Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sty 2008, 19:37

Hihi to przez Gochy literki taka strona rozjechana :-)

A my wróciliśmy od moich rodziców. Gosieńka nasze brzdące mają duuuużo wspólnego z tego co widzę :-) Moja Emi uwielbia przesiadywać w kuchni. Najgorsze jest to że z szafek zaczyna mi wyciągać :ico_nienie:
A co do kabelków to uwielbia ładowarki do telefonów i kabel od odkurzacza :-)

Emilka też spała prawie 3 godzinki. Jak zasnęła po 12 tak obudziła się przed 3 :ico_szoking:

Karolina udanej zabawy :-D
gozdzikowa co z Juleńką ??

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 sty 2008, 20:19

no to wieczorek mam z bani -z dzemki młoda se zrobiła prawie 3 h spania .

karolka myśle ,że mezuś tez bedzie miał taką szanse sie wyluzowac jak ty :-) musi być równość i zgoda , inaczej wszystko bedzie sie walić :ico_nienie: -nic nie sugeruje :ico_oczko:

aga jak każdemu maluchowi w tym wieku nie zabawki w głowie lecz ciekawskie klamoty , a najlepszym tego przykładem są szafki kuchenne :ico_brawa_01: hihi..., brojki :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 sty 2008, 21:01

witajcie

Po pierwsze [size=150]najlepszego dla Juleczki
[/size]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


U nas nocka nawet, nawet. Maja spała jednym ciągiem od 12 do 4 rano :ico_szoking: zupełnie jakby mi dziecko podmienili. Już nie pamiętam kiedy spałam 4 godziny pod rząd.
Jest jednak jedno ale........ spała w naszym łóżku.

Co ja widzę, znów nam się dzieciaczki pochorowały ? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . Kurujcie te maluszki. Nich te katary szybko miną.

W pracy duuuuuużo roboty. Sesja się zbliża.

A my dzis rozebraliśmy choinkę i jakos za dużo miejsca mam w pokoju. Znów muszę się przyzwyczajać.

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

08 sty 2008, 21:41

czesc dziewczynki... mój synuś tez zakatarzony i ja też coś się żle czuję
coś mie głowa tak dziwnie ćmi...zmykam bo jakaś nie taka jestem jak być
powinnam... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sty 2008, 21:48

Oj tak Beatris kuchnia jest zdecydowanie najlepszym miejscem do zabawy :-D Te wszystkie garnki, przyprawy, kosz na śmieci :ico_oczko:

Emi już śpi. Dzisiaj miała tylko jedną drzemkę więc nawet nie było tak źle.
Dziewczyny znowu mi ją obsypało :ico_placzek: biedactwo moje ma całe plecki czerwone i rączki. Już sama nie wiem z czego to jest. Lekarka zasugerowała że to może być z wody. Muszę poczekać do czwartku co dermatolog powie.

Co do choinki to w czwartek mamy kolędę. Więc pewnie przez weekend rozbierzemy. Nie wiem tylko jak z tą kolędą będzie no bo w czwartek mamy tą wizytę u dermatologa. No ale może ksiądz się spręży i szybko przyjdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 sty 2008, 21:59

A my kolędę mamy w niedzielę, ale choinka juz sie strasznie sypała i nie miałam już siły co chwilkę sprzątać tych igieł, a mała raczkuje wszędzie i wszystko zbiera z podłogi i do buźki pcha :ico_olaboga:

Maja dopiero zasnęła ( przy cycku ). Ciekawe ile pośpi.

Aga26 Majeczkę też coś obsypało. Stawiam na kisiel ( mączka ziemniaczana, a ona uczulona na ziemniaki) albo kaszka ryżowa z bananami. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-08, 21:45 ]
nikogo nie ma???? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
No to ide się umyć i spać :ico_spanko:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

08 sty 2008, 22:45

WITAMY :ico_haha_02:
Co wy chcecie od moich literek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Michał jeszcze nie śpi,w zasadzie już by spał-ale telefon go obudził(bo ja odebrać nie mogłam,a mój maż na wc)hi hi.Ale za chwilę ponowie próbę!
No widzisz Aga-fajnie sie złożyło co do naszych szkrabów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beti dziś chyba był dobry dzień na spanie dla naszych dzieciaszków,oby tak w wiekszości bywało :-)
urmajo, Aga26, biedne jesteście z tymi wysypkami :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
edith, kurujcie się,weź już coś za wczasu!!!
A gdzie Gozdzikowa,co z Julką???
A miałam wam sie pytać czy dajecie i ile kropli Vigantol-u?

[ Dodano: 2008-01-08, 21:47 ]
Dobrej nocki Urmajo,wyśpij się :516:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 sty 2008, 22:49

A jednak ktoś jest :509:

Zanim zasnę odpowiem nana ja podaję Vigantol, jedną kroplę.

A teraz idę do łazienki

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 sty 2008, 22:55

Witajcie na wstepie dziekuje WSZYSTKIM za zyczonka w imieniu Juleczki :-D
Juleczka juz zdrowa uf... mamy tylko brac dwa razy dziennie wapno i raz w tygodniu zapobiegawczo oscillococcinum przez dwa miesiace pby to pomogło i jule juz nic nie meczyło
a z nowosci Jula waży 11,300 i ma 80 cm :-D
Co do zabawy nietypowymi rzeczami to moja dziewczynka tez uwielbia keble wszelkiego kalibru i inne takie zakazane rzeczy
Aga26, biedna Emi ech z tymi alergiami to jest siedem swiatów nigdy tak do konca nie mozna znalezć przyczyny :ico_noniewiem:
urmajo, :ico_szoking: troche mnie wystraszyłas tym kisielem bo ja własnie przed chwila dałam troche juli

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 sty 2008, 22:55

no to nonono nam długo nieporządziła i dobrze jej tak :ico_smiechbig:

moja wykapana , najedzona szaleje jeszcze -długo spała ,ciekawee kiedy raczy :ico_noniewiem: zasnać smarkula mała :ico_olaboga:

gosia co to jest VIGANTOL? NIE ZNAM :ico_szoking: , na kropelki moja dostaje tylko witaminke CEBION ,A WIT. D3 juz nie daje jej dafnooo

włAśnie ciekawe co z gozdzikową i JULENCJĄ :ico_olaboga:

ciekawe jak nasza karola sie bawi na wieczorku kobiecym :ico_noniewiem: ??? :ico_oczko: -zapewne b. miło :ico_noniewiem:

oki do juterka DOBRANOC -jeszcze coś obejze i nyny no i bede czekac , az młoda zasnie :ico_spanko: :ico_papa:

ooo wilku mowa ,a wilk tuż tuż :-)gozdzikowa no to pięknie waży JULKA,Ciekawe ile moja :ico_noniewiem: może tez coś koło tego , wazyłam ja ostatnio na szczepieniu we wrześniu ,a zawsze jak jestem u lekarza kiedy chora to zapominam tak mnie ten lekarz nasz skołuje ,że mam dość tej jego ochydnej facjaty starej :ico_olaboga: :ico_smiechbig:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość