Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sty 2008, 21:22

taki fotelik do karmienia ma Kacpi
Obrazek
Kupilismy go za czesc kasy jaka dostal na chrzest Ogladalam takie bez stolikow...ale ten mialam dla kini i sie sprawdzil wiec dlatego kacpi ma taki sam :-D

[ Dodano: 2008-01-07, 20:51 ]
a to zdjecia dzisiejsze...

Gdzie Wy mnie wlozyliscie??
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-07, 20:58 ]
eee to wcale nie jest takie zle a nawet zabawne hoplaaaa
Obrazek

a teraz pobujamy lale...(nazywana przez Kacpra DZDZA)
chyba dzidzia..jak tylko zobaczy ta lalke wrzeszczy na caly glos dzdza!!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sty 2008, 22:03

I ja w końcu jestem... ledwo siedzę. Jula chyba po cichu sączy gdzieś red bulle bo to niemożliwe mieć tyle energii i nie spać. Ale już mi padła- wyjątkowo w kojcu jej pościeliłam, bo w tym łóżeczku to krzywdę sobie zrobi- dziś zarobiła 2 siniaki na moich oczach :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: Spróbuję odpisać Wam, ale nie wiem czy mi się uda... Jeśli kogoś pominę to z góry przepraszam :ico_sorki:

Pomysł z wątkiem jest po prostu super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mordko, w miarę możliwości dopisuj czyje są dzieci :ico_oczko: I tak Cię podziwiam- zajrzałam na chwilę- kawał dobrej roboty odwaliłaś :ico_brawa_01: Ja chyba bym się nie podjęła- za grosz talentu nie mam :ico_wstydzioch: Brawa dla mojego zięcia za te 3 kroczki!! To nic, że przypadkiem, ale zrobił i to się liczy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamelek
, to dobrze, że to tylko danonek... jest jeszcze wiele innych smaków na szczęście to na pewno coś wybierzecie dla siebie.

Katrin ja ta Renatkę chętnie bym wysłała na księżyć z Twoimi teściami... chociaż nie- bo czasem lubię sobie popatrzeć na księżyc... na jakąś inna planetę, gdzie nie byłoby ich widać. Ale... ciekawe kto pierwszy by kogo wykończył :ico_noniewiem: A może te kanalie by się skumały? Wczoraj ona już przeszła samą siebie- Rafał ja tak klął, że szok- oczywiście wpadła i powiedziała "niespodzianka". Potem rozlała herbatę po stole- cudem tylko uratowałam Rafała komórkę przed zalaniem. I powiedziałam jej ( bo już byłam i tak znerwicowana przez nią) żeby trochę uważała, bo nas nie stać na nowe komórki (ten aparat Rafał ma 2 miesiące, za 1zł za przedłużenie umowy- rozumiecie, nie?) A ona z takim tekstem: bez przesady... telefon za złotówkę, jest co przeżywać... Moja znajoma ma do odsprzedania to by sobie kupił!! Za 150 zł- jakiś stary samsung... To jedna historia. Druga to taka, że poszłam usypiać małą. Jej córeńka co zawsze chodzi samopas zaczęła rzucać Julki zabawkami i włączać te najgłośniejsze. Po drugiej próbie usypiania Juli powiedziałam, że zabiorę te co hałasują bo dziecko spać nie może. A ona do mnie: "nooo taaak, jasne, najlepiej nic jej nie daj i wszystko wynieś do piwnicy". No to powiedziałam, że teraz już mi się nie chce łazić i schowam tylko do pudła, ale przy następnej wizycie tak postąpię. Potem wyskoczyła do mojej koleżanki z tekstem, że jestem głupią matką, bo o 19,30 kładę dziecko spać a to przecież za wcześnie. Przygadał kocioł garnkowi- autorytet: dziecko ma prawie 3 lata, dalej ssie cyca, mama w tym czasie pali fajki, w drugiej ręce szklana piwa a potem po kilku piwach wiezie z czystym sumieniem swoje dzieci samochodem.
Wiecie... ja to już jej nawet nie będę ubliżać i kląć... Na moje oko ona ma chorobę psychiczną, trzeba ją leczyć i jej współczuć. Jakbym miała kasę to zafundowałabym jej jakieś wczasy w odosobnieniu... No to tyle, pożaliłam się :ico_oczko:

Delicja Teście chyba czują się zakompleksieni z tego powodu, że Ty "szkolona" a oni z ciemnogrodu... Wiesz, z reguły ograniczeni ludzie nie przyjmują żadnych nowości do swym maluśkich umysłów. A aparat może da się naprawić :ico_sorki: Oby, bo jak nam Ole pokażesz? Szczęście w nieszczęściu, że to tylko klapka a nie ta skomplikowana elektronika... My krzesełko mamy pożyczone od tej "nieszczęśliwej" Jest nieco sfatygowane i nie tak ładne jak te co teraz są w sprzedaży, ale służy nam tylko po to, żeby nakarmić Julkę to nie zawracam sobie głowy. Jest plastikowe z Chicco.
kasik
ja też znam już tą pozycję.. muszę jeszcze leżeć na dywanie na boku i służyć jako tor przeszkód bo moje dziecko lubi się przeze mnie gramolić. A już cudownie jest jak tańczymy... Tzn ja tańczę a ona macha nóżkami i rączkami i kiwa głową- na moich rękach... Dziennie schodzi mi się ze 2 godziny minimum na tańcu. Potem oddaję ją dziadkowi- on też musi tańczyć.... Chyba sobie fastum kupię, albo jakiś inny ketoprom.
Katrin spytaj swego męża co poleca na reumatyzm lub bolące wszystkie kości a najbardziej kregosłup spowodowane nieustannym tańcem z 10 kilogramami na ręku :ico_sorki: :-D

Mój zięć w krzesełku tak dostojnie wygląda. Przystojniaczek :ico_brawa_01:

I dziękujemy serdecznie za życzenia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sty 2008, 22:04

eee to wcale nie jest takie zle a nawet zabawne hoplaaaa
Obrazek

a teraz pobujamy lale...(nazywana przez Kacpra DZDZA)
chyba dzidzia..jak tylko zobaczy ta lalke wrzeszczy na caly glos dzdza!!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sty 2008, 22:06

A widzę, że i skoczek dotarł?? Super. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajne fotki :-D Też bym chciała dla małej takiego skoczka, ale ortopeda powiedział :ico_nienie: Tak samo z chodzikiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sty 2008, 22:14

Kolka pisze:eż bym chciała dla małej takiego skoczka, ale ortopeda powiedział Tak samo z chodzikiem
hmmmmi tak powiedzial przy dawidzie ale..ja mu kupilam chodzik bo on byl strasznie marudnym dzieckiem i ...nie zaszkodzil mu ...tyle tylko ze wkladalam go troszke a nie caly czas...i mysle ze cokolwiek co jest zabronione... w zasadzie nie szkodzi jesli mądrze sie z tego kozysta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sty 2008, 22:29

Jak zwykle masz rację :-D Ale ja wolę nie ryzykować, bo ona jednak dość poważną tą dysplazję bioderek miała i nie chcę kusić licha :ico_placzek:

Jejku jak mi się nudzi :ico_placzek:

Coś bym wypiła... % ale nie mam :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-07 ]
A tak stoję
Obrazek
Obrazek
a za chwile się puszczam i ryję buzią o szczebelki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sty 2008, 22:49

tak sie teraz....zasypia :-D
Obrazek
Obrazek
aaaaaaaaaaaa :ico_spanko: dobranoc :ico_spanko:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 sty 2008, 00:08 przez M0rD3CzKa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 sty 2008, 22:57

M0rD3CzKa, :-D :-D dobre! Miał być skoczek a jest kołyska :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 sty 2008, 23:07

hejka
Kolka, DLA JULECZKI DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI, UŚMIECHU I BUZIKÓW
Ale ona fojofo stoi w tym łóżeczku a kamil za chiny nie chce wstać sam, potrofi tylko uklęknąć, raz mu sie udało wstać.

M0rD3CzKa, super pomysł z odliczankiem, a kacpi super ma teraz zabawe w tym skoczku.

Dzisiaj mój Kamilek pierwszy raz nabił sobie ogrąmnego guza, ale to przez dziadka, gdyż go nie upilnował , mały leżał w wanience i bawił się w piłeczkach, no i zacął klękać w tej wanience i się przechylił i prosto główką walnął o panele, jejku jak ja się wystraszyłam. I Kamil zaliczył pierwszego guza na czole, no teraz to już zrobił się siniec.

kamelek1, to mamy z tej samej firmy krzesełko i ja z niego jestem bardzo zadowolona, kamil lubi w nim siedzieć

Delicja a oto te krzesełko
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sty 2008, 23:14

Kolka, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Juleczki...slicznie stoi :ico_brawa_01: a jak slodko sie usmiecha...normalnie ma to poswojej tesciowej chyba :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość