Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 sty 2008, 12:50

Kurcze pamietam te spotkania hehhehe te nie winne podchody na poczatku az sie usmiac mozna teraz ale takie sa uroki milosci hehehe

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sty 2008, 13:23

oj nasze bzykanka odbywaly sie w domu, w pokoju... rodzice obok. teraz bym sie krepowala. a wtedy szlismy na calosc
hehe

musze uciekac bo wychodzimy papa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

09 sty 2008, 13:33

Hahaha. Co do bzykanka- My na poczatku Duzym szalelismy gdzie sie da.
Mialam przyjaciolke- o 8lat od nas starsza, ktora mieszkala osiedle obok. Maz w Anglii, ona z dwoma corciamisama, wiecznie u niej mieszkalismyito byla taka inttegracyjna chatka. Dzieci szlyspac, a my imprezki w pokoju, tance no i potem..zarwane gorace noce! :):
W domu oczywiscie tez sie nie krepowalismy - rodzice za sciana,a my :ico_wstydzioch: hyhy.

A z innej beczki- wrocilam ze szczepienia.Lekarka byla w szokujak zobaczyla Krzysia-powiedziala ze wyglada-dlugoscia- na rocznego bobasa. Ma 82 cm! :ico_szoking: Ale szczuplak z niego - oprocz pyzatej mordeczki :): Przy szczepionkach byl oczywiscie ryk - mocny, lapiacy za serce, ale krotki.. A teraz padł - zawsze odsypia te uklucia.. Pewnie zbudzi sie dopiero ok 14/15. Bidulek moj.
A ja lece na łazienkowy manicure - zeby jakos sie prezentowac ;-)
Jak dostane pracce- stawiam wszystkim kolorowe drinki! :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sty 2008, 13:53

To dlugasny Misio Krzysio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,no to czekam na kolorowe drinki mmmmmmmmmmmm :-D

[ Dodano: 2008-01-09, 12:56 ]
WIKI J JEJ NOWE PUZLE Obrazek FOTEL JEM MOJJJJJJJJJJJJJObrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 sty 2008, 15:07

Frydza, Wiki jak zwykle czad!!
Co do bzykanek, to my różne miejsca "testowaliśmy" hehe :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Juli, no właśnie na zdjęciach Misiek taki długaśny się wydawał :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

09 sty 2008, 15:07

hmmm
my dopiero zaczynamy szczepienia, lekarka dopiero pozwolila, rehabilitacji nie musimy juz kontynuowac za to konieczne jest usg serduszka, odpycham od siebie zle mysli ale istnieje ryzyko ze malutka ma wade serca :-(

co do waszych milostek, fajnie sie czyta... ja tez mialam dosc dlugi zwiazek przed mezem... prawie 7 lat bylam z innym, ale nie mam zamiaru do niego pisac, choc rozstalismy sie malo przyjaznie... tymbardziej ze on nalezy do ludzi, ktorzy raczej na naszej klasie sie nie pojawia.. zreszta ja wcale nie czekam... zbyt wiele zlego mnie spotkalo od niego

wkeljam wam zdjecie - Laura cwiczy Joge, ostatnio staje na glowie non stop :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 sty 2008, 15:09

Madziorka, zapomniałam napisać, że kilka dni temu wgrałam na fotosik wszystkie zdjęcia ze spotkanka. Nawet album utworzyłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A teraz wgrywam kilka najnowszych fotek Helenki, jak skończe to wkleję :-D

[ Dodano: 2008-01-09, 14:11 ]
O matko :ico_szoking: :ico_szoking: avisek, jak Laura to robi ???!!!!!

Trzymam kciuki żeby z serduszkiem wszystko było ok .....

[ Dodano: 2008-01-09, 14:22 ]
Nowa umiejętność mojego dziecka: wydaje z siebie dźwięk podobny do syczenia i marszczy przy tym nosek. A wygląda to tak:
Obrazek

Helenka - torreador (prawie hihi :ico_oczko: ). Tutaj już trochę chora była malutka Mysia...
Obrazek

Obrazek

No i dzisiejsze fotki - Helenka śpiąca na brzuszku:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

09 sty 2008, 15:28

probuje stanac na glowie :-) przy tym zabawnie staje na palcach

moja niunia uwielbia muzyke, jak tylko zaczne spiewac albo wlacze muzyke to ona odrazu mi wtóruje :-) zabawnie to brzmi, jej aaaaaaaaaaaaaaaa takie ciagle, az do chrypy ... he he
bedzie artystka

helenka i wikusia to sliczne pannice
a krzyś niezly przystojniak, wpadl mi w oko na tym kolorowym zdjeciu :-) uwielbiam niebieskie oczy

[ Dodano: 2008-01-09, 14:30 ]
helenka ma takie poliki jak moja laura :-) i spi na brzuchu jak ona, lubi to po mamie, ja tylko na brzuchu zasypiam... ponoc osoby spiace na brzuchu sa skryte i uciekaja w swiat fantazji przed swiatem

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 sty 2008, 15:56

Nom, papulasta jest ta moja Helenkeczka hihi.
Nie wiedziałam z tym spaniem na brzuchu. Helenka od niedawna tak śpi, jeszcze nie ma wprawy w układaniu się i zdarza się, że jak się w nocy przekręci na brzuszek to głowa jej do góry wędruje i jest ryk :ico_oczko: A mama to różnie sypia, na brzuchu też się zdarza, ale to nie jest reguła :-D

[ Dodano: 2008-01-09, 14:58 ]
Avisek, pokaż nam Laurę. Na tym zdjęciu ledwo widać jej buźkę! Słowem - więcej fotek!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sty 2008, 16:08

AVISKU slicznie Laura cwiczy joge :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ANIU twoja papusna Helenka jest rozbrarajaca! jak syczy :ico_szoking: hihihi,Kupilismy pamiec do kompa!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość