Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 12:40

MALA ALINKA??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sty 2008, 13:26

źle zapytałam :ico_noniewiem:

inaczej. To Wanesska czy nie?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 13:37

Nie Waneska :ico_nienie:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 sty 2008, 13:38

Alineczq pisze:inaczej. To Wanesska czy nie?


Nie no jakbys jej włoski zafarbowała to może....
po biuscie poznaje, ze to Alinka jednak hihi.

Alinko ja pisząc o ciemiączku nie miałam na mysli wit D tylko tam pisało w tej gazecie właśnie, ze to może być oznaka choroby. Nie pamiętam dokładnie ale właśnie chyba o tej krzywicy pisali, ale pewna to ja nie jestem. Poszukałabym raz jeszcze ale mam sterte tych gazetek więc wątpliwe czy bym znalazła.

Tomek zakatarzony na maksa. Ja trochę lepiej. Nigdzie nie wychodzimy dziś. Najgorsze, że gilków nie ma tylko tam gdzieś głęboko coś chlupie jak oddycha. Martwię sie. Daję nasivin, ale na razie bez zmian. A ten nie chce kropelek i sie wścieka za każdym razem.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 13:41

WIKI tez ma katar :ico_noniewiem: po mnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 sty 2008, 13:56

Biedne nasze zakatarzone dzieciaczki. Niech zdrowieją :-)

Kamilko widzisz lekarka mi tłumaczyła, ze wit. D powoduje szybkie zrastanie się ciemiączka.. Błędne koło :ico_noniewiem: Dlatego kazała odstawić. Ale ona i tak bardzo mało przeciez dostawała. Daję teraz jej codziennie po 2 kropli, a jak 3 się kropnie niechcący, to tez daje, bo i tak czasem wypluje to co jej dam.

Wanesska dostaje tyle tych kropelek i proszków ze wcale jej się nie dziwie, ze pluje juz wszystkim.

Podajecie Cebion?? Nie wiem czy jest bez recepty, bo poprzedni juz musiałam wyrzucić, bo w ulotce napisane, ze po otwarciu spozywać 3 miesiące.

A na zdjęciu córka mojej kuzynki hehe. Jak pokazałam Karolowi to zdjęcie zbaraniał i powiedział "gdzie robiłaś wanessce to zdjęcie? Przeciez my nie mamy takiego łózka ani poszewki" hahahaha :ico_haha_01: :ico_haha_01: Na zdjęciu zdjęcia źle widać, ale tak to widać duze podobieństwo.
A najciekawsze jest to, ze obie dziewczynki są podobne do tatusiów, a spokrewnione są mausie. Dziwna sprawa hehehe


To jest zdjęcie obu dziewczynek. Gabrysia jest starsza o 1,5 roku :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-06, 17:13 ]
Oj puściutko puściutko...

Siedzę i przeszukuję strony z kawiarniami w Wilnie. Kurde podają, zdjęcia wystroju, menu, a cen nie :ico_zly: skąd ja mam wiedzieć ile na osobę wyjdzie?

O właśnie mam pytanie!! (do osób, które robiły przyjęcie poza domem)
Ile płaciliście na osobę za przyjęcie z okazji uroczystości Chrztu św? Moze na Ltwie podobne ceny :ico_noniewiem: I na jak długo zamawialiście salę? Bo ja juz sama nie wiem..3 godziny to nie za krótko? Bez alkoholu, no nie?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 18:35

ALINKO jadaje cebion :-D a co do przyjecia nie pomoge bo robilam w domu :ico_oczko: ,mamuska wpadla na kawke nareczka

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 sty 2008, 21:04

Alineczq, rzeczywiscie dziewczynki jak siostry wygladaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do serduszka to nasz pediatra wie o mojej wadzie i dosc dokladnie sie w Luske wsluchiwal. Nic niepokojacego nie uslyszal, wiec nie bede sie pchala na sile do specjalistow, bo nie widze potrzeby :ico_oczko:
A Cebionu nie podaje tylko Vigantol

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 sty 2008, 21:16

witam wieczorkiem
Madziu brawa dla Marcinka za słowa mama Emi jeszcze nie jest taka wygadana

Frydza ja też ostatnio miałam przygody ze smokiem, spadł Emi za łóżeczko w nocy, na szczęście w szafce miałam zapasowy to szybko wyciągłam i już był psokój

Alinko co do przyjęcia to ci nie pomogę, bo przygotowała go moja mama, co do Cebionu, kupisz bez recepty, ja niedawno kupowałam.

A my dzionek spędziliśmy u teściowej. Mieliśmy dziś mszę z okazji rocznicy ślubu, bo ksądz wymyślił że nie będzie indywidualnych mszy tylko takie zbiorcze. No i w styczniu czyli dziś była za pary małżeńskie ze stażem od 1 do 5 lat, to prawie się załapaliśmy, było uroczyście, z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Fajnie to wymyślił, za miesiąc szwagrostwo będzie miało taką mszę bo bedzie za pary ze stażem 6-10 lat a oni 9 lat po ślubie
Potem u teściowej taka mała uroczystość byli też moi rodzice i brat, obiadek, kawusia, ciasto, także miły to był dzionek.

Teraz Emi leży sobie na podłodze i bawi sie kaczkami :-D :-D :-D A ja próbuje wejść na naszą klase ale brakuje mi cierpliwości, tak wolno się loguje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 sty 2008, 21:22

asiula26, mnie nasza klasa tez wkurza :ico_zly:

Frydza co do smoczkow, to my mamy 6 a Lucha zadnym nie zainteresowana :ico_zly: :ico_zly: a ja tak lubie niemowlaczki z cumelkami :-D :-D

Acha, jak w ciagu najblizszych kilku dni nie bedzie mnie na forum, to zawiadomcie policje, bo mozliwe, ze zgine z rak meza, bo wlasnie finalizuje transakcje na nowa chuste :ico_oczko: Tak mi sie jakos ocy zamknely i kupilam przez przypadek :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość