Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 sty 2008, 22:51

hello dziękuję za wszystkie pochwały i komplementy. Aż mi sie weselej zrobiło
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla naszej kochanej jubilatki. Żyj w zdrówku Justynko ze 200 lat!!!!!!!!!!
Kinga możesz małej dać kropelki NASIVIN. Natali po jednym dniu z tymi kropelkami przeszedł katar, a polecone przez naszego pediatrę więc bezpieczne!!!!! A co do kataru to właśnie męczy....mnie. Błeeeeeeeeee :ico_zly:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 sty 2008, 22:59

nasivin są dobre ale nalezy je stosować nie dłużej niz 3 dni....

a tetrisal, euphorbium compositum mozna stosować przez dłuzszy czas....

Abegano
mnie tez coś katar chyba bierze...

[ Dodano: 2008-01-08, 22:15 ]
A TO MÓJ DZISIEJSZY ZAKUP http://www.allegro.pl/item291520240_pie ... _r_80.html

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 sty 2008, 01:02

violu ale szaleństwo zakupowe cię ogarnęło, a teraz w sklepach do tego jeszcze same przeceny...
ja się wybieram jutro na małe co nieco, bo chciałabym Wiki coś na przyszłą zimę kupić, a może i dla Tadzika, ale raczej na teraz bo z nim to nie wiem jaki rozmiar miałby być w przyszłym roku, jak się uda okazyjnie za 40-50% ceny, to kaska w kieszeni dla mnie zostanie
pokażę wam co dostanę od mojej mamusi (stwierdziła, że nie dbam o siebie tylko dzieciakom kupuję, więc wybrała mi coś ekstra, uważam że trochę przesadziła, ale czyż nie jest piękny) http://www.allegro.pl/item294069161_vic ... a_juz.html
justynko kuruj się kochana i swoją córunię
a z okazji urodzinek życzę ci dużo zdrówka, miłości i cierpliwości :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-01-09, 00:08 ]
a propos odchudzania, właśnie w tym momencie dostałam na skrzynkę spam o odchudzaniu, teraz to jakiś Skandynawski Salon Figury Kobiecej w Warszawce proponuje swoje usługi
o proszę:
Odchudzamy szybko i skutecznie.
Symulator treningowy BAILINE modeluje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia mięśnie, ujędrnia i wyszczupla. 40 minut pracy symulatora zastępuje 3 godziny intensywnego aerobiku. Pod opieką terapeuty poddawana jesteś napinającemu mięśnie treningowi podczas którego spalana jest zbędna tkanka tłuszczowa i likwidowany cellulit. Bez wysiłku fizycznego, rygorystycznych diet w miłej i relaksującej atmosferze możesz osiągnąć wymarzony cel:
Smukłe i jędrne ciało bez śladu cellulitu.
Zapraszamy Panie na bezpłatny 30- minutowy zabieg próbny połączony z indywidualną analizą sylwetki.
To Violu jakaś alternatywa dla tej zbroi, którą zamierzasz kupić.

Ja sobie jednak myślę, że to ci raczej niepotrzebne, bo świetnie wyglądasz. A jak chcesz schudnąć, to niebawem na pewno ten moment nastąpi i tak jak będziesz musiała za Milenką ganiać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 sty 2008, 01:15

barbapuppa pisze:Ja sobie jednak myślę, że to ci raczej niepotrzebne, bo świetnie wyglądasz. A jak chcesz schudnąć, to niebawem na pewno ten moment nastąpi i tak jak będziesz musiała za Milenką ganiać
_________________


dzięki Basiu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieję, że tak się stanie jak mówisz....ale jak w dalszym ciągu będę piekła takie dobre ciasta to czarno to widzę... :-D

barbapuppa pisze:violu ale szaleństwo zakupowe cię ogarnęło, a teraz w sklepach do tego jeszcze same przeceny...
ja się wybieram jutro na małe co nieco, bo chciałabym Wiki coś na przyszłą zimę kupić, a może i dla Tadzika, ale raczej na teraz bo z nim to nie wiem jaki rozmiar miałby być w przyszłym roku, jak się uda okazyjnie za 40-50% ceny, to kaska w kieszeni dla mnie zostanie


Basiu ja za bardzo nie mam jak pobiegać po sklepach...sama wiesz mam gromadkę, mąż w pracy....a perspektywa pójścia z czwórką na zakupy mnie przeraża...napewno nic nie zostałoby mi w kieszeni...byłoby mamusiu kup mi to, a mi to, ..... itp.
więc jedynym mym rozwiązaniem jest allegro... :-D teraz kupuję ubranka tak na 80..myślę, że będą dobre na Milenkę tak po wakacjach...

no a prezencik cudny, bardzo oryginalny....bardzo mi się podoba... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ślicznie będziesz w nim wyglądać....
cena co prawda nie jest niska....ale sweterek naprawdę jest piękny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-09, 00:27 ]
Basiu chyba juz spisz...to i ja lecę pa :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 sty 2008, 09:56

hejka z rana, maluch na drzemce wiec ja nadrabiam zaległości :-D

Violu komplecik dla Milenki super :-D mnie tez ogarnąl juz troszke ten szał zakupów na allegro :-D ostatnio juz mężus sie smiał ze wpłacił mi wiecej pieniedzy na konto zebym sobie cos mogła na allegro kupic :-D i juz nawet cos wyszperałam, http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2859836 tylko nie wiem ile kupic :-D jak myslicie 100 starczy zeby zasypac malucha :-D


Basiu mamuske masz kochaną, bo sweterek rewelacja :-D a ja dzis przegladałąm sobie katalog z bonprixa i normalnie połowe rzeczy bym zamówiłą, tylko cos ta 6 w totolotku nie chce wpaśc :-D
a na taki zabieg odchudzajacy to bym sie chetnie wybrała, ale do warszawy troszke daleko no i sponsora brak :-D i życze udanego polowanka na wyprzedażach :-D

Abagano mnie też meczy katarek ale mnie to niestety codzinnie rano jak wstane, bede sie musiałą wkoncu do lekarza wybrac, bo niedługo zwariuje, albo kupie sobie fabrykle chusteczek bo i naczej zbankrutuje :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 sty 2008, 10:27

Witam
my też już na nózkach....

Ula
fajne te kulki... moi chłopcy uwielbiali sie w nich bawić..kiedyś częściej chodziliśmy z nimi do krytego Centrum zabaw...zjeżdzalnie, właśnie te kulki....super zabawa...

a co do ilości to wszystko zależy jaki masz basenik....ale 100 to całkiem sporo...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 sty 2008, 10:56

no własnie tak mysle ze 100 kupie, jak cos to zawsze mozna dokupic :-D
a u mnie dizs ślicznie sloneczko świeci wiec sie zaraz z maluszkiem na spacerek wybieramy, przy okazji teściową odwiedzimy bo juz sie ostatnio zaliła ze zadko ja odwiedzamy :ico_noniewiem: wiec zycze miłego dzionka :-D pa

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 sty 2008, 11:43

To przyjemnego spacerku Ula! A co do wanny, to moze Pawelek boi sie duzej? Wykap sie raz z nim, to mu przejdzie! :-D
Co do sloiczkow to zalezy troche ile czasu chcesz je przechowywac! Ja na przyklad jak wiem ze w tygodniu mala je zje, to tylko takie bardzo gorace jedzonko do sloiczka i na glowie go stawiam i w lodowce przechowuje! Jesli poza lodowka i dluzej to tak 15-20minut sterylizacji!
Ale fajnie Basiu masz!!! Super prezencik!!! :-D Ja tez chce zeby mnie tak rozpuszczano! :-D A mnie to maz znowu czekoladki przyniosl! To takie dobre na kilogramki! :-D
Ja to wlasnie przy garach, chlebek sie piecze, bedzie ladnie pachnialo (taki pelnoziarnisty i z ziarenkami lnu i slonecznika) , a na obiadek sos pomidorowy z mieskiem i jarzynka i makaron! Zapraszam na jedzonko! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 sty 2008, 12:03

Hej :ico_brawa_01:

Ula ja też myślałam o takich kuleczkach :ico_oczko: Fajna sprawa taki basenik w domku :ico_oczko: I dzieciaczek ma super radoche :ico_brawa_01:

Basiu śliczny sweterek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa dla mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu oj szalejesz, szalejesz :ico_oczko: bardzo dobrze, Milenka musi mieć w czym chodzić a i zarazem pięknie wyglądać :ico_oczko:

Elizka ucina sobie drzemkę :ico_oczko: A mnie czeka tyle zmywania, że aż nie chce mi się wchodzić do kuchni :ico_placzek:
No cóż ale zakasam rękawy i idę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 sty 2008, 12:12

:-) witam juz chybA bede miala internet ;))))
u nas wszystko ok kuba zdrowy ja tez wiec zarazidziemy na spacerek bo jest cieplutko...powiem wam cos hehe przed oknem rosnie krzaczek ktory jyz puscil zielone listku :-D :-D cos mu sie pomerdalo ...juz nie moge sie doczekac wiosny ;) Ciekawa jestem kiedy moj smyk zacznie siadac,,teraz siada przy mojej poocy tylko a jak lezy to glowa wysoko trzyma... :ico_brawa_01:
[/b]violu sliczny ten twoj zakup :ico_oczko: Milenka napewno pieknie bedzie w tym wygladac bo urocza z niej pabienka..podobna do mamusi... :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość