Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 sty 2008, 14:42

O matko, Frydza, jak ona to zrobila? No tak.. Zaczyna sie - teraz bedziemy ciagle o guzach pisac :):

A unas chyba zapalenie ucha- bo Misiek zle spi, caly czas drapie i ciaga uszko, a w srodku malzowinka jest czerwona i bylo troche takiej ropki. Nie wiem czy juz mam jechac do lekarza,czy co.. :/ Poczekam na Duzego i bedziemy decydowac.

Ale po Misku to nie widac zeby chory byl..Hihi.Wczoraj nauczylam go podawac czesc, a dzis pierdzimy buzka hehehe :):
Oto filmik mojego szalonego Bąbla :
http://youtube.com/watch?v=LMmAMdrPGtc

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 15:06

JULI super misio Krzysio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,ja bylam w sklepie i mezulek poszedl do kuchni a Wiki we wozku sie bawila i poprostu wstala i wypadla :ico_placzek: ,teraz juz ja pasami poprzypinalam bo szaleje ten moj babel :ico_oczko: ALE ma guza :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 sty 2008, 15:25

Juli Krzysio przekochany :ico_brawa_01:
Frydza o matko,pilnuj Wikusi ,bo ona jest nieobliczalna :ico_oczko: moj nawet dobrze sam nie siedzi,a ta juz wstaje :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-11, 14:26 ]
u nas pogoda beznadziejna,a ja musze isc do przychodni po recepte....a mam daleko,leje jak cholera,a autobusu tam nie ma ....bez sensu

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 15:53

Pilnuje pilnuje Wiki ale teraz oczy trzeba miec wszedzie nawet w pupie :ico_noniewiem: ugotwalam Wiki pyszna zupke ale zajadala hoho :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 sty 2008, 15:55

czesc :)

o jejciu frydza biedna Wikusia.. a czym sie uderzyła? tzn w głowę? Czytałam, ze po upadku trzeba dziecko obserwować czy nie jest zbyt senne i czy się czasem nie zachowuje inaczej niz zwykle. Nie chcę Cię straszyć, ale uwazaj..

Asiulka trzymaj się poradzisz sobie ze wszystkim :ico_oczko:

Juli zapalenie ucha?? :ico_szoking: ja bym juz pojechała do lekarza, ale mi się wydaje gdyby było, to Junior nie byłby spokojny i pogodny, bo to przeciez ból potworny.. Napisz co się dowiecie.

Kamilko lekarka posłuchała mojej opowieści o objawach Wanesski i sama powiedziaqła o skierowaniach do specjalistów i dała skierowania na dodatkowe badania, a ja tylko na to czekałam hehe. O ZADNE SKIEROWANIA (ups) nie prosiłam, babka sama je dała.

Madziorka mogłasm gadać z Tobą nie wyraźnie, bo akurat opuściłam fotel dentysty z końską dawką znieczulenia. Dotychczas warga "nie moja" hehe

lece na obiadek, Kocur upichcił wietniamczyznę :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 15:58

Alinko Wiki wypadla z wozka :ico_placzek: ja bylam w sklepie a maz nie upilnowal :ico_placzek: teraz juz jest zapieta pasami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 sty 2008, 16:28

Frydza, ale w co się uderzyła? ja naprawdę nie chcę Cię straszyć ale nawwet upadek z niskiego łózka jest niebezpieczny. Obserwuj ją. Poszukam Ci wątek na TT o upadkach dzieciaków.

Juli przypomniało mi sie o apetycie Juniora. Wanesska tez wcina niemal podwójną porcję od jakiegoś tygodnia. I tez jak Juniorek jest płohliwa, co nie zrobisz czy nawet powiesz odrazu na baczność.

Wkleję Wam jeszcze fotki z pobytu w Wilnie i inne.

Ej Mikołaj, coś za mały ten worek! Nie zmieści sie tu puszeczka melczka :ico_noniewiem:
Obrazek


Z mamusią
Obrazek

Podróz na Litwę.
mamo, jest strefa Shengen paszporty nie sąś potzrbne, ja go lepiej pochrumam sobie :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek


Z prezentem

Obrazek

zabawa z babcia

Obrazek

kąpiel w duuuuuuuuuuuuzej wannie
Obrazek

Co moje to moje hehe Kasa jest fajna :-D
Obrazek

Gdzie mnie wieziecie?? U babci było fajnie !! A będziecie mnie tyle nba ręcach nosić??
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-11, 15:43 ]
Frydza znalazłam!!
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=2624

no i oczywiście naszemu kochanemu Leosiowi
100 lat!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 sty 2008, 17:01

oj biedna Wiki :ico_placzek:
Alinko śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sty 2008, 17:19

Frydza pilujcie Wiki i to dokładnie tak jak pisala Alinka upadki na głoiwe sa straszne niebezpieczne .....nie chce straszyc ale mojego brata syn jak byl maly wypadl im z wozka i niby nic ale okazalo sie pozniej zaczoł mówic jak mial 5 lat ...jakas blokada mu sie zrobila po tym upadku ...wiec uwazaj :ico_nienie: :ico_nienie:
Wiem ze łatwo nam mowic teraz Frydzuniu ze to i tamto ale oczy trzeba miec dookola glowy

[ Dodano: 2008-01-11, 16:20 ]
A my juz po 3 h spacerku maly nie marudzil patrzal sobie tu i tam wrocilismy do domku ugotowalam mu jarzynowa zupke na miesku i zjadl cala miseczke ja zrobilam juz salatke na wieczor i zaraz maly drzemke sobie utnie wiec bedzie luzik na maksa;p

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 17:29

Ale mi napisalyscie :ico_placzek: :ico_placzek: kumam ze to niebezpieczne bylo,ale mam nadzieje ze jej nic nie bedzie ma guza na czole ale normalnie funkcjonuje smiga,gada i szaleje dalej :ico_oczko: ,mnie w domu nie bylo jak to sie stalo :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość