Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 sty 2008, 18:28

Basiu świetne zdjęcia... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no, no, no ... Wiki super fotograf :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzięki za porady w sprawie zupek.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 sty 2008, 19:14

Hej a juz myslalam ze znowu naklikaliscie ufffffffff
Brawa dla Tadzia :ico_brawa_01: Widac ze duzy mezczyzna i chce sie bawic jak duze dzieci :-D Moja to znowu cyrki robi bo chce stac :ico_noniewiem:
A ja daje juz brokuly,kapustke,kalafior,kalarepke,dynie,marchewke,buraczki a miesa tez wszystkie choc Juli nie lubi indyka i szpinaku.A jaka kupcia po tym jedzaku to ho,ho

[ Dodano: 2008-01-04, 18:15 ]
No i zupki je w godz.12-13 tak zeby bylo wiadomo po czym jak bedzie uczulenie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-04, 18:19 ]
Po poludniu owoce a wieczorkiem manne no i wszystko jest przypieczetowane zawsze cycem :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

04 sty 2008, 20:04

heloł babeczki
a u mnie teraz caly dom śpi :ico_brawa_01: :ico_szoking:

co spania Zosi to mogę sie podpisac pod tym co ty napisalas Violu, zresZta myslam ze to ja napisalam :ico_smiechbig: , czasem tylko Zosia padnie mi tak ok. 16 nie na 30 min tylko na 2 godz :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Amalka ma takie sliczne oczęta, pekności naprawde :ico_brawa_01:

Kinga mi sie najbardziej podoba fotka z bucikami, no ale kubek niekapek gratulacje :ico_brawa_01: , Zosia nie chce pic z czegokolwiek, chociaz moje mleczko moze jej podac ciocia lub tatuś, bo ode mnie nie wypije, widpcznie mama=cyc

znacie ten dowcip:
Maly Jaś miał nazywac wskazane osoby i tak
tata był tatą
babcia była babą
a mama............ cycem :ico_smiechbig:

wiec juz wiemy czemu nasze dzieciaki czasem wczesnie mowia tata, bo mama to przeciez........cyc :ico_smiechbig:

Asia to twoja córcia je chyba najwiecej potraw z naszych dzieci :ico_szoking:

Zosia je tylko marcheweczke, bo po jabluszku ma uczulenie
dopiero jutro wyprobuje ziemniaczki, a potem dynie, szpinak
a potem jakies inne owocki
na ten moment mam pol lodowki jej sloiczkow :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-04, 19:07 ]
a ja na obiad zrobilam dzis kotlety z ..................mortadeli, ziemniaczki i wyciagnelam ogoreczki korniszone

Jak tam zdrowko Veronisi coś juz chyba lepiej :-)

a tak na marginesie ostatnio zajadam sie mieszanka rodzynek z migdalam i ograniczyl mi sie apetyt na slodkie :ico_szoking: :ico_brawa_01: wiec moze cos schudne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-01-04, 19:10 ]
Viola , Ania nie wiem czy juz chwalilam wasze aviataorki?? jesli nie to robie to teraz sa śliczne :-D :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 sty 2008, 21:04

sosim dowcip świetny, prawie się popłakałam ze śmiechu
nie znałam tego, za to polecam wam świetną książeczkę której autorem jest Martin Baxendale (jest ich cała seria i mamy prawie wszystkie, ale ta o której piszę jest najlepsza!) Twoje Nowe Dziecko Instrukcja Obsługi (polecam też Twoja Ciąża Podręcznik Przetrwania - na prezent dla przyszłych rodziców) w każdym razie w jednej z nich my mamusie zostałyśmy porównane do "opakowania na mleko"

a tu fragment książeczki dotyczący jednego z podstawowych programów "Spanie"
Metoda uruchomienia: Aby uruchomić program "Spanie", należy: wykąpać NOWE DZIECKO, opatulić ciepło, nakarmić, poczekać, aż mu się odbije, przytulić, ukołysać, włożyć do łóżeczka, zaśpiewać kołysankę; wyjąć z łóżeczka, zmienić pieluchę, poczekać, aż się odbije, utulić, ukołysać, włożyć do łóżeczka, zmienić operatora, zaśpiewać kołysankę, wyjąć, nakarmić, odbije się, zmienić pieluchę, położyć, wyjąć, odbije się, włożyć, zaśpiewać, odetchnąć z ulgą, na palcach wyjść z pokoju, splunąć trzy razy przez lewe ramię, odpukać w niemalowane drewno.
:ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-04, 20:16 ]
i jeszcze coś ciekawego z Twoje Nowe Dziecko po 12 miesiącach eksploatacji poradnik użytkownika
Nowe Dziecko jako automatyczny system usuwania śmieci:
Ta cenna umiejętność całkowicie uwalnia użytkownika od męczących obowiązków usuwania zbędnych przedmiotów, takich jak biżuteria, portmonetki, portfele, zegarki, sztućce, książki, ozdoby, niewielkie zwierzęta domowe itd.
Kiedy tylko użytkownik odwróci się na chwilę, Nowe Dziecko pozbędzie się ich sprawnie i szybko, umieszczając je w kuchennym koszu na śmieci, w muszli klozetowej, pod kanapą, za kaloryferami i w tysiącu innych miejsc, gdzie nigdy już nikt ich nie znajdzie i nie zobaczy.
Nie ma za co dziękować. Klient nasz pan.

No powyższe nas czeka już całkiem niedługo... :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-04, 20:28 ]
no to już ostatni fragment, bo nie mogłam się powstrzymać:
TRYB BLOKADY SEKSUALNEJ: Wyjątkowo irytująca cecha starszych NOWYCH DZIECI. Nasz sfrustrowany dział badawczy całymi dniami pracował nad jej usunięciem, jednak bez skutku.
W ogólnym zarysie, chodzi o występującą u przeciętnego starszego NOWEGO DZIECKA zdolność wykrywania, kiedy jego właściciele i użytkownicy, Mamusia i Tatuś, mają ochotę na szybką dawkę nieprzyzwoitości. Nowe Dziecko natychmiast wtrąca się i/lub wciska między nich, po czym z uporem odmawia przeniesienia uwagi na inne funkcje, niezależnie od tego, jak są zwykle kuszące czy w normalnych sytuacjach zakazane, na przykład zabawa telefonem, biżuterią Mamusi, kartami kredytowymi Tatusia, małymi i delikatnymi zwierzątkami domowymi, czy wreszcie rozmaitymi urządzeniami i niestrzeżonymi gniazdkami elektrycznymi.
Pracujemy nad tym. Musi być jakieś rozwiązanie. Zaufajcie nam. Znajdziemy je. Mamy nadzieję. O Boże, naprawdę mamy nadzieję.

I to tyle, żeby Was nie zanudzić.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

04 sty 2008, 21:48

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Ale to skomplikowane!!!!!!!!!!!
Teraz to juz lece, bo mala chce cyca i potem spanko! :-D :-D :-D
Do jutra! pa!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 sty 2008, 22:17

dobrej nocki Aniu

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 sty 2008, 22:29

dzięki Sosim... :ico_sorki: :ico_sorki:

no moja Milena już śpi ...po 20 usnęła...no i mam chwilę dla siebie..właśnie zjadłam
kolacyjkę...

Basiu ciekawa książeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[size=150]dziewczynki sprzedaję na aukcji fajną sukieneczkę z Wójcika...kupiłam na allegro (po dwóch blizniaczkach, które miały te sukieneczki tylko na chrzcinach)jedną dla Mileny a drugą dla znajomej, ale ona też juz kupiła podobną, więc mam teraz dwie i jedną sprzedaję na allegro... sukieneczka jest piękna i wygląda jak nowa....cena też jest atrakcyjna, polecam może którejś z WAS się spodoba... http://www.allegro.pl/item292899575_j_n ... azja_.html co prawda jest na rozm. 80..ale jest cudna. Polecam[/size]
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008, 00:23 przez Viola, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

04 sty 2008, 22:32

barbapuppa, pierwszorzędne fragmenty co zaświadcza fakt że właśnie na allegro zakupiłam tę książeczkę :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 sty 2008, 22:42

abeganoa którą kupiłaś? Nowe Dziecko czy to po 12 miesiącach?
violu ja bym chętnie kupiła, ale czy Tadzikowi będzie do twarzy? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

04 sty 2008, 22:45

twoje nowe dziecko :-D
po 12 miesiącach nie było

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości