Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sty 2008, 20:31

Barbara pisze:Staram sie myslec, ze wszystko sie ulozy, ze bedzie ok, ale to czasami nie jest takie latwe... :ico_noniewiem:
Dziekuje, ze jestescie dziewczynki!

Wyobrażam sobie ...albo przynajmniej próbuje wyobrazic sobie że nie jest to łatwe, wa wręcz bardzo trudne...ale będzie lepiej i mocno za ciebie trzymam kciuki

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 sty 2008, 21:25

Maggie, :ico_buziaczki_big: dziekuje Maggie jestes przekochana

Co tu tak cicho? Gdzie sa wszyscy?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sty 2008, 22:29

Dzięki Basieńko

Własnie ciiiszaaa tu niesamowita dzisiaj, ale to dlatego że weekend :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 sty 2008, 22:36

Dobry wieczor Baboski
I moje kochane i slodkie dzieciatko zasnelo,normalnie bylam w szoku bo mala Nicolinka tylko sie ladnie przytulila i zasnela,polezalam kolo malej chyba z 15 minut i juz spala.. ale widac juz bylo ze Nicolinka chce spac :ico_oczko: Spala dzisiaj mala w ciagu dnia tylko raz jakies 1,5 godzinki..
A tak ogulnie to dzien minal ok,leniwie bardzoo.. i mala taka fajna zywa jak zawsze jest.. i pobawila sie ze mna i ze swoim tata i taki kochany pieszczoszek z niej jest ze ciesze sie i podoba mi sie jak przychodzi mala do mnie i sie tuli i do tego taki specyficzny glosik wydobywa z siebie ze wiem juz ze chce sie przytulac.. a jak powiem do niej wtedy moj kocik to ona juz tez wie ze teraz czas na przytulanki :ico_brawa_01: :ico_oczko: Oh kochana mam coreczke ile dzieci potrafia dac radosci to sie nie miesci w glowie :ico_brawa_01:
I ja mam coraz czesciej mysli jak to bedzie jak Marcusek bedzie z nami.. jak Nicole bedzie reagowac.. czy bedzie zazdrosna.. bo narazie mala mysli ze to ona jest pepkiem swiata i ze wszystko sie kreci kolo Nicolinki.. a to sie zmieni jak urodzi sie Marcus,tym bardziej mysle jak to bedzie z usypianiem Nicole.. jak sobie moj maz poradzi.. jak to wytrzyma te pare dni Nicole beze mnie,owszem bedziemy sie widziec w szpitalu ale to nie to samo .. bo teraz mama jest na codzien.. a pozniej zniknie.. tak nagle.. jak to mala zrozumie?ß O rety takie mysli mnie jakos nachodza.. Ale czasami mysle ze samo sie jakos pouklada.. i poradze sobie.. mala Nicole napewno bedzie oczarowana takim malym dzidziusiem.. bo ja juz teraz widze jak Nicole na inne dzieci reaguje i nawet jak w tv jakis bobas zaplacze to Nicole odrazu jest przy telewizorze.. a wiec mysle tez pozytywnie :ico_oczko:
Ciesze sie ze podoba sie wam moj brzuszek.. no juz musze sama powiedziec ze jest ladny i taki pakowny :-D :ico_oczko: A jak fajnie mnie moja dzidzia kopie ale co ciekawe przewaznie wieczorkiem :-D :ico_brawa_01: No ale jest wszystko ok i to najwazniejsze..
A ja zaraz ide wziasc prysznic i sie ladnie odswiezyc i pozniej popatrze na tv z mezulkiem :ico_oczko:

Basia jakos zawsze w weekend jest tutaj u nas jakis mniejszy ruch.. ale to sie zmieni mam nadzieje :ico_oczko: Ty tez masz sliczny avatorek :ico_oczko: I zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

Uciekam zycze wam milej nocki i dobranoc papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 sty 2008, 22:37

Faktycznie przeciesz to weekend :-) .
Asia mi zasnela tak okolo 20:00, wiec pewnie znowu bede miala pobudke o 6:00 :ico_noniewiem:

Dobrej nocki, ide spac puki spi dobrze :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sty 2008, 22:45

Kristi napewno sobie mąż poradzi..nic si.ę nie martw, poprostu będzie musiał sobie poradzić i już :one:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 sty 2008, 23:39

witam kochane kobietki :ico_buziaczki_big:
Ja jak zwykle zabiegana :ico_olaboga:
Ada już spi ja też w sumie powinnam sie już kłaść bo ide na 6 rano do pracy ale mi sie nie chce jeszcze :-D
Wiecie co ostatnio miałam 2 nocki pod rząd i po tej drugiej jak wróciłam do domku polożyłam sie spać z Adusią.Obudziłam się bo usłyszałam jak ktoś woła daj daj a to Adusia wypiła całe picie z butli i krzyczała o jeszcze :-D .Na dodatek wyszła z łóżka poszła do stołu bo tam stał od wieczora danonek i sie cała wysmarowała ,całą ławe i podłoge :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja nic obsolutnie nie słyszałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: .
Strasznie być takim przemęczonym bo wiadomo różne rzeczy mogą przyjść dziecku do głowy :ico_olaboga: Powiem wam że troche się przeraziłam jak pomyślałam że nic nie słyszałam przecież Ada mogłaby sobie krzywde zrobić i ja nic bym nie słyszała :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sty 2008, 23:46

justynka sliiczna fotka AduSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 sty 2008, 23:48

Wpadlam na chwilke bo maz patrzy na Wladce pierscieni co mnie ten film jakos wogule nie interesuje.. :ico_noniewiem:

Maggie no dokladnie bedzie musial sobie poradzic i pewnie mala padnie ze zmeczenia placzem i bedzie spac.. boze im blizej porodu tym bardziej sie boje najbardziej mi Nicolinki szkoda,bo jednak od jej urodzenia caly czas usypiam ja Ja,i wiadomo ze sie dziecko przyzwyczai.. a pozniej tak nagle niema mamy i bedzie wielki placz to juz teraz wiem.. :ico_chory: :ico_wstydzioch: Trzymam kciuki za Nicolinke ze wytrzyma ten czas beze mnie i jakos bedzie... Dzieki za slowa otuchy :ico_oczko:

Justyna fajnie ze zajrzalas do nas,ja ci powiem ze ja tez niedawno stalam w kuchni i nawet sie nie zorientowalam ze moja Nicolinka wyciagnela z polki plyn do mycia podlog.. a stalam obok niej.. i mala zrobila to tak zwinnie i szybko i cicho.. ze ja bylam w szoku ze sie wogule nie kaplam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 sty 2008, 23:53

Maggie pisze:justynka sliiczna fotka AduSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Maggie dziękuje w imieniu Ady :-D


Kristi pisze:Justyna fajnie ze zajrzalas

dziękuje Kristi oj z chęcią bym do was częściej zaglądała gdyby mi tylko czas :-D i Ada :-D na to pozwoliły.

[ Dodano: 2008-01-05, 22:55 ]
wstawie kilka fotek Ady :-)

mały zmęczony śpioszek :ico_haha_01:
Obrazek

tata zrobił małą sesje fotograficzną :-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości