Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 sty 2008, 16:19

A my po spacerku. Byliśmy na zakupach i kupiliśmy podstawkę dla Mikołaja do samochodu. Wybrał sobie sam, graco , bo miała wysuwane podstawki do napojów. :ico_olaboga:


karolina cieszę się, że już lepiej się czujesz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 sty 2008, 17:32

[size=150]EMILKA ZACZĘŁA WSTAWAĆ [/size] :-D
Narazie co prawda tylko w kojcu ale jak już zakumała to teraz prawie cały czas stoi :-D

Strasznie kochanie wygląda jak się "gramoli" żeby wstać

No to nana teraz kolej na Micha :-)
Karolina może i nie opala ale uwielbiam się powygrzewać na słoneczku :ico_oczko:

Dobra uciekam. Bede wieczorkiem

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 sty 2008, 17:43

Cześć dziewczyny :-)
Przepraszam ale narazie nie mam czasu was poczytać :ico_sorki: :ico_sorki: mąż w domku i wogóle dużo spraw :-)
wejdę wieczorkiem to popiszę,a teraz mam wiadomość dnia !! :-D :-D
[shadow=cyan][size=150]KAROLINKA ZACZĘŁA CHODZIĆ[/size][/shadow]
nagrałam 5 sekundowy filmik, zanim dorwałam aparat to trochę przeszła ale na szczęście 3 kroczki się załapały :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Rany ale jestem szczęśliwa :-) :-) :-)

[ Dodano: 2008-01-12, 16:45 ]
Aga, wielkie brawa dla Emi za wstawanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wejdę później to was poczytam, teraz muszę już lecieć.
Miłego popołudnia :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 sty 2008, 18:32

Witajcie raptem mnie nie było dzionek wchodze na tt a tu same [size=150]HICIORY[/size] : ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wielkie brawa dla Amelci i Karolinki za chodzenie :-D :-D :-D
dla Emilki za wstawanie
My dzis spedzilismy dzionek na zakupkch Jula została z mama a my z m sruuu na zakupki potem skoczylismy do knajpki na jedzonko było super juz tak dawno sami nigdzie nie bylismy- powiem wam ze potrzebne było nam takie wyjście
a Juleczka dalej nie wstaje ani nie raczkuje :a o chodzeniu to juz nawet nie wspomne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

12 sty 2008, 18:36

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chodzących i wstających dzieczacików
mój suwa przy meblach, ale jeszcze boi sie pusicić

a dziś taka sliczna pogoda że cały dzien poza domkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 sty 2008, 19:46

dzień doberek :-D

uff ....ale zwariowany dzien

wielkie brawa dla Karolki :ico_brawa_01: moja tez poszła wczoraj :-D :ico_brawa_01: fotki zapodam po niedzieli ciezko utrafić ,ale raczej szybciej nakręci sie filmik ,zaczeła przechodzić sama od grata do grata robiąc po kilkanascie kroczków ,potem jak ją wołam by do mnie przyszła to leci biegiem i strasznie jej sie to podoba :ico_szoking: hihihi wtedy robi to za szybko no i leciiiiiii do przodu ,ale kiedy sie skupi ładnie to idzie sama lecz jeszcze pewniej sie czuje na czworaka i dalej zasuwa po podłodze lub tańcuje dreptając przy gratach od czasu do czasu sie puszczająć z dnia na dzien wprawi sie lepiej w to chodzenie i bedzie śmigac na całego ,jeszcze dobrze nieopanowała równowagi to by chicała juz biegiem lecic :ico_haha_01: co jeszcze jej sie nieudaje wiadomo .........ale najgorsze jest to ,że kiedy ja tylko spuszcze z oczu to sama sie pusci i moze upasc ,a wtedy bedzie problem jak walnie bo sie wystraszy i nie bedzie juz miała ochoty na chodzenie

a my dzis dzien szaleństw męzu we wtorek jedzie ,wiec robimy zakupy całą parą dla niego wiec brakuje czasu na kompa ,a i jeszcze goscie dzis byli moja siostra przyjechała ,przywiozła mase ubranek małej i śliczną pościel do łóżeczka jest krawcową wiec uszyła :-D i jest giciorrrrrrrrr :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 sty 2008, 20:57

Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Karolinki :-D

Emilka właśnie się kończy pluskać w wannie i zaraz idziemy nyny. Dzisiaj miała tylko jedną drzemkę więc myślę że nie będzie większego problemu z zaśnięciem.

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 sty 2008, 21:48

A Maja śpi.

Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Karolinki za chodzenie.

Czasami nie chce mi się wierzyć, że te nasze maluszki są już tak duże i tyle potrafią, a przecież tak niedawno się urodziły.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 sty 2008, 21:56

witajcie wieczorowa pora
jakie nowowsci dzieci zaczynaja smigac :) gratulacje dla Karolinki i Meli no to teraz sie zacznie bieganie za nimi juz Wam wspolczuje, ja narazie za swoim zasuwam jak ten zasuwa na kolanach hehe :)
jade oddac samochod do myjni bo brudny juz starsznie i wyczyszcza w srodku i ebde miala czyscioszka :) wiec zmykam a jutro niewiem czy wejde bo jade do mojej rodiznki na obiad taki rodzinny :) wiec zycze milej i spokojnej niedzieli buziaki dla Was i dzieciaszkow

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

12 sty 2008, 22:12

gratulacje dla dziewczynek za postępy.. za wstawanie i chodzenie poprostu
:ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja poprostu jestem padnieta.... byli dzis u nas znajomi i razem z Bartkiem było u nas czterech chłopców w wieku 3 lat, 2 lat, roku i Bartek... poprostu wymiękam...
idę odpocząć... Bartek padl poprostu i mam nadzieje ze juz na noc... a eraz mamz z Mariusyem troszk czasu dla siebie.... pa :-D
Ostatnio zmieniony 12 sty 2008, 22:14 przez edith, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość