lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 sty 2008, 23:58

super pomysl z tym nocnikiem ,jakby Oli sam siedzial bez bujania na boki ,to tez bym go dala na nocnik :-D no i gratulacje Jasnie Pani ....trzymam kciuki ....jednak Belfast?

Madzia co do tego betonu,to maly byl na pogotowiu i bylo duzo gorzej niz z Wiki,wiec chcialam Frydze pocieszyc ....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 23:58

Jestem spowrotem,Wiki spi,meza niema i sie martwie :ico_noniewiem: ale on jak gdzies jest to znaczy na pokazie to nie odbiera telefonu fakkkkkkkkkkkkk,a zapomnialam Wam napisac dzis byli pradziadkowie Wiki i jej przywiezli czekolade truskawkowa :-D ,i prababcia wyciela Wiki z woreczka po mleku mikolaja i mowi a tu takie obrazki dla niuni to sie pobawi i se pooglada,a ja mowie ze ona to zje :-D

[ Dodano: 2008-01-11, 22:59 ]
LUCY dzieki za pocieszenieObrazek,o co chodzi z tym Belfastem i Uk bo nie kumam??

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 sty 2008, 00:00

Alinko ale Ty nam tu horrory serwujesz. Ja non stop sięboję, że Tomek mi się czymś zachłyśnie, albo zadławi. Jak pije, jak je... ciagle sprawdzam czy wszystko ok. Ale sliną lub smarkami to już przesada. Przecież nie możemy bez przerwy gapić się na dzieci, no bo jak??
Ech, dobrze że sie wszystko tak skończyło. Aż dreszcze przechodzą.

Dominika trzymam kciuki. Fajnie, że Luśka kuma nocnik. Moje dziecko ostatni tydzień strasznie sie zmieniło. Zaczyna raczkowanie. To znaczy jeszcze trochę, ale pozycję już prawie przybiera właściwą. I w ogóle fajne rzeczy robi. dzis np śpiewał cały dzień hihi.

Lucy a Oliverek sam się nie pobawi np na macie?? Ja mojemu zabawki rozkładam na podłodze i troche sam potrafi sie soba zająć. Ale nie za długo. zaczyna stekać i dopiero jak przyjdę i z nim sie bawię to jest szczęśliwy.

Frydza właśnie z powyższego powodu między innymi potrzebne jest rodzeństwo. Żeby się dzieciaki miały z kim bawić. Ja chcę dziecko jak najbardziej. Jeszcze nie wiem kiedy, bo ciągle zmieniam decyzje. Najpierw chciałam szybko. A teraz chce troche odpocząć, zabawic się i dopiero nastepne. Ale będzie na pewno.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 sty 2008, 00:05

No to supcio Kamilko ze tez planujecie rodzenstwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,ja wlasnie chce taki odstep przynajmniej 2 latka bo wtedy Wiki bedzie duzo rozumiala i zaopiekuje sie moze braciszkiem hihi,i zabawi :-D ,u nas mata juz skryta Wiki to nie cieszy,kula sie w niej i tyle z tej zabawy :ico_oczko: ona teraz mysli tylko skakac na glowke niewiem co se umyslalala :ico_noniewiem: teraz jestem non stop z nia nawet do wc ja biore bo masakra co wybrawia,i caly czas kreci ta swoja glowka tak jak wam pokazalam na filmiku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 sty 2008, 00:06

Frydza pisze:znaczy na pokazie


Frydza a co on jakis model, że na pokazie jest??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 sty 2008, 00:09

hihi nie sprzedaje taki sprzet,czyli jedzie na pokaz do jakiejs rodziny :-D a no modela sie nadaje 192 :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-11, 23:11 ]
A tu cos dla ucha http://melodyann.wrzuta.pl/audio/ppDF4u ... luga_rzeka

[ Dodano: 2008-01-11, 23:12 ]
tresc tej piosenki super i mozna isc spac :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sty 2008, 00:17

Fydza, bo ja wyjezdzam, a Lucy dlugo nie bylo i nie wiedziala, ze od listopada jest postanowione, ze nie wracamy do Lonynu tylko do Belfastu jedziemy (taniej :ico_oczko: )

-indigo- pisze:Zaczyna raczkowanie. To znaczy jeszcze trochę, ale pozycję już prawie przybiera właściwą.

u nas nie ma raczkowania tylko "glizdowanie" tzn. nie skumala o co z rekami chodzi i one jej tak leza, a nogami sie pcha do przodu :ico_oczko:
Kamilka to jak? razem planujemy, zeby sie na nastepne forum rówieśnicze zalapac? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 sty 2008, 00:35

Jasnie Pani :) pisze:Kamilka to jak? razem planujemy, zeby sie na nastepne forum rówieśnicze zalapac?


Jestem za. Byle bys mi dała troche odetchnąć.

Frydza pisze:a no modela sie nadaje 192


A no właśnie dlatego sobie pomyślałam o tym modelu hehe.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 sty 2008, 00:37

A to teraz juz kumam to super ze Belfast :-D ,u nas tez glizdowanie,ale raczkowanie tez pomalutku :-D zmykam mezulek wrocilObrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sty 2008, 00:37

-indigo- pisze:Jestem za. Byle bys mi dała troche odetchnąć.

ja bym juz sie w to pakowala, ale musimy sie w UK zaaklimatyzowac, tak, ze daje ci jakies 4-5 miesiecy na odetchniecie jeszcze :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Uciekam, milej, bezrykowej nocki wszystkim zycze :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość