Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 sty 2008, 00:21

madziorka hihi pisze:a czy mi sie wydaje czy oli wiekszy od tomcia?


Taaaa... i tu mamy sprzeczne zdania. Lucy jak zobaczyła Tomka to zrobiła oczy jaki on duzy a Oli taki malutki. A w rzeczywistości są podobni tylko Tomek ma taką małą główke a Oliverek wiekszy pyzolek. Ale na zdjęciach bardziej to widać niz na żywo.

Poznałam Lucy tatę bo akurat ja odprowadzał i już widać, że lepiej sie czuje. Swoja droga przystojny mężczyzna Lucy z tego twojego tatka :ico_oczko: . Ma miły wyraz twarzy.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 sty 2008, 10:04

Witam :)
Kamilko i LuCy zdjecia super a wasze bobasy swietne ....miny Tomka powalające :-D

A ja dzisiaj sama caly dzien bo P poszedl na 16 h do pracy wczoraj wrocil po zwolnieniu i od razu w wir sie rzucil ech :ico_placzek: i nie wiem co tu robic mialam jechac do siostry ...ale jak po mysle tłuc sie tramwajem i autobusem to wrrrrr :ico_zly: ...sama nie wiem :ico_noniewiem:

Dziewczyny ja wam współczuje z dzieciaczkami i tym spaniem mój na szczescie spi ok pada kolo 20.00 i do 8.00 rana spokój ..... :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 sty 2008, 11:04

CZESC MAMUSKI :ico_oczko: u nas nocka ok Wiki padla o 22 i wstala o 8 :ico_oczko: my w nocy troche pofiglowalismy hihi :ico_wstydzioch: ,KAMILKO no podobni Tomciu z Olim :-D super dzieciaczki :ico_oczko: MADZIU no to dzien bez chlopa ale co tam dasz rade czas szybko leci :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-05, 10:16 ]
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 sty 2008, 11:22

Dla Wanessy :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sty 2008, 11:40

ooo Wanesko.... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

my juz spakowanie hehe robie jeszcze salateczke a adam laduje akumulator.. mamy problem z autem przez te mrozy wrrrrr
wczoraj okazalo sie ze malo co nam nie pozamarzalo wszystko.. bo w uk leja zwykla wode.. bo nikt sie takich mrozow nie spodziewa w anglii hehe na szczescie w pore mechanik auto rozmrozil hehe

leosiek spi..
a ja mykam do lazienki
siostra sie rozchorowala. lezy bidna
mnie na szczescie katar nie meczy i nic mi nie jest poza tym uffff

jeszcze zeby leosia ocalic i bedzie luz

zycze wszystkim milego weekendowania
papa

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 sty 2008, 13:04

madziorka nie obrazaj sie :-)
ja bardzo lubie ogladac zdjecia, twoje sa szczegolnie udane - naprawde i nie pisze tego zeby cie udobruchac

no coz, moje zdanie w kwestii linkow sie nie zmienia. jesli ktos wrzuca wiecej niz 3 zdjecia lepiej wrzucic link, a klikniecie w niego zajmuje sekunde, wiec pominiecie linku to raczej nie wynik braku czasu, zwlaszcza ze czlowiek spokojnie czyta forum, a w tym samym czasie otwiera mu sie link - czyz nie dokladnie tak robicie przeglodajac na przyklad allegro?

co do martaja, ona namawiala do czytania bloga, a nie ogladania pojedynczych zdjec, pozatym byla to zupelnie nowa osoba, byc moze trudno jej bylo sie wkupic w towarzystwo - bo prawde mowiac nie jest to nigdy latwe dla nowej osoby - sorki ale taka prawda...

a co do waszej decyzji oczywiscie akceptuje

nie wiem jak to sie dzieje ze kamilki zdjecia zawsze otwieraja mi sie najlepiej :-)
laski wygladacie super

madziorka szczesliwej podrozy

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sty 2008, 13:16

avisek ja sie nie gniewam hehe :ico_oczko:
cholera auta nie chce odpalic... wrrrr
spakowani czekamy hihi
ja jeszcze w szlafroku hehe
z nosa mi cieknie.. bleeee

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 sty 2008, 13:31

acha zapomnialam napisac ze koniec tematu zdjec :-)
kazdy powiedzial co mysli i dobrze
nie chce zeby ktos czul sie ograniczony i bal sie wypowiadac wlasne zdanie, dlatego je wypowiadam
w koncu nie mamy byc suchym forum wzajemnej adoracji jedynie, prawda ? :-)


buziaki dla wszystkich i milego weekendu

ide dokonczyc obiadek, bo znow spale kotlety :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 sty 2008, 14:57

Niespodziewanie przyjechala rodzinka ze wsi :ico_szoking: moja szalona cioteczka z mezem nawiozla prezentow :-D ,a my w domu meksyk bo dzis koleda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 sty 2008, 16:58

avisek pisze:w koncu nie mamy byc suchym forum wzajemnej adoracji jedynie, prawda ?


Chyba nam to nie grozi :-D

Do mnie możecie walic wszystko co wam nie pasi hehe. Odpieram wszelkie ataki z przyjemnością.

Ja dziś lenistwo mam. Siedze wdomu nieumalowana, nieuczesana i juz prawdopodobnie sie to nie zmieni. Katarzysko mam wstretne. Tomek też cos szeleści i zgrzyta.martwi mnie to bardzo. Jak do poniedziałku nie przejdzie to do lekarza.

madziorka szczęśliwej podróży.

[ Dodano: 2008-01-05, 16:00 ]
Ach dla Waneski :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość