Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2008, 13:17

karolina24, ale szybciutko zrobiłas obiadek -zrobiłas mi smaka :ico_haha_01:
mogłabys mi podac przepis :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sty 2008, 13:33

kupujesz cycka znaczy piers z kurczaka kroisz na male kawalki podsmazasz do tego dodajesz zamrozone warzywa ja np daje mieszanke hortexu z tymiankiem wsypuje przyprawe ktora jest w srodku dodaje ryzu nalewam wody dosc duzo i sie gotuje pod przykrywka z 20min i gtowe ewetulanie smakujesz i dodajesz jakis ziol np tymianek albo ziola prowansaldzkie :) smacznego
ide maly sie obudzil moze i ja pojde na spacerek chociaz niewiem bo teraz bedziemy ejsc zupke i ciekawe ile bedzie jadl wczoraj jadl 40min :( trzymal w buzi mozna usnac przy jego jedzeniu :( ostatnio nie chce jesc :(

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2008, 13:41

dziekuje za przepis Jula tez tak czasem je ale mam na to rade ja daje jej wtedy cos do przepicia kilka łyżek zupki Tylko ze my mamy takie geste ze łyzka staje nie wiem jak twoje i łyzeczka wody ...

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

09 sty 2008, 14:50

czesc na początku przepraszam ze tak późno ale szczęśliwego i dosiego roku wszystkim życzę waszym rodzinom wam i maluszkom juz niedługo kończymy roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Bylismy w belgi i tam nie moglam sie zalogowac na forum nie wiem czemu......tylemnie tu minelo na forum sliczne zdjecia waszych maluszkow......
wstawie pare foteczek naszego Dominiśka tak rosnie łobuzyje strasznie caly dom jego jest poprostu wszedzie szalony weloly mamusi chlopczyk hihi
pozdrawiam was serdecznie i caluje czy sa jakies punkciki zeby komuś dać???? a uns dzis na obiad pierogi z truskawkami robilam latem i jeszcze znalazlam w zamrażalce hiihi

To z Michalinką i Kubusiem....

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2008, 15:01

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Dominik urusł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jakie ma długie włoski :ico_haha_01: świetne zdjecia

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sty 2008, 17:31

Asiula super zdjecia :) a o jakie punkty pytasz???
Gozdzik my mamy takei srednie zupki bo moj Macius lubi raczej wodniste niestety gestych wogole nie je :( takie sa pol geste pol wodniste

[ Dodano: 2008-01-09, 16:34 ]
ja bylam na spacerku a teraz uspilam Maciejke niestety na rekach bo byl tak zmeczony ze nawet nie chcial polezec sam w lozeczku
a ja jem obiadek :) mezulek pojechal do taty swojego i po mame wiec bedzie pozniej :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2008, 17:37

my niestety na spacerku dzis nie byłysmy a taka ładna pogoda była :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sty 2008, 17:48

no ladna ale nieebde ci mowila ze bylo super bo mi Was zal biedne dziewczynki ale nic to jeszcze bda takie piekne dni ze wyjdziecie na dlugi spacerek my bylismy na godiznke :) poszlam zeby mi napompowali kola w wozku a pan owiedzial ze sie nie pompuje w wozkach na co ja jemu a czy widzi wentyle?? on tak a ja nowlasnie nimi sie wpuszcza powietrze a on ale nie w takich wozkach wiec ja do niego chyba zan swoj wozek i wiem ze sie pompuje a jak sie panu niechce pompowac to niech pan mi powie a nie mnie pan zbywa!!! biedny facet niewiedzial co powiedziec i powiedzial ze ma innych klientow a stacja pusta heheh wiec poszlam, jeszcze mam troche powietrza w oponkach ale chcialam dopompowac i nonono :(
jeny jak sie najadlam :) czuje sie jak pasibrzuch :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sty 2008, 18:08

co on opowiada pewnie ze sie w wózkach pompuje koła ja sama mam taki tylko ze ja sobie sama na stacje benzynowa chodze i pompuje

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sty 2008, 18:14

a ja nie umiem pozatym uwazam ze to jest robota faceta a nie baby wiec go poprosilam o pomoc a ze jemu sie nei chcialo to tak mnie potraktowal, mi zawsze robia panowie wszystko albo mi mezulek pompuje a ten tak dobre nie :) nawet jak pojade samochodem i chce napompowac to tez mi pan pompuje a nie ja sama a jemy sie najwidocznie jnie chcialo ale nic to moj P wezmie w sobote i napompuje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości