Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

03 sty 2008, 22:58

matula1, No to fajnie ze masz to wszystko tak pogodzone brawa dla męża :ico_brawa_01: napewno sie teraz sam przekona jak to jest :ico_oczko:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

04 sty 2008, 14:32

Ania na nocniczku siada robi co ma do zrobienia i wstaje klaszcząc w ręce :D oczywiście bywa i tak że nic nie zrobi i tragedii nie ma.
Mamy dwie górne trójki i pomału widać też dolne trójki i chyba pchają się czwórki... wszystko okupione 39 stopniową gorączką :ups:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

04 sty 2008, 16:40

Margot pisze:Mamy dwie górne trójki i pomału widać też dolne trójki i chyba pchają się czwórki... wszystko okupione 39 stopniową gorączką :ups:


oj znam to dobrze tyle ze Dawid ma jeszcze przy tym biegunke i jest strasznie marudny.Moj starszy syn mial mpodobnie tyle ze lagodniej.Moj maly ma wogole dziwnie te zeby bo ma na gorze 1,2,3,4 a na dole 1 i 4 smiesznie wyglada jak sie smieje :-D dopiero teraz wychodza mu 2 dolne ale strasznie ciezko dentystka powiedziala ze ma strasznie grube dziasla i dlatego :ico_noniewiem:

Dora gra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sie pampersow w dzien ja czekam kiedy Dawid sie zdecyduje ale jeszcze widze ze nie nadszedl ten moment jak zrobi to przychodzi i mowi "upa" moglby wziac przyklad ze starszego brata-mial 1rok i 10 mies jak definitywnie skonczyl.

matula1, fajnie wam sie udaloz e oboje mozecie pracowac i dziecmi sie zajac tez bym tak chciala zeby maz zobaczyl ze to nie jest tylko siedzenie na tylku jak czasem moze mu sie wydawac tylko mnostwo rzeczy do zrobienia!
Jesli chodzi o mowe to moj maluch tez juz gada jak nakrecony i slicznie sklada zdania 3-wyrazowe :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sty 2008, 16:56

to brawo Magda za gadulstwo synusia, moj jest na razie tylko an etapie pojedynczych wyrazow, ktore czasami sa wciaz niezrozumiale :ico_haha_01:

a co do zabkow to u nas mecza 4-ki, dzisala od 1,5 tyg napuchniete jak balony, zwlaszcza te dolne :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale na szczescie goraczki nie am tylko od czasu do czasu gryzienie wszystkiego

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

05 sty 2008, 17:30

A u nas choroba... ta gorączka to nie tylko z zębów...Ania ma zapalenie jamy ustnej i gardła... wylądowałam z Nią dziś w przychodni całodobowej bo rano temperatura ponad 39 to jednak nie jest dla mnie normalne.Noc oczywiście kolejna zresztą nie przespana.

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

05 sty 2008, 19:38

Dużo zdrówka dla Ani, nie ma nic gorszego niz chorobska

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 sty 2008, 12:27

Dużo zdrowka dla dzieciaczkow, ktore się pochorowwały!!!

i duże brawa dla tych, które robią różne postępy:)

my dziś od rana bez pampka:) i na razie sucho, ale sam nie woła tylko go wysadzamy.

dziś mężuś jedzie na 2 miesiace na kurs. takze zostajemy sami. na weekendy bedzie przyjeżdżał na szczescie a 20 lecimy z matim do niemiec

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 sty 2008, 13:01

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczków za wszystko

Kacper zdrowy,ale znowu mu ise przypałetało świństwo,zrobiłam badania bo z tym jedzeniem znowu nie bardzo i okazuje sie ze ma tym razem lamblie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja nie wiem skąd to dziadostwo
od tej koleżanki nie mógł załapać,bo sie nie spotykamy,a i pani dr mówiła ze raczej od drugiego człowieka nie można sie zarazić
prawdopodobnie ma to z wody,może przy myciu zębów albo przy kąpieli połknął wodę ,teraz mu myje tylko przegotowaną :ico_noniewiem: kurcze zawsze coś,mam tylko nadzieje że szybko sie tego pozbędziemy :ico_sorki: ,ponoć nie nie łatwo :ico_noniewiem:

mój małż za to chory,gardło,katar,kaszle,mnie troche gardło boli,oby Kacper sie nie zaraził :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
rok nie zaczął sie najlepiej,moje babcia w szpitalu,wczoraj ją zabrali,też była przeziebiona,potem zapalenie oskrzeli i nic nie pomaga,zaczeła sie dusić,a ma już 95 lat,to różnie może być,a jest nie za dobrze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a teraz sypie śnieg,płaty ogromne :ico_szoking:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

06 sty 2008, 15:42

Psikam Ani Hascoseptem podaję tabletki Heviran i pędzelkuję jej w buzi Nystatyną, no i leki przeciw gorączkowe nurofen i panadol normalnie tej nocy to był horror mąż w pracy ja sama z Anią i nagle zaczęła się cała trząść...nie mierzyłam gorączki tylko od razu dałam czopek pyralginę.No i przeszło, prawie całą noc czuwałam nad nią.No i mamy dwie górne i dolne trójki plus dwie górne i dolne czwórki, tyle naraz zębów wyszło że szok :ups:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 sty 2008, 15:52

duzo zdrowka dla dzieciaczkow i rodzicow!!


u nas snieg zaczal dzis sypac w koncu i juz sie bialo zrobilo wiec mysle ze tak ok 16 pojdziemy na dwor, ciekawa jestem reakcji Oskara, z okan patrzy na snieg z otwarta buzia i mu sie podoba, zobaczymy jak bedzie na dworzu :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość