Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 sty 2008, 02:05

A tu dziś imprezki nie było???
A ja tak późno, spać nie mogę.......

Zbora Hania ma piękne oczyska, cudny uśmiech i cała jest "palce lizać", a cześć daje świetnie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamizela bardzo ładnie wyszłaś z bardzo ładną nową fryzurką.

GLIZDUNIA Karol idzie spać do siebie jak tylko kupimy łóżko chłopakom i odmalujemy pokoik, a za to musi się zabrać Sikor, sama nie dam rady, a jemu wiecznie coś.... Liczę, że to będzie w tym miesiącu. Ale jak Karolowi będą szły zęby to i tak będę musiała z nim spać, bo on wtedy ciągle się budzi. Ale na naszej wersalce to jest nam już bardzo ciasno, a on pół nocy śpi z nami. A wersalkę też mamy do wymiany, właśnie oglądamy narożniki.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 sty 2008, 09:12

witam sie z rana.....
i co z tego ze Maya poszla pozno spac ak wstala przed 7.00....i pco to bylo? :ico_puknij: ja nie kapuje jej zegarka biologicznego...po co wstaje tak wczesnie jak jest jeszcze ciemno ?i raczej nie ma to nic wspolnego z dlugoscia spania ani z godzina o ktorej sie kladzie.....

jestesmy do 14.00 dzis same....ale to nic,dam rade....

Sikorko......czyli Karolek pojdzie spac do innego pokoju?fajnie...oby tylko dawal sie Kacprowi wysypiac :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 sty 2008, 09:52

Witam się i ja, późno poszłam spać, ale jakoś się nawet wyspałam :-D

GLIZDUNIA, Kacper to taki dzieciak śpioch od małego, jego nic nie rusza. My w jego pokoju mamy komputer, lampka się świeci, my z Sikorem siedzimy i gadamy, a Kacper smacznie śpi. Myślę więc, że Karol na dole może "śpiewać" a jego nie ruszy nic. :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 sty 2008, 10:23

i my dzień dobry - guzy zeszły :ico_brawa_01:
mała blizna jest - az zrobie zdjęcie - 1 blizna :-D
u nas jest teraz taki przemiły Pan Piotr ( mąz niani :-D i będzie wieszana hustawka dla młodego - tylko trzeba sie wiercic w sufit - haki zamontowac i bedzie smiesnie :ico_brawa_01:
Hubi je śnioadanko ( butle juz wtrygolił) i je troche chlebaka - na swoim talerzyku :-D małe kanapeczki hyhyh
a mam pytanko - ile mlecznych posiłków powinny jeśc nasze szkraby ??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 sty 2008, 11:08

Na to pytanie Gosia A, ja nie odpowiem mój mleczne tylko cyce ma :-D 3 razy dziennie i w nocy jeszcze.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 sty 2008, 11:11

oj niewiem Gosiu ile maluchy powinny jesc....a koniecznie pokaz te blizne!!!
a hustawka suuuper...my niestety ne mozemy :ico_placzek:

my sie bawimy....a wlasciwie czekamy na czas drzemki....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

05 sty 2008, 12:37

Hej.

Według schematu żywienia w 8 miesiacu dziecko karmione mlekiem modyfikowanym powinno jeść 5 posiłków, w tym 2 razy dziennie mleko i 1 raz ziennie kaszkę lub deser mleczno-owocowy.

Hania jest boska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I dziękuję za komplementy.

A dziś chyba Jagódka kończy 7 miesięcy - sto lat słoneczko :ico_prezent:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 sty 2008, 12:39

a tak wogole to Jagodko wybacz cioci gapci...Najleprze zyczonka z okazji roczniczki :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Maya jeszcze oka od rana nie zmruzyla .....nie spi 4 h a czuje ze przeciagnie sie do 6h....chwilowo sie bawi a przed chwilka jakies cyrki ze zmeczenia odstawiala.....hihihi dobrze ze sobota bo ja jeszcze w pizamie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-05, 12:22 ]
Maya usnela :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D ...a ja szybko oblecialam lazienki...choinka prawie rozebrana...stoi lysa bez ozdob ale reszrta musi zajac sie A....

mam chetke na jakies dobre ciasto....najlepiej serniczek...albo serniczek na makowcu...zalazlam nawet przepisy tylko skladnikow jakos brak....
a znacie jakis przepis na babke z makiem ale bez drozdzy?zostalo mi troche maku z puszki od swiat i nie chce wyrzucic a jeszcze dobry wiec szkoda...i moze by babke zrobic zwykla i dodac maku?mozna tak?bo nigdzie takiedo przepisu nie widzialam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-05, 12:31 ]
Obrazek
tak sie Maya dzis bawila w spanie w lozeczku :ico_haha_01: ...ale to tylko byla zabawa....

[ Dodano: 2008-01-05, 14:16 ]
widze ze dzis nikt tu nie zaglada...
Maya spala godzine :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D ...no i zjadla sloiczek z hipp'a makaron,kurczak i warzywka...papryka m.in....pachnial tak dobrze ze sama mialam na niego ochote :ico_haha_01: a Maya zjadla duzy sloik i jeszcze chciala :ico_szoking: ....chyba muze kupic ich wiecej...
i przyszedl kubek do picia...zaraz wkleje fotki...od dzis Maya na powaznie bedzie sie uczyc sama pic....czasem probowalam jej cos podac z kubka ale eraz jak juz ma swoj prywatnosciowy to nie ma innej opcji :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

05 sty 2008, 15:42

Cześć Wszystkim !!!

Ale mega formaty na tej stronie :-)

MOja MisiUla też zaliczyła dziś 1 lądowanie... tylko się odwróciłam a ona za mną... ale bardziej się przestraszyła niż uderzyła, bo spadła jak rasowa kocica na cztery łapy ;-)

No i teraz drzemie... i pojadła brokuły i później ją napasę deserkiem jogo-owocowym z hippa :-D a my dziś same chłopcy pojechali na wieś... hehehe no to rządzimy !!!

Coś pisać nie mogę i nic wklejać kurdeeeeeeeee mój ulubiony mąż zainstalował nowego antywira wrrrrrrrrrrrrr i na you tube też nie mogę tzn. mogę ale nic nie obejrzę buuuuuuuuuuuuuu chyba pojadę do Zbory obejrzeć Hanię live :-D

[ Dodano: 2008-01-05, 14:58 ]
o już dobrze jest FAJNY kubeczek :-D zobaczymy czy Maya zatrybi :ico_brawa_01:

I dla Jagódki NAJLEPSZEGO !!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Idę rozszyfrowywac tego antywira... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 sty 2008, 18:07

Hello!!!
Jagódko kochana...dużo zdrówka!!! buziaki ogromne!!! :ico_buziaczki_big:

Gosia czekam, czekam...na zdjęcia zięcia :ico_haha_01: my też sie do huśtawki przymierzamy...wiele spraw ona by ułatwiła...
Massumi to pięknie! powodzenia w tuczeniu MisiUli! A do nas zapraszam, Hania czeka zwarta i gotowa :-D
Sikorka...no wyprowadź maluska z pokoju, będzie troszkę więcej luzu dla Was
Majcia boska jak zwykle! zalotnie wygląda z tą lalką...Na prawdę...ona mi nad wyraz rozwinięta się wydaje...skąd Wy ją wzięliście???
a ja mam przepis na świetny makowiec zawijany, bez drożdży, ciasto się robi chyba z 5minut, prościzna...podaję
4szklanki mąki, 2jajka, 1/2proszku do pieczenia, ok.1/2 szklanki mleka, 1szklanka cukru i kostka margaryny, zagnieść z tego ciasto, podzielić na 2części, rozwałkować (tylko nie za cienko, bo się będzie kruszył), na rozwałkowane placki nałożyć mak...(moja znajoma czasem zamiast maku kładzie taki mus jabłkowy), zawinąć i nakłuć widelcem. Ja układam oba na 1blachę i przedzielam papierem lub folią aluminiową, ale jak masz korytka to możesz w korytku piec. Ok.45-50minut w 180stopniach.

Ja w pracy nawet spokój, zdążyłam se wywoskować bikini :ico_haha_01: , zrobić zakupy...dla Antosi kupiłam taką wieżę z krążków do układania, śliniaczek i obiadek...Potem do domu...moja gwiazda coś marnie je...chyba jej obiadki przestały smakować, więc kupiłam 2gotowe i zobaczymy czy będzie lepiej...Teraz śpi, a my sprzątamy. Gotuję ryż do sałatki, potem prasowanie a wieczorem zrobię makowiec, wymieszam sałatkę i padnę jak betka...
Za tydzień w piątek jedziemy do mojej przyjaciółki...ma córeczkę 4miesięczną...i tak jak ja rpzeżywa co dzień swoje wzloty i upadki, to się wyżalimy sobie i będzie ok.

DObra, uciekam może coś się uda zrobić póki mała śpi...bo zaraz wstanie i będzie jazda...już nie wiem, co jej dawać do jedzenia...??

A! nasze szkraby powinny zjadać 3mleczne posiłki...Ale 180ml...tyle, że moja zjada nadal 110...więc je mleczko częściej niż te 3razy. nonono, czym ją karmić???mam dość...w głowie pustka...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość