Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 sty 2008, 21:42

oj Basiu kochana trzymam mocno kciuki..bedzie dobrze...musi być...ale nie może tak być, zeby wszystkie obowiążki były tylko na twoich barkach..... :ico_szoking:

ULA ma rację nie stresuj się tak ...jak Wiki nie chce jesc to nic na siłę...zgłodnieje to zawoła....nic jej nie będzie... posłuchaj rady MATKI CZWÓRKI DZIECI!
Wyobraz sobie co byłoby u mnie...chyba bym zwariowała...wiadomo, ze dzieci tez mają gorsze dni...ale nie dajmy się zwariować....
a Sosim ma rację...pogadaj z mężem...niech cię choć trochę wyręczy....

a to mój dzisiejszy zakup...
Obrazek
trafił mi się w okazyjnej cenie...własnie taki chciałam kupić na wiosnę...
a teraz muszę sprzedać ten który mam...

SOSIM najtrudniejsze są początki...
Ostatnio zmieniony 11 sty 2008, 22:05 przez Viola, łącznie zmieniany 2 razy.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 sty 2008, 21:51

No Ula pasuja do siebie te nasze urwiski! :ico_brawa_01: :-D
Basiu, to wspolczuje, ale chyba Wiki to troche mame nabiera i Tadzio tez sie juz nauczyl! :ico_szoking: Masz male cwaniaczki, bo sie z mama udaje! Czasami trzeba odmowic, bo ty tez masz prawo do zycia, a dziecko w wieku Wiki to samo powinno zasypiac, a nie taki cyrk z zasypianiem! :ico_szoking: Na odwyk do cioci Ani trzeba przyslac! :-D Ja nigdy dzieci nie usypialam! Amalia nie zasypia przy piersi, ale jak zmeczona to ja klade spac i juz! Bo widac jak sobie oczka trze! Czasem troche pomarudzi w lozeczku i zasnie! Twoj maluszek nie umie sam zasypiac, wiec mame chce jak Wiki! Sprobuj mowiac do Wiki, ze on juz duzy i ze musi sie nauczyc sam spac i powiedz Tadzikowi, ze idzie spac, poloz i juz nie idz, nawet jesli placze! Wiem, ze to trudno zeby tego sluchac, ale chyba trzebaby bylo, bo wyobraz sobie tak za rok ile czasu bedziesz spedzala na tym zasypianiu dzieci! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Przeciez oszalec mozna! :ico_szoking: Moze jesli tak zrobisz z Tadzikiem to i Wiki zrozumie! :ico_oczko: Przemysl sobie moj biedaku, bo ja znam takie mamy co robia tak jak ty i juz wogole z mezem nie maja czasu byc! :ico_szoking: Ani filmu nie obejrza wieczorkiem, ledwo na jedzonko maja czas! :ico_szoking:
Kobietki moje kochane, wiem ze gadam tu strasznie, ale powiem wam to co mowie moim dzieciom:
MAMA MA DWIE RECE? DWIE NOGI I JEDNA GLOWE I WIECEJ NIE MOZE!!! No coz mamy prawo zyc dla nas, a nie tylko dla dzieci i wcale przez to nie jestesmy gorszymi mamami!!!
Wybaczcie, to chyba takie zboczenie zawodowe! Moralizatorstwo pedagogiczno-psychologiczne! :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 sty 2008, 22:20

Sosim brawa za ten pierwszy tydz. :ico_brawa_01: Jestes wielka i musi teraz byc juz lepiej :ico_brawa_01:
Basiu trzymaj sie.Rozmawiaj z facetem oni naprawde nic nie widza :ico_noniewiem: A po co ty masz sie tylko meczyc :ico_nienie:
Moj bylo to samo,a moz to bylam ja.Ja ogolnie to jestem jak to sie mowi "Zosia samosia" ale w koncu tez nie wytrzymalam.Jakis czas temu odbylam powarzna rozmowe z moim i mu sie odmienilo :ico_sorki: No i dzieki Bogu bo kiepsko to widzialam.Ale co tam.Dzieci do lozka a ty Basiu goraca kapiel i pomysl o czyms innym bedzie lepiej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-11, 21:20 ]
Violu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-11, 21:24 ]
Anulaf pisze:MAMA MA DWIE RECE? DWIE NOGI I JEDNA GLOWE I WIECEJ NIE MOZE!!! No coz mamy prawo zyc dla nas, a nie tylko dla dzieci i wcale przez to nie jestesmy gorszymi mamami!!!
Wybaczcie, to chyba takie zboczenie zawodowe! Moralizatorstwo pedagogiczno-psychologiczne! :ico_olaboga:

Aniu moj facet nie jest "cycem" (mama):ico_oczko: i tez tak mowi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 sty 2008, 23:10

Anula brawa za ten wywód :ico_brawa_01: Bardzo mi się spodobał. Eliza niestety też sobie wyszkoliła mamunie, że przy mnie zasypia. Ale mam taka nadzieje, że się oduczy :ico_oczko: A co do tego że mogła bym być twoją córą to byś musiała być naprawde młodą mamusią jak Małolatka :ico_oczko:

Violu piękny zakup :ico_oczko: Taki dziewczęcy wózeczek. Ja chyba też zacznę myśleć o takim lżejszym wózeczku bo ten co mam to 18kg waży a plus moja pannica pewnie już z 8 kg i jeszcze czasem dojdą zakupy to z 30pare kilosków się robi :ico_olaboga:

Sosim brawa za wytrwałość w pracy napewno będzie już coraz lepiej :-D I brawa dla Zosieńki za 3 ząbka :ico_brawa_01: U nas nadal piękne gołe dziąsełka :ico_oczko:

Basiu kochana tak jak dziewczyny piszą pogadaj z mężem ja bym tak nie mogła :ico_nienie: Bo małżeństwo to wspólne obowiązki.

Asiu ze mnie też taka mała Zosia samosia, i uważałam, że wszystko będe robić najlepiej ale stwierdziłam, że nie o to chodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 sty 2008, 23:33

Kinga_łódź pisze:Basiu kochana tak jak dziewczyny piszą pogadaj z mężem ja bym tak nie mogła Bo małżeństwo to wspólne obowiązki.

Asiu ze mnie też taka mała Zosia samosia, i uważałam, że wszystko będe robić najlepiej ale stwierdziłam, że nie o to chodzi

Kinguś podoba mi się to co napisałas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jesteś bardzo młoda a zarazem dojrzała... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-11, 22:36 ]
Kinga_łódź pisze:Violu piękny zakup Taki dziewczęcy wózeczek. Ja chyba też zacznę myśleć o takim lżejszym wózeczku bo ten co mam to 18kg waży a plus moja pannica pewnie już z 8 kg i jeszcze czasem dojdą zakupy to z 30pare kilosków się robi
no ja też mam co nosić....szczególnie jak dojdą zakupy pod wózkiem... :-D
i dlatego wymieniam na lżejszy model... :-D

[ Dodano: 2008-01-11, 23:10 ]
Kinga_łódź pisze:A co do tego że mogła bym być twoją córą to byś musiała być naprawde młodą mamusią jak Małolatka


moi rodzice mieli po 19 lat jak ja sie urodziłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 sty 2008, 12:02

Viola pisze:jesteś bardzo młoda a zarazem dojrzała...


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dziękuję Violu :ico_oczko:

Moi rodzice mieli po 19lat jak urodził się mój brat i 20 jak ja się urodziłam. Ja bardzo chciałam (tak jak oni) mieć swoją cudowną rodzinę, kochanego maluszka na którego można przelać całą swoją miłość :ico_oczko: I teraz dziękuję swoim rodzicom bo wiem jak wiele dla mnie poświęcili :ico_sorki:


A tak w ogóle to dzieńdoberek wszystkim :-D

Eliza ucina drzemeczkę :ico_oczko: więc mam wolniejszą chwilkę. Wypadało by zjeść śniadanka a ja opycham się ciasteczkami z cukrem ale uwielbiam takie ciacha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 sty 2008, 12:27

Hejka u mnie dalej sliczna pogoda wiec maluszek sie juz na polku wietrzy :-D

u mnie to z tym zasypianiem róznie,a le najlepiej to mu sie w wózeczku zasypia, a juz szczególnie na polku, wystarczyze poczuje świerze powietrze i myk go nie ma :-D wieczorkami juz troskze lepiej, nie kłąde go na drzemke przed kąpielą tylko kaszke dostaje, później kapiel, zabawa z tatuskiem butla i ok. 21 juz śpimy i ostatnio tak do 6 - 7 śpi wogóle w nocy sie nie budząc wiec jest oki, a zasypia sam w łózeczku, tylko czasmi trzeba go za raczke potrzymać lub kołysaneczke pośpiewać, wiec mysle ze nei jest tak źle :-D

Aniu super ze ty nam tu tak doradzasz bo my to młode mamuski jestesmy wiec duzo rzeczy jeszcze nie wiemy i super ze mamy takie skarbnice wiedzy jak ty i Viola :-D

Violu a wózeczek przecudny, ja chyba nie bede kupowac juz spaceróki bo mam jedna tą ciezsza z tego wózka co teraz gondola jest a druga mam taka lżejsza co Pawełek od chrzestenj dostał na chrzciny, ja bym troszke inna wybrała ale jak to mówia darowanemu koniow w zeby sie nie zaglada a pezentu przecież nie sprzedam, ale zobaczymy moze sie sprawdza :-D

No a my tu Basi takie rady dajemy, a później sie maż dowie i jeszcze jej zabroni tu znami plotkowac :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 sty 2008, 12:32

No a my tu Basi takie rady dajemy, a później sie maż dowie i jeszcze jej zabroni tu znami plotkowac :-D


To by dopiero było :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 sty 2008, 13:00

Oj chyba nie! :ico_szoking: Nie strasz nas Ula!
To ja tez witam w nowy dzionek! :-D A to fajny dzien sie zapowiada, bo sobota i tatuskowie sa w domku, to i zatrudnic ich i na spacerek z dzidziusiami wyslac! :ico_brawa_01: :-D
A ja tez wiele rzeczy wole sama przy dzieciach robic, bo bardzo lubie! I jak bym zdrowego rozsadku nie sluchala to chyba Amalka nie bylaby ostatnia! :-D :-D :-D
Co do zasypiania to zalezy niestety tez od dzieci! Moja corcia Livia to ma klopoty z zasypianiem i zawsze przychodzi pytac sie o pelno roznych rzeczy, tak ze czasem to sie tato denerwuje, bo taka z niej gadula po nocy! :-D A moj tato mowi ze tez taka bylam! :-D Wiec warto rodzicow zapytac jakie same bylysmy i wtedy czlowiek mniej sie denerwuje i cierpliwosci ma wiecej! :-D Syn to jest inny i od zawsze jak spanko to spanko i z usmiechem szczegolnie to wieczorne, bo w ciagu dnia to on nie spal! :ico_zly:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 sty 2008, 14:00

Hej ja tez sie witam
Mala wlasnie lezy w lozeczku i probuje zasnac.Ciekawe co z tego wyjdzie.A moja mama byla kolo 29 lat jak sie urodzilam i tata chcial jeszcze trojke.Ale bym miala rodzenstwa :-D
Dobra uciekam bo obowiazki wolaja :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości