julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 sty 2008, 19:14

witam
ale zima :ico_szoking: mam nadzieje ze tu na poludniu u nas sie nie zjawi :ico_noniewiem:
my zaliczylismy trzydniowke.. maly goraczkowal i marudzil ale zwalilam to na zabki bo i one dodaly swoje a tu wczoraj caly brzuszek i plecki w krostkach a dzis sie na ramionka i uda przenioslo :ico_noniewiem: no i maly odsypia ciagle ale przez ta pogode to i ja mam ochote tylko w lozku siedziec :ico_noniewiem:
jutro juz do pracy na 6 :ico_olaboga:
a gosia co do wyjazdu- zrezygnowalismy z afryki ale do konca roku prawdopodobnie przeniesiemy sie do aberdeen.... s. ma tam oddzial lepiej placa a domy tansze i chy ba lep[sze miejsce do wychowywania dzieci niz ten zwariowany londyn... :ico_noniewiem:
tyle ze ja musze robote zmienic i szukam czegos lae juz w swoim zawodzie... na razie szukam nic ciekawego nie ma wiec dokad nie znajde nie jade :ico_haha_01:

a tu moje dziecko z parowka dzis rano :-D

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 sty 2008, 19:58

magda za rok konrada bedzie mial 3 lata wiec napewno go zabierzemy a jak nie bedzie sie nadawal do nart albo deski to na sankach pozjezdza :ico_oczko: :ico_haha_01:
i tez slyszlam zeby nie wychodzic z domu z niemowlakami jak mroz jest powyzej 10.

ale zima :ico_szoking: a ja juz od dwoch dni czekam na snieg i nic,zpowiadali ze maja byc opady,drogi posypali....myslalam ze pojdziemy z konradem balwana lepic, a tu nic....dajcie tylko troche sniegu .. mrozu nie chce :ico_haha_01:

julie my tez zaczynamy myslec o wyprowadzce z londynu, bo ceny mieszkan :ico_szoking: dobijaja :ico_olaboga: buziaki dl nathana niech zdrowieje szybko.

[ Dodano: 2008-01-04, 18:59 ]
gosia ja tez wole cieple kraje ,ale jak poogladalam zdjecia to sie napalilam.wiesz na fotach wszystko super wyglada i zimna sie nie czuje :ico_oczko: :-D pewnie po jednym wypadzie bede miala dosc :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 sty 2008, 22:15

czesc dziewczyny
kurde maly mi marudzi i tylko poczytalam troszke

pozdrawiam wszystkie i caluje :-D

u nas ok,al juz mi sie trozke nudzi i nawet sie ciesze,ze jade w pon do uk :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sty 2008, 23:45

hej mamuski

fela to zamieszkajcie blizej birmingham hehe bedzie bosko hehe

juli aberdeen slyszalam ze ladne miejsce .. w ogole szkocja piekna i warto tam zamieszkac hehe tylko ten ich jezyk masakra hehe

my godzinke temu dopiero wrocilismy od znajomych. poszlismy na nogach. ale to tylko 10min w jedna strone. leos byl cieplo opatulony i nic mu nie bylo hehe a kolezanka panikara chciala nam dwa koce dolaczyc hehe
jesli leos sie przeziebi to pewnie przeze mnie
cholera kazda narzeka na chrobska. ja tak dobrze sie trzymalam a dzis katar mnie dopadl
wrrrr
poza tym czuje sie dobrze, zadnego oslabienia, goraczki.. tylko ten kaszel ale juz sie konczy powoli hihi
oby leosia to ominelo

lece do kuchni na nocne ploteczki i jakies jedzonko. adas z jadziorka juz tam sa hehe

pakowanie zaczelam ale z dzieckiem to wielka wyprawa. nawet na 2 dni pelna wielka torba.. masakra hehe

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 sty 2008, 00:48

dziewczyny!!!!!!!!!!!! gdzie sie podziewacie?????????????

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 sty 2008, 02:44

hey kochaniutkie!!!
Wlasnie wzielam prysznica i czekam,az mi wlochale troche przyschna,wiec mam akurat chwilke na skrobniecie czegos :-D
Jakos mam dzis dziwny nastroj,nie wiem,moze to ta pogoda,bo zimno i nawet nosa nie chce sie wytknac z domu..wrr...
Jutro jedziemy do Stafford,glownie dlatego,ze zapasy Vinee sie powoli koncza,wiec trza zakupic kaszki,chrupki,itd w polskim sklepie...a przy okazji odwiedzimy znajomych :ico_brawa_01:
Dzis rano miala przyjsc do nas HV sie zapoznac i przy okazji zwazyc Vinee,ale rochorowala i zadzwonila,ze nie da dzis rady i spotkamy sie w nastepnym tygodniu..ogolnie wydaje sie super babka sadzac po jej telefonie,ale zobaczymy na zywca :ico_haha_02:
Poza tym nic szczegolnie nowego sie nie dzialo,Vinee lata i humor jej dopisuje co najwazniejsze :-D
Madziorka wygladalas przeslicznie na Sylwestra,wprost cudnie,sukienka super,a te legginsy fantastyczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobrze,ze z sercem Adasia wszystko w porzadku :ico_brawa_01: :ico_haha_01: Zawsze warto sprawdzic i sie upewnic!!!
Ela hihihi...usmialam sie znowu z tego stolika...nasz na razie jeszcze stoi,zobaczymy jak dlugo,dzis Vinee na niego probowala sie wdrapac,a ja ja odganialam,zeby nie polamala :-D :-D co do nart,to ja tez sie zawsze zachwycalam jak dzieciaczki smigaja takie maluchy a juz jak profesjonalisci,tak latwo im to przychodzi...ja na nartach bylam az 3 razy,jezdzilam z bratem,bo on to zapalony naraciarz,ale nie mial do mnie cierpliowsci i wyslal na osla gorke i sama sie tam meczylam..hihihi od tego czasu juz wiecej nie pojechalam...hihih..za to jak widze jak moja 7 letnia bratanica smiga to az zazdroszcze...fajowo tak od dziecka,Kondzio pewnie bedzie zachwycony!!!!Nie dziwie Ci sie,ze zakochalam sie w widokach jak zobaczylas fotki... :-)
Gosia nie martw sie z mowa Tomusia,jak mysle,ze to przyjdzie za czasem i od razu z grubej rury,hihi zagada Cie,ze uszy sie bede bolaly :-D co do Kasiuli vel Skarpety to dostalam od niej maila i cala ich rodzinka sie rozchorowala na grype zoladkowa i schudli z jakies 5 kilosow :ico_szoking:
Marta zdrowka dla Frania!!!co do tesknoty,to wiem jak to jest,chociaz ja malo tesknie za Pl,ale czasami mi sie chce jechac i jak juz tam jestem to mimo,ze jest super idealnie to czlowiek juz mysli i czuje inaczej i teskni za swoim...teraz to tam jego dom...mnie to zawsze juz po 2 tygodniach nosi i chce mi sie wracac z jednej strony..hihihihihi...
Kasi.k kurcze biedna Twoja Vikusia,mam nadzieje,ze alergia w koncu przestanie ja meczyc...wrrr :ico_zly: co do tego szczeniaczka uczniaczka(chyba to sie tak po polsku nazywa)to Vinee go dostala na roczek i spodobal sie jej od razu..ale dopiero po jakims czasie zaczela spiewac i tanczyc do jego muzyczek...hihih wczesniej zajeta byla chyba chodzeniam.. :-D ogolnie zabawke polecam,bo uczy i bawi jednoczesnie :ico_haha_02:
Lucy super,ze wpadalas do nas!!! :ico_brawa_01:
Emilka normalnie w szoku jestem jak Was zasniezylo,szok.....super fotki,dawno takiego zimowego widoku nie ogladalam!!
Julie Ty nasz kobieto pracujaca wreszcie nas odwiedzilas!!!co do mieszkan o domow,to fakt ceny w Londynie kosmiczne :ico_szoking: :ico_szoking: zdrowka dla Nathusia!!!
Jasnie Pani:) ta kolezanka po prostu niewychowana,albo jej cos na glowe padlo... :ico_szoking: postawiala Cie w bardzo niezrecznej sytuacji i popsula atmosfere....naprawde dziwna jakas :ico_zly:

dobra zaraz zmykam..jeszcze Was fotkami pomecze :-D

Obrazek
chwila odpoczynku po zabawie :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 sty 2008, 11:01

wersja " motylem byłem, ale utyłem"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ja przeziębiona jak nie wiem co :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-05, 10:10 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-05, 10:13 ]
Ilonka happy enough??????????????????????????? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
aha Ilonuś dostałam Twojego smska na chrzciny dziekuje kochana jestes Wielka :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sty 2008, 11:42

marta kochany ten twoj pysiek hehe
tak sie zmienil na buzce. takie mam wrazenie na tych ostatnich fotkach zwlaszcza hehe

my juz spakowani hehe robie jeszcze salateczke a adam laduje akumulator.. mamy problem z autem przez te mrozy wrrrrr
wczoraj okazalo sie ze malo co nam nie pozamarzalo wszystko.. bo w uk leja zwykla wode.. bo nikt sie takich mrozow nie spodziewa w anglii hehe na szczescie w pore mechanik auto rozmrozil hehe

leosiek spi..
a ja mykam do lazienki
siostra sie rozchorowala. lezy bidna
mnie na szczescie katar nie meczy i nic mi nie jest poza tym uffff

jeszcze zeby leosia ocalic i bedzie luz

zycze wszystkim milego weekendowania
papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 sty 2008, 11:43

Pieknie mi sie dzis dzien zaczol :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Najpierw Luska obudzila mnie jak zwykle wpychaniem paluszków do moich oczu i ciąganiem za rozczochrana głowe, ale..... o 9.30 :ico_szoking: :ico_szoking:
Pozniej zadzwonila Marta i ze zaspania jej kilka telefonicznych kwestii chyba gwarą wyrecytowalam :-D :-D :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
A na zwienczenie tego pieknego poranka uslyszalam w Mini Mini kwestie za kreskówki '....potem mama zawija moja mlodsza siostre w CHUSTE....' :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Czy mozna miec piekniejszy ranek?? A za oknem piekna pogoda i dzien sie jeszcze nie skonczyl :ico_oczko:

A teraz jeszcze wpadam na TT i tyle fajnych zdjec do obejrzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sty 2008, 11:45

ilonka twoja dama piekna.... !!!!

jasnie za dobry poranek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość