Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

07 sty 2008, 21:16

to super, ze Ninusi juz jest lepiej ;d;d;d

no tak a z kompami to juz tak jest niestety
psuja sie wtedy kiedy sa potrzebne ehh

[ Dodano: 2008-01-07, 20:18 ]
qunick pisze:a bo ja bardzo lubie Wasze blogi !


bardzo mi miło z tego powodu...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 sty 2008, 21:36

Cześc wszytskim !

Iza@ Chodzi Ci o to, że jest wysoki czy masywny ten wózek? A jaki model masz, dasz rade zdjęcia wkleić? Bo jak patrzyłam na wymiaryto własnie wydawał mi się w sam raz:
1. Jest w miarę niewysoki 106 cm wysokości- ja jestem mała bo mam 157 cm więc w sam raz :-D
2. Ma dośc dużo miejsca na pupę- i na to szczególnie zwracałam uwagę- niestety nie tak dużo ja moja spacerówka z wielkofunkcyjnego ale na tle innych wózków ten Baby Dreams Design Sprint wyszedł bardzo pozytywnie!
3. Ma duże koła i śpiworek w komplecie
Niestey minusem jest cena...ale cóż, coś za coś... Zobaczymy jak przyjdzie jak się sprawdzi.

Co do czopków: Wczoraj mały był bardzo pobudzony, zmęczony ogromem gości -bo moja babcia- Wojtusiowa prababcia- z Zakopanego przyjechała i mielismy u mnie w domu odprawiane jej urodziny i było na pewno koło 40 osób, hałas...wiecie jak jest- no i Wojtuś strasznie ma na tym punkcie przeczulenie i spac nie moze, wirci się od wrażeń, krzyczy i płacze przez sen, rzuca się..ogólnie do bani jest...o tak się męczył od 20:00-22:00 i nie czekałam dłużej, dałam czopka ...zasnął za 10 minut i spał bez pobudki do 4:30 rano, przebudził sie, zjadł i zasnął do 8:00. Tak u nas te czopki działają za każdym razem jak je dam!

mamaJulci A to na pewno ten sam model bo to jest ten najnowszy Baby Dreams Design Sprint i przed nim były bardzo podobne np. BabyDesign TINY, Baby Design TRAVEL, BABY DESIGN ESPIRO CITY , Baby Design WALKER i chyba są jeszcze dwa ... Który miałaś?
Wydałam na niego kupe kasy więc nie strasz!
http://allegro.pl/item289652750_wozek_s ... ierem.html
Zobacz czy to ten sam! Dlaczego się nie sprawdził?

mamaJulci Wiesz, czekam na towarzyszkę :ico_ciezarowka: ... Czekamy nadal...

Spanie Moje postanowienie noworocznie odnioslo 100% skutek: Wojtuś zasypa sam, po ułożeniu go w łóżeczku odwraca się na boczek i smacznie zasypia :-D
:ico_brawa_01: To już 7 dzień bez małego w naszym łóżku i bez lulania na rękach, noszenia, płaczu... no i mniej pbudek w nocy!

Karolas Gdzie jesteś?

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

07 sty 2008, 21:47

Witam lutówki!!!

U nas ok, dziś był pogrzeb dziadka od mojego męza. Jakoś tak smutno, no ale cóż takie niestety jest życie...

Z nowości to Tobiaszek wczoraj zrobił 2 samodzielne kroczki. Puscił się mnie, chwilkę postał i dwa kroki do przodu zrobił. A potem bach na pupę. Nie probował niestety więcej, ale i tak jestem z niego bardzo dumna :ico_brawa_01:

Mąż- ostatnio faktycznie wisiało coś w powietrzu bo ja mimo sporej odleglości tez się z moim mężem pokłóciłam - i to wyobraźcie sobie przez gg :ico_olaboga:
Ale już jest ok, i stwierdzam że nie warto o jakieś pierdołki się kłócic. Wiem, że mój mąż mnie bardzo kocha, tęskni i zrobi dla nas wszystko. Mówię Wam dziewczyny ta rozłąka dopiero teraz uświadomiła mi jak ja bardzo go kocham. Jest nam ciężko - on bo ma niebezpieczną i stresującą pracę w Libanie, a ja bo samotnie borykam się z codziennymi problemami.

Zdjęcia - no własnie, te zdjątka jak Tobiaszek jest mały są w komputerku u mojego męża (daleko, daleko) a ja mam tylko te aktualne. :-)

karolas- gdzie jesteś??? wszystko u Ciebie ok????

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 sty 2008, 23:39

:ico_ciezarowka: Obrazek :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

07 sty 2008, 23:46

Małgorzatko masz śliczny brzusio a do tego jaka jesteś chudziutka, przypominasz mi mnie samą jak byłam w ciąży hihihi :ico_haha_02: :ico_haha_01:
To wspaniale że Twoje postanowienie Noworoczne już się spełnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak jak piszesz są tego same plusy więc tylko pogratulować :ico_haha_02:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

08 sty 2008, 00:43

MAłgorzatko muszę Cię uspokoić ..Ja mam inny model wózka mam Drivera , także spokojnie - nie sądzę żebym pisała że mam ten co Ty, ale całkiem możliwe . Ostatnio jestem jakoś tak rozkojażona że szok..

Dziewczyny mój mąż dostał propozycję pracy w Moskwie - 5,5 tyś euro na miesiąc ..3 tyg tam i na tydzień do Wiednia urlop , bo to z tej wiedeńskiej firmy ..Kurdę kasa niezła , kusi jak cholera, ale na 90 % zrezygnuje .. mamy już naprawdę dosyć tej rozłąki.. Jak sobie pomyślę że rok temu ledwo chodziłam i wyczekiwałam porodu to widzę jak czas pędzi.. To są najpiękniejsze chwile, których nie kupimy za żadne pieniądze. Nie ma co , życie nam ucieka . Ja już czuję się bardzo stara;-) serio, hi hi..

O której Wasze dzieciaczki chodzą spać ? moja dopiero poszła. Wcześniej niż przed 23 nie chodzi spać ;-( Jest masakrycznie energiczna..

zasatnawiacie się już nad prezentami na roczek? Bo teściowa kazała mi się zastanowić co Julce kupić na roczek. Mam zamówić co potrzeba a ona opłaci..Nie podała przedziału cenowego , więc naciągniemy cholerę :ico_oczko: heheh ale nie mam pomysłu ..
Pozdrawiam Was serdecznie , Buziaczki

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 sty 2008, 11:03

mamaJulci, my jeszcze nie myślelismy o roczku i w sumie nawet nie ma kogo naciągać... A Julcia niezła jest ja bym zasnęła wcześniej a ona ma tyle energii :ico_brawa_01:
a propos spanie no kurcze odkąd nie mieszam Ninie w głowie i całą noc śpi ze mną to co prawda budzi się ale bez histerii. Nie mam motywacji jak Małgosia żeby ja uczyć w łóżeczku spać, a swoją drogą :ico_brawa_01: dla Wojtusia ! Super że tak ładnie śpi! Oby mu tak zostało i rodzeństwo z niego brało przykład. Dostałam od Hekkate artykuł o spaniu ale kurcze widzę po że trzeba być zdecydowanym i zdeterminowanym a tego mi brak...
A Nina zasypia ok 20:30 - kąpę ją w czasie bajki żeby Zuzia miała możliwość ja obejrzeć \, potem kolacja i trszkę baraszkujemy z Zuzią a potem już spanko. Budzi się ok 8:00
Ostatnio zmieniony 08 sty 2008, 11:37 przez qunick, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 sty 2008, 11:35

mamaJulci pisze:O której Wasze dzieciaczki chodzą spać ? moja dopiero poszła. Wcześniej niż przed 23 nie chodzi spać ;-( Jest masakrycznie energiczna..

Mojej teraz poprzesuwały się trochę godzinki snu bo wczesniej już o 19 kąpiel i spanko, a teraz jakoś usypia koło 21 ale jest plus bo rano pośpi wtedy dłużej - jakoś do 8mej.
No chyba że ząbkuje, ale wtedy to już totalny huragan w nocy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-08, 10:37 ]
drzemki dziewczyny ile drzemek w ciągu dnia ucinają sobie Wasze pociechy i ile one trwają?
Milenka drzemie tylko raz i to tylko na dworze (w dzień w domu nie uśnie). I drzemie od 45 minut nawet nieraz do 3 godzin co jest zależne od tego ile w nocy spała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 sty 2008, 11:41

drzemki dziewczyny ile drzemek w ciągu dnia ucinają sobie Wasze pociechy i ile one trwają?
Milenka drzemie tylko raz i to tylko na dworze (w dzień w domu nie uśnie). I drzemie od 45 minut nawet nieraz do 3 godzin co jest zależne od tego ile w nocy spała

Nina teżuwielbia spać na dworze ale jest chora i nie mogę jej wypuszczać (!) więc przez pierwsze dni choroby był problem. Zasypiała w łóżeczku po strasznej histerii i spałą tylko po półl godzinki (dwa razy jej nie starczyło a trzeci raz nie umiała usnąć) teraz udało mi się ją nauczyc zasypisć (siedzę obok łóżeczka z Niną na kolanach, kiedy już odpływa idzie do łóżeczka i nie protestuje). I wystarczą jej dwie drzemki w tym jedna godzinna. Ale jak tylko wyzdrowieje znowu będzie spała w wózku na spacerze bo myślę że tak zdrowiej dla niej.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

08 sty 2008, 13:32

wiadomość od Karolas
zepsół jej sie komputer i niestety nie ma dostępu do internetu :-(
Ale serdecznie Was wszystkich pozdrawia!! Amelka zdrowa, ma nadal dwa ząbki...
Za to Kacper gorączkuje, a lekarz mówi że to okaz zdrowa, a ona ma w nocy tepm. 29stopni, zatem pewnie niestety coś w środku się dzieje...bo gardełko i płucka czyste.
Ale Karolas ma znajomą, która ma wtyki w szpitalu i niedługo Kacperek będzie miał wszystkie badania od A do Z zrobione, wiec miejmy nadzieję ze wsio będzie ok.

Znalazłam znowuż małą chwilkę na TT :-) To znaczy siostra przyjechałą i poszła z Agatką klockami sie bawić.
Agatka strasznie uwielbia oglądać Teletubisie, robi im PAPA i mówi CO TO :-)

Dziękuje że mnie nie zapomniałyście :-)

Magdzinka super fotki Joasi bardzo sie podobało hihi widać to po jej ślicznym uśmiechu
lutówki wogóle to super ż ewpadłyście na pomysł by wkleić fotki naszych pociech jak były malutkie, to takie miłe wspomnienie :-)
Małgorzatka kurcze zobacz jak czas leci to już masz pólmetek :-)
Życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!
qunick oj i dla Ninki dużo zdrowia i dla pozostałych chrowitych dzieci
Niestety nie czytam TT od dechy do dechy ale tak mniej wiecej wróciłam chyba w tematy, hihi postaram sie zaglądać chociaż co drugi dzień, tak mi was brakuje!!!
Z wami to i humor mi się polepsza i zapominam że Piotr TAM a ja TU....

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-08, 12:37 ]
Kajunia Agatka śpi od 11:00 do 11:30 i od 15:00 do 15:30 więc zaledwie godzine w dzień, ale za to w nocy to od 20:00 to 9:00 rano :-) (z jedną pobódką na mleko)


a tu Agatka ogląda właśnie Teletubisie
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości