!!!!!!!!!!!

No i to na tyle mojej weny :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 sty 2008, 22:35

czesc laskiMróweczka, moj kacpo ma ostatnio tak samo :ico_olaboga: ciagle marudzi i sam nie wie czego chce...tzn..teraz wie :-D chce piwa od taty :-D
Kolka- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mojej synowej :ico_brawa_01: nie wazne ze do jedzenia wazne ze staje...kacpi ma podobnie :-D
no i reszty zapomnialam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 22:58

Ja też się cieszę- grunt, że potrafi w ogóle :-D
Jula sama się ładnie bawi- dopóki ja jestem w polu widzenia :ico_noniewiem: a tak to zaraz leci albo do choinki, albo z ławy chce coś ściągnąć, albo za mną.

Mróweczka :ico_szoking: 40 stopni!! Ja pierdzielę :ico_szoking: Ale najważniejsze, że jest już OK :ico_sorki:

A ja zaraz spadam- oczywiście jak Wy przyszłyście :( to muszę... Może jeszcze wpadnę- zależy ile R będzie miał energii po pracy.

Nie wiecie co dzieje się z Dagles? Bo na naszej klasie widzę, że bywa, ale na TT juz nie zagląda od kilku miesięcy :ico_nienie: :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 sty 2008, 23:56

Kolka, brawa za osiagniecia dla Olki,widac dziewczyna musi miec w zyciu cele,zeby ruszyc i tak ma byc-trzeba sie szanowac i bez sensu energi nie tracic :ico_haha_01: A ja kiedys pisalam do dagles i mi odpisala, ze zrezygnowala z TT wtedy jak byly takie ciagle klopoty z otwarciem strony i sie odzwyczaila :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość