Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 sty 2008, 21:08

Maya poszla spac...uwierzcie ze bardzo dziala mi na nerwy jak spi 30 min. na dzien...ona krzyczy i placze o byle co...a ja opadam z sil....dzis chyba zaczela sie akcja z kolejnymi zebami bo dostala nurofen i sie uspokoila.....

[ Dodano: 2008-01-09, 20:09 ]
Jagodka...Maya tez wystawia jezyk..mam wrazenie ze nie wie co ma w buzi i stara sie wyczuc te zeby ostre...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

09 sty 2008, 21:10

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Aluni ale ze mnie gapa :ico_wstydzioch:
Zbora na to moje gratulacje, a miałam jednak nadzieję ze Matowi szybciej wyjdą zębiska, a tu proszę... ale kurcze jak przeczytalam co mnie może czekać to już nie chce tych zębów, te nie przespane noce, dziś wiercił się i popłakiwał ale jak ma być jeszcze god=rzej to się chyba wyprowadzę :-D

T dziś miał nie 1 a 2 rozmowy i niby jest ok... przeszedł wstępne sortowanie :ico_haha_01:
idę pichcić coś na kolację, będę póxniej

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 sty 2008, 21:48

Biedna Anza...Ja nie wiem, jak ona to znosi...ani poczytać, ani się wyżalić...szkoda mi jej...

Jagódka, może ona faktycznie sprawdza, co ma w buzi??? to przecież dla niej coś dziwnego i innego..ja bym na razie nie panikowała...ale, zawsze coś nas niepokoi innego...ciekawe, czy moja też będzie jęzora wywalać???

Glizdunia- no widzisz, więc może też zębole??? ale rozumiem Cię...Ja jeszcze pół dnia się relaksuję w pracy, ale zdaję sobie sprawę, co czujesz...biedna...

Kate, a Mat nie ma w ogóle zębów???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 sty 2008, 22:47

tu Maya je deser czekoladowy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu oczywiscie dorwala kwiatka...wrrrr....
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 sty 2008, 23:05

A ja się dziś jeszcz echyba nie witałam ??? :ico_oczko:
Dobry wieczór :ico_haha_01:

U nas nic nowego... poza tym, że wołam J. żeby pokazać mu piękne górne jedyneczki naszej laseczki ... podnoszę ci ja górną wargę do góry... a tam nie dwa, ale cztery zębole :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: do jedynek dołącyły dwójeczki... ale co jak gdzie i kiedy :ico_noniewiem: :-D

Więc MisiUlka dołączyła do posiadaczy 6 zębów :ico_brawa_01:

Ale nie raczkuje... czyli skupiła się na czymś innym :ico_oczko:
Ale lubi stac i tuptać z nóżki na nóżkę...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 sty 2008, 23:05

Ojojoj wieczorek dziś też jakiś tu pustawy??? :-D

Nie wiem co jest, ale strasznie wolno otwierają mi się twoje fotki GLIZDUNIA, , no ale co ja się dziwię, przecież one z UK lecą :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-09, 22:09 ]
A Karol chodzi już prowadzany za rączki, już nie pod paszki i lubi na wszystko włazić, na każdą zabawkę stawać, na poduszki, na odkurzacz, na co tylko się da, ale mój kręgosłup już chyba wiele z siebie nie da :-D A staje już dosłownie przy wszystkim, dziś próbował przy piłce, ale się uśmiałam jak ją gonił i próbował wstawać, a ona uciekała :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 sty 2008, 23:10

Gratuluje zeboli Ulce!!!!!
Sikorko...przepraszam...moze to przez ilosc...bede sie hamowac :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-01-09, 22:13 ]
i :ico_brawa_01: dla Karolka za chodzenie!!!!jest prowadzacym....
Maya nie lubi jak sie jej pomaga i za rece nie da sie zlapac bo zaraz siada i ucieka :ico_haha_01: ...ale za to chodzi wzdluz lozeczka sama :-) ...dzis moja mama przez skypa widziala wiec mam swiadkow...hihihi...
ide spac bo padam na twarz :ico_spanko: ...3 majcie sie babeczki.....do juterka

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 sty 2008, 23:18

No..pusto...
Massumi, też tak chcę...może jutro wstanę i będzie? :ico_oczko:

Sikorko, Karolus rządzi!!!
Maja też!

a ja idę z Hanią...ucieczka z łóżka
Obrazek

tu próbowała wstać na placu, mając ten pałąk między nogami! :ico_puknij:
Obrazek

a tu pozuje znów moja modelka!
Obrazek

i w niedzielę z Tośką...
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 sty 2008, 23:20

GLIZDUNIA, MIłosz jak podrósł i dalej namiętnie "przesadzał" kwiatki, to nauczył się z czasem... że jak rozgrzebał to potem leciał do kuchni po szufelkę i zmiotkę... :-D

O tu go znalazłam: /1,5 roczny/

Obrazek


zborra, ale się uśmiałam z tej dupki "poza burtą" :-D jakbym widziała moje dziewczę :ico_haha_01:

kurcze moja też uwielbia łazić nie pod paszki, tylko za rączki jak Karolek... no, ale on raczkuje... a ona co na skróty wali :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-09, 22:27 ]
zborra, a moze hania jutro wstanie poraczkuje do waszego wyrka i powie mamo idziemy myć ząbki :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 sty 2008, 00:25

GLIZDUNIA, to napewno nie przez ilość, tylko przez odległość :-D Zbory fotki już widzę, a Twoje się dopiero otwierają. Ale obie dziewczynki poprostu kocham, Hania modelka i Maya wiercioszka :-D

massumi, MisiUla mądra dziewczynka, co sobie będzie kolanka odgniatać (mój co wieczór jak go rozbieram ma takie czerwone kolank)
A Miłosz jaki porządny chłopczyk. Kacper nigdy nie grzebał w kwiatkach, ale kiedyś podlewał tak jak mamusia, brał wody, albo soczku w usta i wyplówał do kwiatków.

Dobranoc, bo ja znowu się zasiedziałam. To chyba starość i na bezsenność zaczynam cierpieć :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości